Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 21

Kaip suprantate - MEILĘ ?

Autorius:
Sukurta: 2010-05-16 15:57
Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 1

2010-05-16 15:57

Ydomu suzinoti kitu Vandeniu nuomone apie Meile?Kaip jus suprantate ta apibudinima - Meile?Kuom skiriasi susizavejimas, aistra, isymylejimas nuo meiles?Kiek svarbi yra Meile jusu gyvenime?Juk kiekvienas, tai suprantame kitaip, butu labai malonu, jei pasidalintumet savo nuomone

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-05-16 16:37

"lai mūs meilė prasideda taip.kaip prasideda jūra..."

Taip apibūdinčiau meilę.Šie poeto žodžiai atitinka ir mano sampratą, kad meilė - jausmas, visa apimantis ir vis gilėjantis.Ir laikas bejėgis,ir aplinkybės...

Bet,kai dabar pagalvoju,tai tokio jausmo, ko gero ir neteko patirti.Bet  vizija nepakito..Ir ji  labai graži.

Šiaip būta tų įsimylėjimų, kai atrodė, kad čia jau ta amžinoji,bet laikas viską pakoreguodavo ir pasirodydavo, kad tai - tik įsimylėjimas, nes meilė negali "praeiti".Kita vertus, gal tai - kitokia forma, kas pasakys?Ne visiems gal duota "skristi". Yra prieraišumas, tarpusavio pagarba ir kt. svarbūs dalykai.

O meilė - labai svarbi gyvenime. Be meilės nebūtų nieko.Kalbu apie visokią meilę - vaikui,tėvams, gležnam daigeliui,pasauliui. Nes be meilės  ir to pasaulio gal nebūtų. 

Redagavo: (2010-05-16 18:55)
Asta Lagauskaite

2010-05-16 21:28

gal mes Vandeniai tiesiog negalime ir gyventi be meiles...be Meiles as vystu, kaip ta gele be vandens...radau aie Vandenius meileje horoskopa, kuris, kaip nekeista, bet atitinka mane 100%:

Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

Dalia K-G

2010-05-16 21:38

Vandeniai negali pakęsti monotonijos.Gal ,šiek tiek ekscentrikas ir nepriklausomas partneris - geras variantas. Skuduro prie savo kojų ir aš nenorėčiau.Bet pastovumo ir garantijų norisi, bent man.

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 68

Sukurta temų: 0

2010-05-17 00:05

o ka cia suprast myli arba ne ir fsio

danute kasparavic

Pasisakymų: 62

2010-05-24 22:08

Hmmm... sunkiausia tema. Ir kaip čia teisingai apibūdinus ją?.. Meilė darbui, kūrybai, gamtai, tėvynei, artimiems-be galo didelė. Kur greičiausiai 80%  aš tam ir paaukoju.. Jei turėčiau šalia draugą, kuris dalintųsi supratimu, jausmu, darbais,tai tikiu,kad tie procentai stipriai pasikoreguotų..  Dabar dalinu save kitiems- o ką argi ne meilė?

Asta Lagauskaite

2010-05-25 13:37

Taip Danute, tai irgi meile, kazkam kazka duoti be laukimo tai atgal gauti- tai ir meile, nors tai nevisi gali ir sugeba...Kaip jus sakote. meile turi daug formu ir delto ydomu paklausyti, kaip kiekvienas is musu , Vandeniu tai matome, jauciame, suprantame...

Dalia K-G

2010-11-05 16:42

Nedaug  pasisakančių  buvo  šia  tema..... Ar daug jos  mūsų gyvenime?Kas  geriau - mylėti, ar būti  mylimam?...

Rima D

Pasisakymų: 361

2010-11-05 18:19

Meile-tai didelis ir viska griaunantis jausmas...geraja prasme griaunantis...as manau tik abipuse meile gali daug ir viska...jei mylesi tik tu viena,bus skaudu,nemalonu ir gyvenimas del to zmogaus taps kancia ir egzistavimu...jei vyras myles,o tu ne...vistiek jausies blogai...nemalonus bus jo prisilietimai,buciniai ir viskas ka jis darys,tave nervins...taip kad abipuse meile isugdo normalius santykius ir istikimybe............"Praeina pavasariai,vasaros,rudenys...prazysta ir vel nuvysta puikus ziedai...taciau yra ziedu,kurie niekad nevysta,kurie nezino metu laiku,o gyvenima puosia graziau uz puikiausius ziedus...tai MEILE....tegu ji puosia jus visada ir visiems kurie eis salia jusu...bus gera"

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 306

2010-11-05 20:49

Dalia klause-kas geriau ,-myleti ar buti mylimai?...nei tas ,nei anas.Jeigu meile tik is vienos puses,bus kazkam daug skausmo.O kur skausmas-ten meile verkia...

Asta Lagauskaite

2010-11-07 14:00

Kaip Dalia pastebejo, tikrai nedaug pasisakymu sia tema, gal daugeliui tai nera ydomi tema, nes gyvenime ji uzima ne tokia svarbia vieta...man asmeniskai MEILE yra labai svarbus dalykas, as be meiles, kaip gele be vandens...pradedu vysti...o Meile pilnavertiska yra tik tada, kai ji yra abipuse ...tikra abipuse meile sunku surasti...bet ji yra...tik reikia ja atrasti Labai graziai apie Meile pasake Rima!!!!

Rima D

Pasisakymų: 361

2010-11-07 17:11

aciu, Asta,man taip pat meile yra svarbi  

Neegzistuojantis vartotojas
2010-11-07 17:49

Man meile irgi yra svarbi, ne tik vyro, bet ir draugu ir seimos

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 68

2010-11-09 18:46

suprantu kad svarbi ,bet kas tai yr?

2010-11-09 20:46

pradzioje susizavim,veliau isimylim,paskum prasideda aistra,po to net nepajauciam,kai pasakom ,kad mylim.Man abipuse meile yra labai svarbi.Negaleciau gyventi su nemylimu zmogum ar jausciau,kad manes nemyli.Kadangi mes su vyru vandeniai,musu nuomones labai daznai sutampa, taip pat ir siuo klausimu.

Lijana BP

Pasisakymų: 13

2010-11-10 14:53

O Vytautas kokis pasimetes Kvatotis

Dalia K-G

2010-11-10 17:09

Teks , Vytuk, iš  naujo  įsimylėt - tą pačią, ar kitos  paieškot....Kaip kitaip suprasi, kas ta meilė.....

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 306

2010-11-10 17:33

...geriau ta pacia vel ir vel isimylet,nes jau buna laiko patikrinta,o su nauja meile gali buti taip:kai susituoki su meiluze-viena meile lieka maziau

Irma Žvirblienė

Pasisakymų: 52

2011-01-26 13:56

meilė meilė meilė paaugliams tai hormonų audros... o dabar darai vyrui valgyt gauni savo dienos bučkį žinai kad jei kas nutiks visada padės ir tu padėsi- dabar mano meilė tai visų pirma: pagarba, saugumo pojūtis, skaudu kai vaikas tik baramas klauso- bet vis tiek jis pats gražiausias pats protingiausias pats mylimiausias, skaudu kai vyras po visų manno operacijų pražilęs ir užkietėjęs, kai nebekalba po 11 bendro gyvenimo metelių meilių žodelių o paskutinį kartą myliu sakė prieš 4metus kai pagimdžiau dukrą bet vis tiek jis pats pačiausias pats mieliausias saviausias kitų nereik...

moterys gal aš pasenau? man 31m o aš į vyrus žiūriu nežiūriu savo užtenka

Dalia K-G

2011-01-26 17:59

Gal nepasenai...tiesiog, įvertinai viską  gyvenime  ir  atsirinkai - kas yra kas , anksčiau  už  bendraamžes...

O dėl to "reikia - nereikia"...kad nereikia - gerai, vadinasi - radai  savo puselę. Bet pasižvalgyt ( grynai tik akimis) galima, jau  vien  todėl, kad  galėtum  įvertinti  ką turi...o ir šiaip, akys   žiūrėjimui  skirtos...

Iš viso įrašų: 21

MES...:)))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama