Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 26

kaip mesti rukyti

Autorius:
Sukurta: 2010-03-12 01:48
lidija rasiukeviciene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2010-03-12 01:48

sveiki visi. Jeigu kam nors bus idomu kaip as meciau rukyti mielai pasidalinsiu patirtimi gal sugebesiu kam nors padeti

Vilma Zagarodnaite

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2010-03-12 20:50

labute, na ir siaip pasidalink kaip metei rukyti ir kiek jau laiko neberukai ...malonu jog prisijungei prie musu

Aurimas Jasevičius

Pasisakymų: 21

Sukurta temų: 0

2010-03-13 14:16

sweiki as vakar  uzrukiau, sudurniavau , bet siandien jau ne dumo, kazkaip nelabai nemalonu, patarimas jai metet tai ir nebandykit

Audronė  Tatarūnaitė

Pasisakymų: 3

2010-03-15 09:51

Sveiki, as buvau rukale su stazu ir kvailais isitikinimais, kad mesti rukyti-sunku!Bet, pati nesuprantu,kaip tai ivyko-jau du metai nerukau.Tik sapnuose kartais! Tai A.Carro knygos deka.Po sios knygos pasikeite poziuris ne tik apie rukyma, bet ir apie gyvenima.Taigi, jei kas norit pakeisti savo gyvenima i gera, skaitykit, nepasigailesit! Galiu paskolinti knyga. 

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 5

2010-04-05 14:02

rukymas vaiku ir moteru uzsiemimas jei turi megstama darba nera laiko tokiom nesamonem .Norint mesti rukyti reikia paskaicuoti kiek isleidi per metus rukalams moment noras dings

Angele Katkiene

Pasisakymų: 13

2011-01-04 00:29

SVEKUČIAI,AŠ TAIP PAT BUVAU RŪKALĖ SU DIDELIU STAŽU.MĖGSTAMIAUSIAS POSAKIS, NEPRITARIANTIEMS MAN DĖL RŪKIMO BUVO,KAD AŠ PILNAMETĖ IR RŪKYSIŲ,NES TO NORIU.BET ŠTAI GREIT BUS DU METAI KIAP NERUKAU. MEČIAU PERSKAIČIUS KNYGA IR VISIŠKAI PRITARIU AUDRONEI KAD PERSKAIČIUS KNYGA NET POŽIŪRIS Į RŪKYMA PASIKEITĖ.TIK REIKIA SUVOKT,KAD [VIENOS] CIGARĖTĖS NEBŪNA.ARBA TU RŪKAI ARBA TU JŲ IŠ VIS NEBEMATAI.TAI YRA PAGRINDAS NEBEGRIŽTI ATGAL.

Aurimas Jasevičius

2011-01-26 10:37

labsdiens kaip as nerukiau pora menesiu,  dabar i diena po viena tai du  cigaretes ir save guodziutik viena reiks visai nerukyti , vakare surukau viena atsigaunu, tik ir laukiu vakaro reikia susiimti Aurimui, o jus saunoliai kad iki siol nepaimete cigaretes

Angele Katkiene

2011-01-26 13:07

AURIMAI,kai tikrai atsiras noras mesti rukyti,tai tada ir neberukyk,o mažinimas cigarėčių skaičių tai tas nepadės,čia tik sveikatai geriau.Siūlyčiau perskaityt knygą [Kaip lengvai mesti rukyti] aišku jei tikrai nori mestBet perskaites nesusirgsi[garantuoju]taip kad skaityk,o vėliau pasidžiaugsim visi ,Sekmės.

Aurimas Jasevičius

2011-01-26 15:37

skaiciau knyga sita

, bandau savo jegom mesti

Angele Katkiene

2011-01-30 21:39

Tai pasidalink, ką jautei kai skaitei,ar perskaites nors kiek nerukei?Net liūdna pasidarė.BET TU PATS SAVIM TIKĖK,PAVYKS PAMATYSI 

Aurimas Jasevičius

2011-02-01 09:44

laba dar karta kaip perskaičiau knygą, tikrai nenorėjau rūkyti,bet nutiko toks atsitikimas su draugais susitikom, truputi apsvaigom, išėjom į kiemą ir ten užtraukiau dūmą, nors knygoj parašyta ne vienos cigaretes kiek pamenu, taip ir prasidėjo tolesnės rukymo dienos, nugalėjo mane. Dabar sunku, bet jaučiuosi puikiai vakarais norisi rūkyti ir kaip su draugais susitinki, o draugai dažniausiai tave traukia į tą pačią liūną, sunku atsispirti žiauriai, bet reikia. Ir aš manau, kad galiu tai padaryti be knygos, nes aš dieną neužtraukęs jau jaučiuosi puikiai, ir rytas malonesnis

Angele Katkiene

2011-02-01 22:29

Tai valio,jug tu žinai kad nėra vienos cigarėtės.Aš sapne kartais užrūkau,tai taip šlykščiuosi savimi,kad ir pabudus dar pykstu ant saves,o stažas buvo apie 20metų.To linkiu ir tau

Neegzistuojantis vartotojas
2011-02-02 09:09

...knyga zmogaus viduje, mastyme, uzsispyrime....

Angele Katkiene

2011-02-13 10:19

Taip mąsto Dalius,bet ne visi,o be to mastyti ir padaryti yra du skirtingi reiškiniai.Tai kas vienam lengva, kitam neiveikimi barjerai.Jei tamstai pavyko,tai pasidžiaugsim kartu,o kurie be knygos[o kartais ir su knyga] negali,palaikom, suprantam,ir nesvarbu priemonės,kad tik norimas rezultatas būtų

2011-02-14 00:26

Angele Katkiene Vakar 10:19 rašė:

Taip mąsto Dalius,bet ne visi,o be to mastyti ir padaryti yra du skirtingi reiškiniai.Tai kas vienam lengva, kitam neiveikimi barjerai.Jei tamstai pavyko,tai pasidžiaugsim kartu,o kurie be knygos[o kartais ir su knyga] negali,palaikom, suprantam,ir nesvarbu priemonės,kad tik norimas rezultatas būtų

...jei taip mastysi, kaip Dalius, bus lengviau ir padaryti..

Angele Katkiene

2011-02-17 14:57

Aš masčiau priešingai,bet mečiau perskaičius knygąir nemanau ,kad būtų pasisekę be jos. Tiesa pasakius aš net nenorėjau mest,čia vyras sumanė skaityti tą knygą, na dėl kompanijos perskaičiau ir aš.Aš neberūkau, jau kovo mėnesį,bus du metai,o vyras užsirūkė po 2mėn.nors rūkimo stažas  abieju panašus.

2011-02-17 22:06

Angele Katkiene Šiandien 14:57 rašė:

Aš masčiau priešingai,bet mečiau perskaičius knygąir nemanau ,kad būtų pasisekę be jos. Tiesa pasakius aš net nenorėjau mest,čia vyras sumanė skaityti tą knygą, na dėl kompanijos perskaičiau ir aš.Aš neberūkau, jau kovo mėnesį,bus du metai,o vyras užsirūkė po 2mėn.nors rūkimo stažas  abieju panašus.

...būtum metus ir be knygos..

Valerija List

Pasisakymų: 4

2011-02-18 00:35

knyga ar be knygos yra kiekvieno individualus dalykas. Pati ponia Angele esate tvirtai nusistaciusi kad tik su knyga sugebejote mesti rukyti. O va sta vyrui ir ta knyga nepadejo. Taigi as manau cia priklauso nuo asmeniskos valios ir supratimo ar tikrai verta rukyti. Sekmes visiems bandantiems, tai jau pirmas zengtas zingsnis i pergale! Stiprybes!

2011-02-18 07:50

Valerija List Šiandien 00:35 rašė:

knyga ar be knygos yra kiekvieno individualus dalykas. Pati ponia Angele esate tvirtai nusistaciusi kad tik su knyga sugebejote mesti rukyti. O va sta vyrui ir ta knyga nepadejo. Taigi as manau cia priklauso nuo asmeniskos valios ir supratimo ar tikrai verta rukyti. Sekmes visiems bandantiems, tai jau pirmas zengtas zingsnis i pergale! Stiprybes!

...Angelė dar tvirtai nenusistačius, kad skaito knygą...

Angele Katkiene

2011-02-19 17:38

sveiki,kaip matau diskusija vis tęsiasi-ir gerai,gal nedrystantis mesti, pabandys.O manes kai kas nesuprato,jug aš taip ir rašiau,kad nebesugebėjau mesti to prakeikto cigareto,todėl,net nežadėjau,pasiteisindama,kad dar cigarėtėms turiu ir tai vienintelis malonumas[dūra].bet mano smegenėles išplovė tik knyga.Kitaip nesugebu saves suprast,tokio bjaurėjimosi cigarėtėmis,ir visiškos reakcijos šalia rūkantiems, o jug anksčiau kvepėdavo,brrrr

Iš viso įrašų: 26

Rudeniška pasaka

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama