Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 6

Kokia specialybe teko jums mokintis in Deutscland, ir ar sunku buvo to pasiekti?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2010-04-30 16:54
Neegzistuojantis vartotojas
2010-04-30 16:54

Kokia specialybe teko jums mokintis in Deutscland, ir ar sunku buvo to pasiekti?

2010-05-02 13:12

jo,teko,ir dabar dar kolkas mokaus-kirpejas.o pasiekti buvo tai siaubas kaip sunku!nors kaip sakant turiu ir Abi,bet.....praejau beveik visa pragara-nuo idiotentest iki neaisku ko......

2010-05-02 13:41

O as tai zinok si pragara tai dabar einu, jau gal 6 men. kaip tai tesiaisi. Tikiuosi kita savaite as daugiau suzinosiu, nes turiu gauti termina, tai stresas bus toliau, nes as noriu sesele mokintis, tai bus idomu, kaip cia man pavyks.

2010-05-02 13:53

Hi,

ich habe eine Ausbildung zur Bürokauffrau gamacht. Seit über einem Jahr bin ich bei der Agentur für Arbeit unbefristet eingestellt.Tad sakyciau, kad man labai pasiseke! Aisku pirmas zingsis visada-gerai  ismokti kalba. Darbe daznai sutinku uzseniecius, kurie nors ir nori mokytis, bet nemokant kalbos nieko nesigauna...

P.S.: An Agnes. Viel Glück

2010-05-02 14:04

Danke 

Renata Gandyra (Zilinskaite)

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2010-05-16 13:27

As mokiausi Speditionskauffrau, pries 2 metus baigiau ir likau toje firmoje dirbti, nepasakyciau, kad labai sunku buvo. Sunku buvo vieta rasti, teko daug Bewerbung rasyti ir mokykloj vienintele uzsieniete buvau, tai is pradziu biski nesmagu buvo.

Iš viso įrašų: 6

MES...:)))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama