Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 5

sportininku gydytojai

Autorius:
Sukurta: 2010-03-18 19:05
andreja marija jeremejeva

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2010-03-18 19:05

dabar ruosiosi varzyboms ir man reikalinga pereiti komisija sportininku poliklinikoj.mama sake kad sporto spanceris kazkoks.bet pas kita giditoja ne pas savo kur visad tai nuejom siandiena su mama pas savo daktare ir jinai parase pazyma i ta spanceri ir sako kad manes neleis sportuoti toj poliklinikoj nes as kaip gimiau labai daug visko sirgau ir budavau be samones bet as dabar jau pasveikusi jau seniai labai tai kodel man pasakys kad negalima sportoti.man labai liudna dabar bet gal kas nors zino ar tikrai taip gali neleisti arba irgi sirkdavo mazas ir jau pasveiko.man labai patinka ir as labai noriu sportoti ir esu sveikas kaip ridikas

Ž Rumševičienė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2010-03-19 07:39

Andreja, kaip suprantu atsakymo tu dar nesi gavusi? Tai gal leis tau sportuoti...pirma apsilankyk tam spancerį ir tada nebus abejonių
Juo labiau gydytojai tam ir yra , kad nustatytų ar žmogaus sveikata leidžai jam intensyviai sportuoti...todėl iškyla klausimas ar tavo gydytoja yra visiškai teisi leisdama tau sportuoti? Nes pati supranti kaip nuolaidžiauja mūsų pažįstami gydytojai mums...o tai yra labai rizikinga sportuojančiam žmogui O dėl to, ar tu esi "sveikas kaip ridikas" tau atsakys gydytojai
Na nenukabink dar nosies...ir tikiuosi , kad viskas su tavimi bus gerai

2010-05-06 12:03

aciu kad kasnors bent parase. i visagina man tada dave tik laikina pazima, nes dar turejau eiti pas sirdies daktere, o ten tei ta neleido nieko tik vaistu prirase.tai vat ir dabar gydausi jau 3 savaites ir vel eisiu pas sporto daktare, tan geriau ir man vel reika pazimos i kauna vaziosiu geguzes 14 diena, bet gal jau dabar viskas bus gerai ir gausiu tikra pazima

2010-05-13 19:42

tai va noriu pasakyti kad man jau viskas gerai, sake truko mineralu nes visko daug lankiau ir pervargau.juk lankiau dar sokius ir pamokos buna sokio ir kuno kultura ir dar sokiu repetisijos ir gimnastika.tada mama pasake kad daugiau niekur neisiu ir einu tik gimnastika dabar,tai geriu mineralus bet jau pasveikau ir gavau pazima tykra pazima ot taip. ir kitiem linkiu nebijoti bet gerti daug vandens ir mineralus aisku nekada varzibos,tada gali buti sunku daryti uzduotis.ate

Iš viso įrašų: 5

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama