Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 10

pirmokeliai

Autorius:
Sukurta: 2010-05-19 14:16
Jurgita Valeviciute

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2010-05-19 14:16

sveiki,mano sunelis prades eiti i mokykla,kaip nugaleti baime,bijau kad ten jo kas nenuskriaustu,juk kaip pasiziuri visokiu laidu apie smurta patycias mokykloje,tai siaubas apima

inga Fedaraviciute - Baniene

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2010-05-19 21:15

labas, na mes eisime kitą rudenį  irgi yra baimės, na manau daug kas priklauso nuo pačio vaiko, koks jis yra ar tylus ramus padūkęs ir pan. mano vyras tai planuoja jį leisti į kokias nors savigynos treniruotes, kad mokėtų apsiginti jei kas . o kos Jūsų sūnelis?ramus ar padūkęs?

Jurgita Valeviciute

2010-06-09 19:56

nu mano lelius nera labai padukes,bet visko bijo

sigita leskauskaite-kainth

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-06-09 23:06

sveikutes as nebijojau pirmu metu nes maziai tokio amziaus yra dar draugiski

Jurgita Valeviciute

2010-06-11 19:22

nu nezinau kaip pas jus,pas mus tai jau darzelyje buvo visko ir mustyniu ir melyniu turejo,nors maniskis nelinkes mustis bet darzely ismoko

vilma karaliunaite-krivickiene

Pasisakymų: 2

2010-07-01 22:54

Sveikutes mamos, manoji jau ketvirtoke, todel puikiai suprantu jusu nerima. Namie ir darzelyje buvo nedrasi, taciau mokykloje kazkaip pasitaike labai sauni mokytoja, tai greit pritapo ir jokiu bedu nebuvo. Manau daug priklauso nuo mokytoju.

Jurgita Valeviciute

2010-07-06 18:37

sveikutes,tikiuosi viskas bus gerai,mokytoja lyg ir nebloga,truputi grieztoka,bet manau tokiems vaikams truputi grieztumo reikia

Daiva Zinkeviciute-Girdvainiene

Pasisakymų: 1

2010-07-07 17:00

Mano didžkės be problemų pritapo mokyklose,kai buvo pradinukės.Mažė eis tik kitais metais...O dabar labiausiai įdomu, kaip seksis pritapti naujoje gimnazijoje mano vyriausiąjai dukrai,kuri šiemet bus pirmokė,tik gimnazijos.Paaugliams manau sunkiausia pakeisti mokyklą.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-09-23 16:30

Mano maziukas dabar keturiu metuku. Pradejau leisti i mokyklele Anglijoje. Tai labai pergyvenu. Jis dar lietuviskai prastai kalba, tai kur ten, su ta anglu kalba.

Pirma savaite gryzo patenkintas, o dabar, jau vyresnei sesei guodziasi, kad nenoriu...  Tikiuos greit apsipras.

Jurgita Valeviciute

2010-09-30 19:23

sveikos nu mano sunukas lyg patenkintas pakol kas mokykla,neblogai sekasi ,mano baimes lyg ir nyksta ,patinka ir mokytis tikiuosi viskas bus ok

Iš viso įrašų: 10

as

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama