Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 66
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emigrantai lieka skolingi Lietuvai

Autorius:
Sukurta: 2010-04-13 17:30
nerijus simkus

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 3

2010-04-13 17:30

Stai grizau eiliniu atostogu i Lietuvele ir sia tau,kad nori,kokiu naujienu suzinojau,galbut jau girdejot,kad Kubilius sugalvojo,kad visi lietuvos bedarbiai,o taip pat ir visi emigrantai,kurie nera issiregistrave is lietuvos privalo patys moketi sveikatos draudimo mokesti,bet cia dar ne pats geriausias bajeris,jie dar pamaste,kad visi sie zmones jau seniai turejo moketi si mokesti,na,nuo to laiko,kai tapo bedarbiu arba nuo tada kai isvyko is lietuvos,tai va,brangieji,jai nesate dar issiregistrave is lietuvos,galit pasiskaiciuot kiek esate skolingi lietuvai,kas menesi jai neklystu tas mokestis yra 72Lt/m,tai per metus susidaro 864Lt,o jai kas jau kokie 10metu gyvena uzsienyje,o nera deklarave savo isvykimo,siai dienai Lietuvai skolingi virs 8tukst. litu kaip jums tie musu vyriausybes bajariukai?

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 80

Sukurta temų: 0

2010-04-13 17:37

 Tik LT politikai tokie protingi ir negalintys pasisotinti yra,paskutines kelnes numaus nuo bedarbiu kurie ir taip vos gala su galu suduria.Gerai jog spejau laiku deklaruot savo gyv.vieta UK,o tai ir tevu bijociau gryzt aplankyti 

viktorija zipkiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-04-13 17:39

ziauru,nes i lt nesinori net visai tada.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-13 21:10

Ir kodel Lenkijos lektuvas nukrito ????? 
 

nerijus simkus

Pasisakymų: 33

Sukurta temų: 3

2010-04-13 23:05

lietuvoj turbut kiekvienam isgirdusiam apie lenku tragedija pirma mintis buvo: "kodel ne lietuvos vyriausybes lektuvas nukrito"

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-14 11:23

Lietuvos gyventojams jau senai numautos kelnes su visais triusikais!...Belieka tik is vargsu emigrantu dar numauti kelnes!Asmeniskai as nesijauciu skolingas LT ir net nesiruosiu nieko moketi.Lankydamasis pas gydytojus LT visada mokejau pinigus uz visas ju paslaugas,kaip nedirbantis pilietis.Kokiu pinigu jie dar nori?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-14 11:40

Kai liecia pinigus tai jie ant to punkto pirmauja.Nezadu ir moketi,nes jokiu pasalpu ir uz vaikus nemoko,trumpai aiskiai sako,mes nemokesim.Atvaziavau i Lt.mazajai paso daryti,tai metrik.skyriui pirmas zodis-jus negausit.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-14 11:41

IR dar pritariu Nerijui,kodel?

Rasa Brickuviene-Miltenyte

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-04-14 15:25

as manu kad vien izgirdus zodzius ,, Lietuvos istatymai" prasideda depresija ir nepades cia jokios diskusijos jei vienokie istatymai nepades istraukti is lietuviu pinigu tai jie isleis kitus istatymus. o is emigrantu juk geriausia istraukti pinigus ,, juk jie nesilaiko ir negyvena pagal Lietuvos istatymus" stai taip ir lobsta Lietuvos valdzia

Povilas Se

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2010-04-14 16:14

Nereikia myžti į kelnes patys kalti yra paskaiciuota kad emigrantai per metus i Lietuva persiuncia 3% Lietuvos metinio biudžeto tai kodėl šio procento nepadidinus ir netokie jau vargšai tie imigranati bet aišku kad tai ne priežastis mus melžti o išeitis tokia jei per 5metus tu nesikreipi i mokesčiu inspekcija dėl kokiu nors mokeščiu grazinimo tai jie ir neturi duomenu apie tave o kas 5 metus duomenys yra siunčiami i archyva tai taip ir lieka ta suma tik papieruose 

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 80

Sukurta temų: 0

2010-04-14 19:20

Nebuk tuo tikras Povilai,yra visokiu variantu ir istoriju is emigrantu gyvenimo.Be to ne visi emigrantai turi pinigu,yra nemazai tokiu kurie gyvena nuo algos iki algos ar is pasalpu verciasi. 

Daiva Bernotaitis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-04-14 21:33

Na gal ir labai kvailas klausimas, bet kaip, Raimonda, deklaravot gyvenama vieta UK?

 

Laimute Zajarskiene

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 0

2010-04-14 22:30

Sveikuciai mieliejiDaiva,cia visiskai nekvailas klausimas,nes dauguma gyvename nedeklarave gyv.vietos UK. Taigi as irgi noreciau suzinoti placiau apie tai.

Sigita Milteniene (Predkovaite)

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 3

2010-04-14 22:52

Kurioje salyje turi buti mokamas Privalomas Sveikatos draudimas?

Registracijos Nr. KD-6862 2010-03-01

Remiantis Reglamento (EEB) nuostatomis, asmeniui gali būti taikomi tik vienos valstybės narės teisės aktai. Todėl, siekiant išvengti dvigubo apmokestinimo, PSD įmokas asmuo moka tik vienoje ES, EEE valstybėje narėje ar Šveicarijoje.

Todėl Lietuvoje ir kitose ES, EEE valstybėse narėse ar Šveicarijoje dirbantys asmenys PSD įmokas gali mokėti tik vienoje ES, EEE valstybėje narėje ar Šveicarijoje.

Numatytos išimtys (Reglamento (EEB) Nr. 1408/71 VII priedas), kada asmuo gali būti draudžiamas socialiniu draudimu dviejose valstybėse narėse, pvz., kai asmuo Belgijoje, Danijoje, Italijoje ar Portugalijoje dirba savarankiškai, ir tuo pat metu turi darbo sutartį kitoje ES, EEE valstybėje narėje ar Šveicarijoje.

Kiek suprantu, tai lietuviams gyvenantiems ir dirbantiems anglijoje ir mokantiems mokescius, dar kazko Lietovoje moketi nereikia, nes i mokescius jug ieina ir nemokamas gydimas NHS.

Rasa Brickuviene-Miltenyte

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2010-04-14 23:34

jei nori deklaruoti gyvenama  vieta UK reikia tik apsilankyti Lietuvos Ambasadoje ir uzpildyti tam skirta forma

Sigita Milteniene (Predkovaite)

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 3

2010-04-14 23:47

paprastesnis variantas del gyvenamos vietos deklaravimo, tai is Home Office uzpildyti anketa del UK Residence Documentation, isduoda tokia kaip kortele, kad esi pastovus UK gyventojas ir grizinejant i Lietuva jei reikia pateiki, nes ten ir nuotrauka ir visi tavo duomenys ir galioja ta kortele visam gyvenimui, ten netgi yra vieta kur gali adresa pats isirasyti kur gyveni UK. Nes jeigu kraustytis reikia, tai nejaugi dabar begiosi i ta Lietuvos ambasada ir pildysi popierius kur gyveni.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-15 00:19

 Užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams, norintiems susitvarkyti gyvenamosios vietos deklaravimo dokumentus, nebūtina gaišti laiko eilėse prie konsulinių įstaigų ir ambasadų – jie tai gali padaryti internetu greitai ir paprastai“, – teigia vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, reaguodamas į kitose šalyse gyvenančių lietuvių skundus.

„Kiekvienas, turintis naujausio pavyzdžio asmens tapatybės kortelę, gali prisijungti prie elektroninės valdžios tinklapio www.epaslaugos.lt ir ten užpildyti deklaraciją – ar tai būtų laikina išvykimo forma, ar kitas dokumentas“, – sako R. Palaitis.
Ministro teigimu, šiuo metu jau yra išduota per 318 tūkstančių naujo pavyzdžio asmens tapatybės kortelių su jose esančiu elektrininio parašo sertifikatu, leidžiančiu naudotis daugybe paslaugų neišeinant iš namų, taupant laiką ir pinigus.

„Ministerija deda visas pastangas koordinuodama elektroninių paslaugų plėtrą siekdama sudaryti sąlygas jomis naudotis visiems šalies piliečiams, taip pat ir gyvenantiems užsienyje, – pranešime spaudai cituojamas ministras R.Palaitis. – Todėl stebėtina, kad jauni žmonės ignoruoja tokias galimybes. Dabartinis 80 litų mokestis už naują asmens tapatybės kortelę, palyginus su jos teikiamais privalumais, yra tiesiog simbolinis. Todėl norėčiau paskatinti visus, besinaudojančius senais asmens dokumentais juos pasikeisti į naujus“.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-15 00:20

Cia kopija is anglija.lt tinklapio Mirktelėti 

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 80

Sukurta temų: 0

2010-04-15 10:44

Gyvenama vieta UK deklaravau pries kelis metus lt ambasadoj kai isiminejau sunui pasa,pasirinkom tuo metu pagal visus kvaila varianta - vaziuoti i ambasada,nes lengviau buvo gryzti su vaiku i lt ir ten padaryt pasa per kelias dienas.Pasirodo jog ne taip blogai buvo sugaisti daugiau laiko.Mes net savu pasu dabar negalim keisti kitur tik ambasadoj ir rinkimu lapelius gaunam is lt tiesiai i namus. 

Povilas Se

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2010-04-15 15:49

Deklaracija deklaracija o jei netycia grysit i lieuva manau jog daugelis kazkada gryzti tai pasiskaitykit kokie mokesciai jusu laukia kad dirbot uzsienije tai dar gudresnis apiplesimas jus oficialiai deklaruojete kad dirbat uzsienije o gryze i LT ir ateina pencijos metas ir sako jog tu 10 ar 15 metu dirbai uk gaudavai 1000-2000£ ar euru tai dabar uz kiekviena menesi 21% valstyvei juk stazas yra bet pinigeliu 0 as su sita problema susiduriau nes gyzes buvau dar 2008 ir man pasake kur dirbai ten tavo mokc o cia 0 tai susimokek

Iš viso įrašų: 66
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kauno margučiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama