Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 7

NISSAN PRIMERA P12

Autorius:
Sukurta: 2010-04-21 00:48
ARTŪRAS KAŠĖTA

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2010-04-21 00:48

POKALBIAI TIK APIE SIUOS AUTOMOBILIUS

Nerijus Bartkevičius

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-06-02 21:31

Sveiki esu Nerijus 32 m.

Na ir turiu NISSAN PRIMERA 2002 m. 2.2 l.

Si auto vairuoju jau 2.5 m. ir galiu pasakyti kad tai yra tikrai neblogi automobiliai (nelabai brangus remontas "saliginai", paprasta ir patvari vaziuokles konstrukcija "daug ka galima paciam pasiremontuoti", bet del sio paprastumo tikrai labai nukentejo vaziavimo minkstumas.

Na bet turiu ir niekas neranda viena problemite as su ja, nukritus oro tempereturai zemiau -10 ji atsisako uzsivesti su starteriu , ir ko tik nedariau niekas nepadeda. Tad jei kas turite minciu prasau rasykit.

ARTŪRAS KAŠĖTA

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2010-06-18 00:41

Laba zinok jau cia reikia i rimtesni elektrika kreiptis.

Miglanda Aleksiejienė

2011-02-28 21:45

sveiki,

ir aš jau kokį mėnesį važinėju Nissan Primera P12 2006 benzinas/dujos, 1,8l

kolkas komentarai būtų tokie:

šiek tiek erzina, kad tikrai kieta, nėra navigacijos (dėl to nesuku galvos - žinau, kad Lietuvoje išieka problena dėl žemėlapiu)

kolkas negaunu vieno originalaus ratlankio gaubto... gal turite kokių minčių?

privalumas  - daug daug vietos salone. elektronika kolkas laaaaabai patinka.

Neegzistuojantis vartotojas
2011-08-24 14:20

Apie 3 ėmesius turiu NISSAN PRIMERA P12 2006 m. 1,9 l dyzelinas. Man patinka. Prieš tai važinėjau BMW 523. Su BMW važiuoti maloniau, bet kai palyginau kuro sąnaudas ir kainą, tai  kompensavo visus nepatogumus. Bet aš rinkdamasis auto žiūriu, pirmiausiai, į saugumą-6 oro pagalvės, neblogas Primeros (2002 m.) saugumo testas ir pan. Be to, ir vietos salone užtenka. Prancūziško variklio teigiami atsiliepimai, aptarnavimas pigesnis už BMW. Na, truputį barška važiuoklė, nes kieta. Reikia sulaukti žiemos, tada bus matyti kiti trūkumai arba privalumai.

Saulius Žiūkas

2012-03-23 21:08

To Gintautas Sakalis jei barska Jusu nisan P12 kaz kas negerai(siaip nebarska) o del kietumo Jus tikriausiai nevaziavote su Reno Scenica!

2012-03-23 21:15

Po žinutės nuvariau į servisą. Pasirodo buvo nuėjusi vairo stabilizatoriaus trauk, liaudiškai vadinamas "kareivukas". Pakeitė jį, dar porą įvorių ir nustojo barškėti. Atvažinėjau žiemą, galiu pasakyti, kad žiemos testą auto išlaikė. Per šalčius užvedant problemų nebuvo. Šiuo metu atsiliepimai tik teigiami.

Iš viso įrašų: 7

AS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama