Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 13

VANDENIS IR KULINARIJA.Ar esame geri kulinarai?Kokį maistą mėgstame?Ar Vandenis-gurmanas?Gal pasiūlysit gerą receptą?

Autorius:
Sukurta: 2010-04-09 00:39
Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-04-09 00:53

Aš.kažkaip,ypatingos reikšmės niekada neteikiau maistui.Gaminu,manau,neblogai,bet,jei gyvenčiau viena,prisipažįstu,kad gal tik tris kartus per metus maistą ruosčiau.Tiesa,skanų maistą ir aš mėgstu,bet kartais tiesiog gaila tam sugaišto laiko.Ypač prieš šventes : pluši prie puodų.o lieka tik kalnas lėkščių...Visada mėgau ir tebemėgstu saldumynus ,jūros gėrybes,kartais mielai suvalgau kepsnį su daug prieskonių.

Nijole Petraviciene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 0

2010-04-16 19:50

Negaliu pakesti gaminti valgi,man gaila laiko,gamini,stengiesi,o malonumo 15 min.

Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2010-04-16 20:36

O štai man labai patinka ką nores daryti virtuvėje,ypač improvizuoti.Pati kuriu įvairiausius receptus,dažnai pavyksta.Jei turiu kokį nemalonų darbą,jo išvengti geriau einu į virtuvę,tuomet niekas nebepyksta,nes skaniai pavalgo.O šiaip labai skani pas mane kava,ją ruošiu paprastai bet "nuo dūšios".

Dalia K-G

2010-11-05 16:34

Mes  su  Nijole tik  dvi , nemėgstančios  gaminti, ko gero... Tai kaip  su ta mityba ,Vandeniai - patys  gaminamės  ir  jaučiam malonumą, ar  smaguriaujam  kitų  pagamintais  gardumynais? 

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 306

Sukurta temų: 1

2010-11-05 21:04

As gaminu -kur bedingsi,bet jei as laukiu sveciu,noriu ka pavaisinti,-tai druskos per daug idedu,tai,ziurek prisvilo.Darau,kad butu geriau,o iseina ...

Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 1

2010-11-07 14:37

Man patinka gaminti valgi , jei yra nuotaika ir laiko, ar kokia svente....megstu graziai padekoruoti, po to skaniai pagaminti kazka mano seimynelei....ir jei poto mano vaikuciai sako...Mama buvo laaaaaabai skanu, kas gali mielesnio butiO per sventes megstu visada palepinti mano seimynele!!!

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-11-07 18:01

Anksciau gaminti man nepatiko, bet dabar visiskai apsiverciau, na gal pusiau

Gaminti patinka, kai turiu laiko ir nebunu pavargusi po darbo. Tada pradedu eksperimentuoti, naujus receptus isbandau. Tik gaila, kad turiu viena problema, kai gaminu tik sau ir vyrui , tai pasitikimumas savimi yra didelis, bet kai reikia sveciams... tai taip jaudinuos, kad visada kazka sugadinu, nelabai tragiskai, bet vis tiek ne faina

Irma Žvirblienė

Pasisakymų: 52

2011-01-26 14:38

esu namų šeimininkė veręiant į lietuvių kalbą bedarbė virtuvėje praleidžiu pusę gyvenimo- kūdikiui vienas maistas vaikui antras, vyrui trečias pusryčiai, pietūs vakarienė... nekomentuosiu toliau

Irma Žvirblienė

2011-01-27 13:50

šitą temą galime pagyvinti pvz kad temele ką šiandien gaminom...

pvz mano brangiausiasis užsiprašė apskrudintos šoninės su keptais svogūnais ir ketčiupu. Garnyras virtos bulvės. Kaimiškai taip... ir palygint išėjo nebrangiai visai... šoninės apie 600g 3 svogūnai dideli ir 8 vidutinės bulvės...(link mažų jau) jam bus 1,5 karto pavalgyt... nes taukai gi nusipila... tai tos mėsos gaunasi needdaug + aš pavogiau 2 bulves

Rima D

Pasisakymų: 361

2011-01-27 13:53

sveika Irma,tau gerai,namie esi gali gaminti,o kai po darbo visi kartu susirenkam,tai greit gamini kažką ir tiesiog nėra apie ką rašyti

Irma Žvirblienė

2011-01-27 14:06

o savaitgaliai? o šventės? galiausiai nebrangūs greitai parošiami patiekaliukai??

Rima D

Pasisakymų: 361

2011-01-27 14:07

nu taip.....savaitgaliai ir praeina viruvėje

Dalia K-G

2011-01-27 15:11

Irma, jei turi  ką  nors  įdomaus, skanaus - turiu  galvoje  receptą, gali  pasidalint su  visais . Klubo  galerijoje yra  atskiras  albumas  SKANAUS  VANDENIAI...ten jau  nemažai  visko  yra : ir  duonos kepimas, ir saldumynų receptai ir kt....

Iš viso įrašų: 13

M.Schumacheris

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama