Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 9

GELES...

Autorius:
Sukurta: 2010-05-04 14:47
JURGITA CIRAITE-LEKAVICIENE

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2010-05-04 14:47

GAL KAVOS?                                  

SIANDIENA NORECIAU PAKALBETI APIE MUSU NAMUOSE AUIGINAMAS GELES....NES TAS FORUMAS''geles zydi visada''JAU NEEGZISTUOJA...

Ineta Mikalonytė - Stankevičienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-05-04 20:04

man labiausiai patinka tokia gele kaip arturas, kitaip dar vadinamas jeronimas...kvepia lapukai, sako ir arbata daryt galima.bandziau, visai patiko

2010-05-04 20:33

http://www.balsas.lt/naujiena/386727/isrink-gele-pagal-zodiaka/

2010-05-06 11:00

AS NAMUOSE TURIU DAUG GELIU,BET KAZKO VIENA PRADEDA MIRT,NESENAI PER GIMTADIENI GAVAU GRAZU AZALIJOS MEDELI.BET SENDIEN PAZIURIU VISI ZIEDAI APLEIPO NEZ .KA DARYT?

2010-05-06 13:04

man atrodo, azalijos megsta rugscia dirva, tai galima rugpieniu palaistyt...bet geriau pasitikrink internete  nors siaip ju ziedai beveik visada apleipsta.mano brolis pernai pirko, tai ir pradzioj sunkiai su ja sekesi

2010-05-06 19:35

Ineta Mikalonytė - Stankevičienė Šiandien 13:04 rašė:

man atrodo, azalijos megsta rugscia dirva, tai galima rugpieniu palaistyt...bet geriau pasitikrink internete  nors siaip ju ziedai beveik visada apleipsta.mano brolis pernai pirko, tai ir pradzioj sunkiai su ja sekesi

PAKEICIAU VIETA TEN BUVO GAL JAI TAMSOKA,TAI PASTACIAU ANT STALO PRIE LANGO TAI LYG JAU IR NIEKO....KLAUSYKIT GAL KA ISMANAI APIE AZALIJU BONSUS NES MAN JI I BONSA IR PANASI,TURBUT KARPYT NEGALIMA KARPYT KAIP ZYDI

2010-05-06 19:44

pas broli ir toks, ant koto, panasus i bonsa, bet nieko jis per daug nedaro su juo.kai nuzydejo, nukarpe tas isaugusias sakas ir tiek... o kiek maciau, kaip is medeliu formuoja bonsus, tai pasidare gaila medziu.visai nesvarbu, kad jie atrodo, kaip miniatiurines tikru medžiu kopijos, bet kai grazu maza mediali isniekina, tai man per daug baisu

2010-05-06 19:47

Ineta Mikalonytė - Stankevičienė Šiandien 19:44 rašė:

pas broli ir toks, ant koto, panasus i bonsa, bet nieko jis per daug nedaro su juo.kai nuzydejo, nukarpe tas isaugusias sakas ir tiek... o kiek maciau, kaip is medeliu formuoja bonsus, tai pasidare gaila medziu.visai nesvarbu, kad jie atrodo, kaip miniatiurines tikru medžiu kopijos, bet kai grazu maza mediali isniekina, tai man per daug baisu

NIEKO CIA BAISAUS,BET UZTAI KAIP GRAZU....VA IKELSIU I GALERIJA SAVO GELYTES...

2010-08-19 12:11

numiro visos mano azalijos,kurias dovanojo per tortadieni....o buvo tokios grazios,,,kazka padariau netaip,

Iš viso įrašų: 9

Polis, Cyprus 2013

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama