Ar jusu masiniukai jau isblizginti ir paruosti...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 11

Ar jusu masiniukai jau isblizginti ir paruosti pavasariui??

Autorius:
Sukurta: 2010-04-18 01:04
Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 1

2010-04-18 01:04

Na vis kazkaip tas pavasaris siais metais vis nenori ateiti...Na bet mano juoduke siandien isblizginau , nuploviau, kad pavasario sauluteje(nors dar retoje)blizgetuOjus????

Algirdas Mikulskis

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2010-04-20 19:57

kaip tu isblizginai taip  velai  savo masinike. kad tai velai gryzai  .vakare nesimate kaip tu ryte pamatysi  tai ir perukas nukris

Asta Lagauskaite

2010-04-20 21:47

Nu tikrai prajuokinai....rasiau velai, bet blizginau diena, na o peruko dar lyg ir nereikia....Pokstautojas esi, kaip matau

Algirdas Mikulskis

2010-04-22 20:49

gerai gyveni ir pokstus supranti man labai patinka  kad dar yra lietuvoje tokios lietuvaites    kad ir vietuvoj pokstus supranta    as su pagarba ........

pranti tai man ir patinka

Asta Lagauskaite

2010-04-23 00:27

...na tai tada uz tas pokstaujancias ar pokstelius dar suprrantancias lietuvaites

Vijelė Dvylytė Žukauskienė

Pasisakymų: 3

2010-04-23 11:16

Labas Astule,

Tai , ar per žiemą nevažinėjote, kad tokio dėmesio sulaukė Jūsų "juodukė" pavasarį?

Asta Lagauskaite

2010-04-23 11:56

Sveiki Vijele, ziema ir budavo nuplauta, bet juk siais metais buvo tokia ilga ziemuze, sniego iki keliu,tai taip neblizginau, o va dabar pas mus Vokietijoj jau iki 21 laipsnio silumos!!!saulute spindi visa diena, tai ir specialu masaza gavo mano maziuke

Vijelė Dvylytė Žukauskienė

Pasisakymų: 3

2010-04-24 09:25

Seiki Asta,

jus tikrai teisi, nes ziema, o ypac sia, svaria masinyte galejai dziaugtis tol , kol is garazo isaziuoji i darba, o vakare jau ne zymes nera to triuso, kuri idejai, nes pastatai i garaza po darbo jau visa purvina ir baltais sonais nuo druskos. Na bet vistiek mums , moterims, to grozio reikia, kad ir trumpam, ar ne?

Asta Lagauskaite

2010-04-24 13:08

O taaaaip, mes moterys mylime kas grazu!!!Tuo ir issiskiriame nuo kai kuriu vyryskos lyties atstovu!!!Gero savaitgalio!!!Pas mus, cia Vokietijoje iki 21 laipsnio silumos !!!Pagaliau tas lauktas pavasarelis atbego

Ingrida Shustra

2010-11-21 22:28

maniskis Mersiukas ziema vasara blizga, juk taip malonu vaziuoti spindincioje auto

Asta Lagauskaite

2010-11-21 22:51

Saunuole Ingra

Iš viso įrašų: 11

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas