Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 14

SPALVOS MŪSŲ GYVENIME. KOKIAS SPALVAS RENKAMĖS,ĮSIGYDAMI NAUJĄ DAIKTĄ AR REMONTUODAMI BŪSTĄ?

Autorius:
Sukurta: 2010-04-22 06:13
Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-04-22 06:13

Visada patiko geltona spalva,gal būt,kad tai-saulės spalva?Todėl ir namuose visada būna kažkas gelsvo:sienų spalva,kilimo detalė ar kažkas kitka.Šiaip namuose pakaitomis dominuoja melsva,žalsva ar rusva spalva.Niekada nemėgau raudonos spalvos ir,atrodo,kad tiesiog erzintų ši spalva namuose.

Ir rūbuose panašios spalvos. Raudonos spalvos nemėgstu.Gal kokius tris rūbus ir esu turėjusi per visą gyvenimą.Patinka melsvi atspalviai,visada buvo gražus juodo ir balto rūbo derinys.Arba kartais rengiuosi tik juodai.Vasarą renkuosi baltą spalvą,arba melsvą.Dar patinka rudi tonai,taip vadinama "šampano" spalva.

Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2010-04-23 23:42

Visada mėgau ryškias ir šviesias spalvas,bet  rengiuosi tikrai ne papūgiškai.Kambariuose vyrauja gelsvų spalvų gamos.Dievinu žydrą spalvą,deja drabužių tokios splavos nedaug turiu,nes jų paprasčiausiai tinkamų sau nerandu parduotuvėse.Nemėgstu purvinų spalvų,pilkos,rudos spalvos,kurių ypač daug pasirodo rudeniniuose drabužių pardavimuose.

Redagavo: (2010-04-23 23:42)
Nijole Petraviciene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 0

2010-04-28 14:42

Pastebejau,kad su amziumi keiciasi ir spalvu poreikis,neveltui yra gydymas spalvomis,kiekviena is ju parodo,kokiu medziagu truksta organizme.Tik vienos nemegstu visa gyvenima-juodos.Dabar labiausiai patinka purpurine.

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-04-28 16:39

Na,purpuras turėtų reikšti gyvenimo džiaugsmą,mano supratimu.Arba-didelį energijos potencialą.

Nors,gal klystu,nežinau...Aš pati raudonos spalvos nemėgstu,tad galiu ir klysti.

Vaida Balsyte-Varkaliene

Pasisakymų: 193

2010-06-06 19:27

Man tai labiausiai patinka ir pritinka maziau ar daugiau ryski violetine spalva....taip pat megstu geltona spalva....

Nomeda k

Pasisakymų: 101

2010-06-06 20:51

o man beveik visos patinka,bet juodos spalvos daugiausia mano spintoj

nomeda

danute kasparavic

Pasisakymų: 62

Sukurta temų: 1

2010-06-06 21:31

O aš ankščiau juodos spalvos nemėgau ir nieko (išskyrus sijoną) nenešiodavau.. Tačiau  pastaraisiais metais, nežinau iš kur visa tai, pradėjau ją mylėti.. Šeip mėlyna l. patinka, bet nešioju visas spalvas, pernai  net  raudoną paltuką įsitaisiau-nepaprastai tinka ir patinka, kur ankščiau šios spalvos drabužių spintoje nė su žiburiu nebūtumėt radę..

Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 17

2010-06-07 13:21

Is savo patirties pastebejau, kad kartais su metais ir spalvu skonis keiciasi...buvo metas kai labai patiko orandzine, po to ruda, po to buvo metas, kai patiko zalia, bet drabuzius megstu juodos ar kremines spalvos, nes man jie labiausiai tinka, o juoda spalva man siejasi su eleganzija, seksualumu...raudona sako tinka labai blondinem, bet nezinau ji -ne mano spalva, jauciuosi jai svetima..Na o namuose pas mane vyrauja kremine, sviesiai zydra, salotine, raudona, vonioje - balta su pilkai sidabrine.spalvos..I namus taikau kiekvienam kambariui tam tinkancia spalva ir tikrai sauniai atrodo

Renata Jokubaitiene Laurinaviciute

Pasisakymų: 112

2010-12-08 11:51

Per kiekvienas Kalėdas noriu pasipuošti mėlyna suknele, bet dar nė karto neteko rasti parduotuvėje tinkamos... Taip ir svajoju kiekvienais metais... O kai ateina tos šventės, pasipuošiu juoda suknele, nieko geresnio lyg ir neatrandu... Namuose norėčiau žalsvos (salotinės) spalvos sienų ir šviesių, gal net baltų baldų... Bet...kai dariau remontą, ėmiau ir išklijavau vieną sieną tamsiai ruda spalva, nes tuo metu norėjosi paeksperimentuoti... Ir suprask, tu kaip nori, kokia spalva patinka...

Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2010-12-08 22:15

Aš taip pat labai mėgstu sodrią mėlyną spalvą.Tik eilinį kartą ,vėl <kaip ir visos,apsirengiu juodai,nes parduotuvėse ji labiausiai dominuojanti.

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 306

2010-12-10 09:20

o man patinka violetinė spalva,nes tinka prie mano žilų plaukų.Kambariai turi būti šiltų spalvų,nes kitaip atrodo niūru ir šalta.

Tania Vindašienė

Pasisakymų: 5

2010-12-12 10:58

Sutinku su Nijole, kad kambariai turi būti šiltų spalvų, tada juose įsikūria jaukumas ir šiluma. Mano namų svetainėje vyrauja rusva ir gelsva spalvos, ir daug žalios spalvos, mano gėlės... miegamąjame - melsva su juoda - šios spalvos mane ramina, vonioje - kakavinė ir balta spalvos, na o vaikučių kambary ryškios spalvos - oranžinė, žydra, salotinė...   

Rengiuos įvairiom spalvom, pagal nuotaika, ir labiausiai mėgstu raštuotus rūbus, pastelines spalvas, prie mano veido labiausiai tinka violetinė, tinka ir raudona spalva, tad kartais, dažniausia vasarą apsirengiu ir raudonai 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-12-12 17:16

As neturiu megstamiausios spalvos, man visos jos patinka, bet namus irengciau siltom spalvom, ne taip kaip dauguma olandu, ypac naujos generacijos, irengineja pilka, balta ir juoda spalva. Fui... Kai ateini isvecius, tai jautiesi kaip ligonineje, ir bijai prisiliesti, kad neisteptum.

Vasara visada bandau sviesiom ir ryskiom spalvom apsirengti : raudona, zydra, zalia ir kitomis vaivorykstes spalvomis

Ziema ir rudeni kazkodel apsivelku tamsiomis spalvomis : ruda, juoda ir pilka.

Tiesa, kai rozes perku, tai visada raudonos ir geltonos spalvos

Irma Žvirblienė

Pasisakymų: 52

2011-01-26 11:12

žiūrint ką su ta spalva darysi...

sienos namie man patinka šviesios- ypač nuvalkiota smėlio spalva

baldai tamsūs sendinto medžio- raudonmedžio, ąžuolo (tik tokiam prašmatnumui milijonų neturiu- dievinu natūralų medį

http://www.google.lt/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:lt:official&channel=s&hl=lt&q=raudonmedis&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=JeI_TeLKNI-ZOrWvgN4I&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CDMQsAQwAg&biw=1366&bih=641 čia kas nežino kaip raudonmedis atrodo...

http://www.google.lt/images?hl=lt&client=firefox-a&hs=WgM&rls=org.mozilla:lt:official&channel=s&q=%C4%85%C5%BEuolas&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=m-I_TZbNKMaVOs3IoYwI&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=6&ved=0CE8QsAQwBQ&biw=1366&bih=641 ir ąžuolas man pats medis labai patinka ir kūdikio lovytė pas mus ąžuolinė seneliod aryta tiesa ne mano vaikams specialiai bet tetos vaikas (o į skonį kažkodėl mano žiūrėjo )

tai vaikų rūbai kuo ryškesni žaismingesni....

o mano- man patinka juoda... tiksliau visi juodos atspalviai nuo švelnaus pilkai juodo šilko iki rėžiančiai akį juodo dar labiau patinka kai juodi rūbai turi bordinį pamušalą... apatiniai patinka juodi su bordiniais nėrinukais (o dar kad turėčiau tų milijonų ir vėl užsisakyčiau komplektuką- man per kišenę muša liemenėlę ir kelnaites už 280lt pirkti ir čia per akciją... (mama kažkada išprotėjusi padovanojo- gerą mamą turiu)ach numėžiau juodai- vos spėjo džiūti ir vėl užsidedu

Nu patinka ir balta- kai būna pirmas šaltukas ir pirmas netirpstantis sniegas- nu ir pvz lubos man tik klasikinės baltos spalvot tur būt...

nuo situacijos patinka net garstyčių spalva ypač kai po ilgo nekakojimo vaikutis pakakoja sveiku garstyčių spalvos kakučiu o ne pažaliavusiu nuo badavimo

patinka ir violetinė mano didžiosios mėgstamiausia

ir žalia nes nuo jos mano didžiosios dukrytės akys įgauną žalsvą o ne rusvą atspalvį (turim bėdą niekas negali nustatyti 4m mergaitės akių spalvos vieniems atrodo rudos, kitiems žalios- tokios ale chaki spalvos... ką aprengsi tokios spalvos akys ir bus Ir dar pavasarį pirmi lapeliai žalsvi o visur šlapia drėgna šiek tiek šalta o jie jau išlindę džiugina širdį

kai laukiausi sūnaus patiko labai rožinė (kai dukters violetinė ir tai jos mėgstamiausia spalva- bijau net pagalvot kad rožinė bus mėgstamiausia sūnaus)

ir geltona- rudens klevo lapų saulytei šviečiant...

Žydra ir mėlyna vasarą prie ežero....

Ach kažko nostalgija kankina- einu vaikui pampersi keist

Iš viso įrašų: 14

Christyna;D*

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama