Kokius zaidimus galima zaisti lietuviskose...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 7

Kokius zaidimus galima zaisti lietuviskose vestuvese ir kokios tradizijos?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2010-04-19 17:29
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-19 17:29

Kokius zaidimus galima zaisti lietuviskose vestuvese ir kokios tradizijos?

egidijus batkauskas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2010-04-20 12:52

parasysiu truputi veliau,aisku cia nekokie pirsliai jei nieko nemoka,o labai gerus galiu rekomenduoti

ernesta milasiute

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-04-20 15:53

kaip tik kitais metais istekesiu tai man labai butu idomu suzinoti apie pirslius ir tradicijas bei zaidimus?

2010-04-20 17:03

As manau pirsliai bus pasiruose su zaidimais, bet as irgi noreciau kelis idomius zaidimus ar tradizijas pridurti poer vestuves.

egidijus batkauskas

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2010-04-20 20:33

kadangi ne pirmi metai dirbu su video.tai ir sueinu su pirsliais, jie prase nekomentuoti zaidimu ir tt.nes kaip ir vestuviu video,foto ir kas eina pirsliais ...tesiog vagia idejas, kiek teko per 4metus pastebeti.aisku tegu nesupyksta jusu giminaiciai kur priprasysite eiti pirsliais,tiek juoku ir zaidimu + uzimtumo nebus kaip sakykime samdyti, nes jusu giminaiciai ar draugai.tesiog pastoves uz nugaros ir geriausiu atveju gamtoje pasiulys isgert.o prie stalo parodys santuokos liudijimus.ir paliks muzikantams.del kainos pirsliu yra subtilus dalykas,nes as niekad ju neklausinedavau,pas mane atsirinko per 4 metus tik vieni pirsliai,jauni.vede neieskantys zodzio..ir visaip uzvedantys svecius+aisku viska organizuojantis kas imanoma pagal jusu pinigine,norus ir tt.prasau mergaites nesupykite del zaidimu ir kt linksmybiu atskleidimo,tesiog nesinori pavesti kaip jie vadinasi- patentuotu pirsliu..jei bus idomu galesiu duoti ju koordinates, nes kaip filmuoju vestuves ,,,maciau tikrai daugiau uz visus neuzsimancius tuo ar panasiu daliku..

2010-04-21 07:09

NA yra keletas tokiu, kuriuos zino manau dauguma nors kada Lietuvoj vestuvese buve Šypsena A galiu papasakoti su kuo susidurusi esu ash:

* vaikinams duodama pjauti rastus, kapoti malkas, merginoms grebti siena, rinkti skiedras ir tt , tam sugalvojama kazkokia reiksme, na tarsi isbandymai jaunimo, ar pasiruose atlikti "savo ukiskas pareigas"- taip buvo per mano vestuves kol "prisikasem" iki stalo turejom kruva tradiciju praeiti , tada monetu rinkimas is ryziu dubens - kas daugiau surinks, tas seimos biudzeta tvarkys. Po to abiems jaunuju mamoms buvo duota issirinkti po spurga . Vienoje buvo ikepta mazas angelukas stiklinis, kitoje - moneta. Taip mamos pasiskirste , kuri jaunaja seima rems finansiskai, kuri priziures anukus , ir tt Šypsena

*mano draugu vestuvese jauniesiems buvo padaryta didele saulegraza is popieriaus. ant kitos ziedlapiu puses buvo surasyti pasizadejimai , nuo kojiniu skalbimo iki savaitgalio su jaunosios draugemis praleidimo, jaunieji nematydami rinkosi ir skyne po ziedlapi paeiliui skaite, koks pazadas jam atiteko. Buvo labai juokinga , kai jaunasis istrauke ir perskaite "Su tavo draugemis i vakarelius vaiksciosiu AS"

Asta Starlkuvienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-04-21 08:54

Na sutinku bet reikia rasti drasius giminaicius, nes demesys ir tt ir sugadina zmones.p.s tik Silansko nesamdykite niekada..prazuvusios bus jusu vestuves... ta jau garantuotai tvirtinu.o zaidimuka vakare parasysiu koki juokingesni.aciu merginos

Egidijau noriu papriestarauti del tu gimiaiciu Šypsena Reikia gerus giminaicius pasirinkti Šypsena BUvau tokiose vestuvese, kur pirsliais buvo jaunosios brolis su zmona. Net ir pats geriausias samdytas pirslys taip vestuviu nepraves kaip jie pravede. Savas zmogus vis tiek geriau pazysta zino ivairiu niuansiu, kaip as sakau "uz giliau uzgriebia". 

Aisku giminaitis giminaiciu nelygu. Bet sakyti, kad samdytas visada geriau, tai jau reklama ir noras prastumti sava produkta Šypsena

Redagavo: (2010-04-21 14:22)
Iš viso įrašų: 7

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama