Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 6

VANDENIS IR DOVANA....

Autorius:
Sukurta: 2010-03-31 08:30
Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-03-31 08:30

Kokias dovanas dovanojame kitiems ir patys norime gauti?

Mane visada džiugina padovanota knyga ir,žinoma,gėlės.Ypač,jei spalva ar kompozicija "nestandartinė".Bet miela gauti ir žibuoklių puokštelę.Džiaugiuosi padovanota kelione ,ar biletu į koncertą.Jei tai koks nors daiktas-nuostabu,jei jis išskirtinis.Visada mėgau (ir tebemėgstu ) asimetriją,nestandartinę formą.

Dovanas kitiems renku "ne pagal Vandenį",t.y. ieškau gal labiau praktiškų,kartais-populiarių tuo metu,daiktų ar malonių smulkmenų.Su artimaisiais paprasčiau,juos pažįstu.(Vyras ir dukra-abu Mergelės,bet jau apsiprato su Vandenio "nukrypimais"Mirktelėti. Sunkiau būna,kai reikia išrinkti dovaną ar dovanėlę nedaug pažįstamam žmogui....

2010-04-09 12:35

SVARBIAUSIA PARODYTAS DĖMESYS,KOKIA DOVANA NE TAIP IR SVARBU.

Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2010-05-04 20:46

Dovanas mėgstu praktiškas,tokias ir kitiems dovanoju.Labai mėgstu "rafaello"saldainius tai kartais paprašau jų padovanoti vietoj gėlių.Vėlgi tas praktiškumas :gėlių turiu darželyje ,prisiskinu ir taip.Žiemą aišku malonu gėlės ,bet tik ne nusibodusios rožės.Patinka šaltuoju metu gauti kokią pavasarinę gėlę,tai taip pavasariu pakvimpa...Nenorėčiau gauti gyvos dovanos t.y. gyvūno,nes tai įpareigoja ir neaišku ar sugebėsiu atitinkamai rūpintis juo.

Rima S

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 0

2010-05-13 17:02

As taip pat kai perku dovana ziuriu kad butu praktiska,jai koki siuvenyra tai ar tures kur padeti. Dabar yra isigelbejimas nuejai i parduotuve nupirkai ceki uz pasirinkta suma ir padovanojai,tai nusipirks ka nores,praktiska ir patogu

Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 1

2010-05-13 19:42

As renku visada dovana is sirdies gilumos, noriu kad tam zmogui ji patiktu ir butu naudynga, o neguletu kur numesta kampe...nemegstu kai kuriu zmoniu savybes ka nors padovanoti, svarbu, kad pigiai ir kad padovanoti, o ar tam zmogui, kuris ta dovana gaus tai reikalynga ar ne, net ir nerupi, svarbu ne tusciom ateiti...pav.jei zmogus nemegsta sokoladu, o tu jam padovanoji sokoladiniu saldainiu dezute...tai skaitau, jau geriau nupirk gelyte uz 2 litus, geles megsta beveik visi...Na aisku jei zmogaus nekaip pazysti, tada jau sunkiau ir dovana isrinkti, nei pazystamam, apie kurio skoni, pomegius ir pan zinai...na, bet kaip sakau, tokiu atveju geriau gelyciu padovanot, nei bereikalynga niekuti...Man labai patinka gauti geles, as tiesiog jas dievinu...galeciau ju kiekviena diena gauti!!!megstu ilgas su didziuleis ziedais raudonas rozes arba baltas lelijas...man jos nepakeiciamos...o per ypatyngas sventes aisku malonu is vyro ar draugo gauti, tai ko as tuo metu pageidauju...

Rima D

Pasisakymų: 361

Sukurta temų: 0

2013-10-15 12:09

mėgstu ir gauti ir dovanoti bet sunku labai išrinkti to ko žmogui reika,tad visada susiduriu su problema,nes čekiai ir pinigai vokelyje man labai banalu,bet kartais nebėra kitos įšeities na o pati dievinu gėles (visokias) todėl vyras dažnai dovanoja jas šiaip sau,be progos,aš tas dienas vadinu žmonadieniais

Iš viso įrašų: 6

Audra P

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama