Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 22

VANDENIS ir profesija...

Autorius:
Sukurta: 2010-03-28 09:18
Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-03-28 09:18

Kokią profesiją rinkomės?

Jei reikėtų rinktis iš naujo-ar ir vėl rinktumės tą pačią?

valda kelevisiute samsoniene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-03-29 20:04

As esu medike.Ir jeigu reiketu rinktis is naujo,vel buciau medike

Anzelika Bereisiene

Pasisakymų: 3

2010-03-29 21:14

As esu siuveja,tikriausia kazka panasaus rinkciausi.

Dalia K-G

2010-03-29 23:16

Aš,ko gero ,irgi rinkčiausi tą pačią,bet dabar studijuočiau toliau,kai ES atsirado galimybių.Nors,dabar ir nėra paklausi profesija,ta režisūra...

Arba-rinkčiausi archeologijos studijas.

Redagavo: (2010-03-30 02:16)
Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2010-03-30 21:55

Esu medikė,dabar rinkčiausi meno istoriją arba bibliotekininkystę.Pastebėjau,kad dauguma vandenių skaitymo "maniakai",aš taip pat.

Dale Brokat

Pasisakymų: 2

2010-03-30 22:27

...as irgi,kaip ir Anzelika, esu siuveja, bet sito darbo nedirbu

Nijole Petraviciene

Pasisakymų: 12

2010-04-01 23:48

Visa vaikyste svajojau buti balerina,bet tada butu reikeje vykti i Rusija mokytis-mama neleido, sokau nuo treju metu,mokykloj tautinius sokius,kitokiu nebuvo,bet istojusi i Uni vistiek patekau i baleto studija ir uzsidejau svajoniu batelius,aisku,juokinga 20m pradeti baleta,bet malonuma turejau pora metu,uzteko proto palikti studija ir pereiti i pramoginius sokius,jie uzimdavo visa laisvalaiki,stebiuosi,is kur buvo tiek jegu: keldavausi 5h,kad speciau i pirma troleibusa ir iki stoties,is ten i autobusa,nes turejau darba pagal paskyrima Vilniaus raj. mokykloj,po to dar repeticijos iki velumos.Sokiai tesesi iki trisdesimties metu,kol subyrejo grupe ir netekom sales,o tada prasidejo sedejimas po devynias val darbe,nes pakeiciau profili is mokytojos - technines lit. verteja.Kaip as kankindavausi be judesio istisa diena!Ir taip trylika metu!Kartais tekdavo su uzsienieciu grupemis-tada budavo maratonas be poilsio.Po to vel pedagoginis darbas 15 metu. Visai sugadinau sveikata.Aciu dievui laiku sustojau ir atkreipiau demesi i save,ismokau rupintis ir sveikata ir isvaizda-turiu devyneriu metu patirti ir sveikos mitybos konsultanto licenzija.Galiu padeti kiekvienam norinciam suzinoti daugiau sioje srityje..

Redagavo: (2010-04-01 23:49)
Jolanta Rilskyte

Pasisakymų: 1

2010-04-11 20:31

esu mokytoja, kiek teko darbu isbandyti gyvenime, galiu pasakyti, kad visur yra savu pliusu ir minusu, kaip ir pedagoginiam darbe ne isimtis..del knygu skaitymo - vaikystej ir paauglystej be galo daug skaiciau, db retai kuri knyga "uzkabina", gal, sakau, idomiausias jau perskaiciau? o gal kas geli parekomenduoti kokia gera knyga?

Vaida Balsyte-Varkaliene

Pasisakymų: 193

2010-06-06 18:58

As dirbu prekybininke (kito darbo nesu dirbusi )....ir man jis visai patinka,kadangi as megstu buti tarp zmoniu,bendrauti su jais....O jei reiketu rinktis is naujo,galbut pasirinkciau kita profesija,bet sunku pasakyti kokia....Knygas visada megau skaityti,o ir dabar ,kai tik turiu laisva minutele ,visada paskaitau....

danute kasparavic

Pasisakymų: 62

Sukurta temų: 1

2010-06-06 21:19

aš visą savo gyvenimą praleidau mokykloje  bei kultūros baruose, pastarąjame dar ir dabar darbuojuos.. Kito darbo nesugebėčiau turbūt..Rinkčiausi tik kultūros barą...

Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 1

2010-06-07 13:32

As visada norejau buti profesionale sokeja, bet taip ir neigyvendinau savo svajones..po to daug kas sake , kad bandyciau Modelio karjeros, bet tais laikais nebuvo taip paprasta, o gal ir to 100 % pasitikejimo nebuvo, bet jau nuo jaunystes trauke prekyba...dabar prekiauju drabuziais , avalyne....man patinka jieskoti graziu daiktu ir po to nudziuginti jais mano klientes, taip pat noreciau prie viso to dar ir visazistes srityje save isbandyti..

Irma Žvirblienė

Pasisakymų: 52

2011-01-26 14:51

profesija čia tipo kuo dirbi ar ką baigei??? (nu patinka man žargonai patinka) jei kuo dirbi tai esu namų šeimininkė bedarbė beveik neragavusi darbo (juk darbu neskaitysi padirbėjimus 17m ar šiek tiek padirbėt ir po to su trauma 2m ant biuletenio sėdėt???) o baigus:

1 chemikė laborantė ai va cheminės analizės technologė...

2 baigiau bakalaurą ir magistrą VU geologijos bet zakon podlastį pastojau prieš baigdama bakalaurą 3 kurse pasigimdžiau  ir + krizė ) ir kad visai damušti pastojau magistrantūros antrame kurse kad tikrai neit dirbt ŠŠŠŠŠŠ atsiprašant gydytoja vis sakė kuo greičiau kuo greičiau nesigavo iš karto galvojau antrą kartą taip lengvai nepastosiu gydytis reiks ir še tau...

Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2011-01-26 16:51

žodžiu ,kaip supratau,tavo profesija būti MAMA-pati kilniausia iš visų

Irma Žvirblienė

2011-01-26 18:53

agą vyriausiai 4m mažajam 6 mėnesiai

Au Miau

2011-01-28 23:11

Aš medikė,dar studijuoju teisę.Man patinka mokytis,tobulėti,siekti naujų žinių.Aišku,knyga-pagrindinis draugas.Kol neišsiaiškinu visko išsamiai,tol nenurimstu.Dar patinka mokslinis darbas,jį anksčiau dirbau.Dar patinka ir gerai sekasi pedagoginis darbas,kartais pakviečia jį dirbti.Ir dar patinka būti mama savo 4 vaikams

Irma Žvirblienė

2011-01-29 08:37

man irgi patinga mokinti... bet visad svajojau dėstyti univere... nuo pirmo kurso "skaitydavau paskaitas" nesuprantantiems to ar ano savo bendragupiokams... patikdavo ir anot daugelio aiškiau papasakodavau. Nors mūsų specialybėje tikrai pasišventę savo darbui žmonės ir jei ko nesupranti drąsiai gali klausti atsakys- net kai baigi nepalieka likimo valiai kaip vištos savo viščiukus saugo- jei ko nesuopranti iškyla bėdos gali drąsiai bėgti pas buvusius savo profesorius (čia kurie senieji- nauji kažkaip atsipūtę nebe tokie ) va i svajojau dėstyti specialiai į magistrantūrą stojau su mintimi kad toliau eisiu į doktorantūrą ir dėstysiu- bet... bet... bet... prie mano akių vos ne pusę dėstytojų pakeitė- viltis įsitrinti lygi 0 dar sunkus nėštumas ir aš nuleidau rankas.

Dalia K-G

2011-01-29 09:14

O rankų  tikrai   nereikia  nuleisti,Irma....tiesiog  reikia  išlaukti. Patikėk, sakau  iš  patirties. Nes tikrai  būna, kad atrodo  užsidaro  visos  durys, bet ...atsidaro  langas.VISADA. Tad nenukabink  nosies, vandeniams  tai  nebūdinga.

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 68

2011-01-29 12:25

nors profesija jau ir atsibodo iki gyvo kaulo ,bet kam eksperimentuoti ,dirbk ka dirbai ,nes tai geriausiai ismanai!

Au Miau

2011-01-29 14:15

Irma Žvirblienė Šiandien 08:37 rašė:

man irgi patinga mokinti... bet visad svajojau dėstyti univere... anot daugelio aiškiau papasakodavau

Aš dėsčiau univere čia ir JAV-visur vienodi studentai,tik labai skirtingos mokymosi sąlygos.Man patiko dirbti su studentaisir aš studentams patikdavau,daugelis po šiai dienai mieste susistabdo ir pakalbina.Dabar prieš metus vėl gavau pasiūlymą dėstyti,bet atlyginimai juokingi-už pusę etato gauni 400 lt.O norint gerai pasiruošti paskaitai,apimti visas naujoves reikia poros pusdienių.Dar ryšium su krize Universitetas atrado naują taupymo būdą:per pratybas studentai dirba patys,tarsi be dėstytojų,bet dėstytojas turi sėdėti ir prižiūrėti,kad ko nepridirbtų,ir dėstytojas už tokį "darbą" nieko negauna.Tai nusprendžiau,kad dėl idėjos galėsiu dirbti ,kai būsiu pensininkė ir nebereikės šeimai duonos uždirbti.

O mokėjimas gerai išaiškinti gal visų Vandenių bruožas?aš tuo irgi pasižymiu

Rima D

Pasisakymų: 361

2011-01-29 14:19

Tu teisi Dalia,as taip pat megstu ir moku isaiskinti viska tik gerai,arba visai to nedarau

Iš viso įrašų: 22

viskas kas saldu

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama