Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 9

Prievarta brukamas gerumas

Autorius:
Sukurta: 2010-05-20 21:31
Nikolajus Šukys-Tarasovas

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2010-05-20 21:31

Nekarta esu susidures su tokiomis situacijomis kai mano noras padeti buna ignuoruojamas ir net... Kaip elgtis ,reaguoti i ta nenorejima teikiamos pagalbos?

Jolanta Zileviciute - Wolff

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-06-23 00:38

Per prievarta geras nebusi..... Tiesiog pasitrauk, palik zmogu su jo problema, gal netgi taip geriau, jis pats laikui begant daug ka supras..... O jeigu nesupras, gyvenimas jam paduos dar daugiau isbandymu ir rupesciu...... Pamokos reikalingos. Jos bus tol, kol ju neismoks....... Ir as taip darau. Palieku zmogu. Kartais reikia daug kantrybes ir ismintingo spendimo. Tik dar pamedituoju ir meldziuosi ( turiu savo mantra ) uz ta zmogu ar situacija. Ir net nebutina apie tai jam sakyti. Anksciau ar veliau pokyciai vistiek ateina.......

Nijolė Arštikaitienė

2011-09-17 16:50

O,čia visai apmiręs gyvenimas....matyt,nelabai apsimoka daryti gera

2011-09-17 17:06

Reikalas tame jog uz tai atlygio nelaukiama ,tad apsimoka ar ne  visai neaktualu...Gal tiesiog zmonija ipratus jog uz viska reik moketi ir retkarciais net nesuvokia jog gali buti ir nesavanaudiski ,altruistiski norai padeti .Bendrai gal cia ir sumelavau, savanaudiskumas yra -nes tik savo noru patenkinimas jau yra savanaudiskas...

Nijolė Arštikaitienė

2011-09-17 17:24

Labas,Nikolajau.Aš juokavau ir tik dėlto,kad atėjus čia pamačiau,kad klubas tuščias....net pėdučių neradauMan atrodo,kad jei darai ką nors gera,tai reikia tai daryt,nesitikint,kad tau kas nors atsilygins.Bet jeigu žmogus nenori tos pagalbos,jau reikia elgtis pagal aplinkybes,atsargiai.Štai duosiu pavyzdį:buvo gaisras,padaryta nemažai nuostolių ,nors viskas nesudegė.Kaimynai sako surinksim jums pinigėlių,nors kiek lengviau bus.O tas žmogus atsako:visi dabar sunkiai gyvena,yra dar kam blogiau,tad nereikia,mes patys kaip nors.Bet žmonės vistiek rinko pinigus.Net apsiverkė kai atidavė.Tai gal nereikėjo ,jeigu žmogus pasakė,kad jis pats susitvarkys su savo bėda?...Vienareikšmiškai negali nieko sakyt,reikia pagal situaciją,tokia mano nuomonė...Tema labai gera...

2011-09-17 17:30

Matai butent todel ir kuriau sia tema nes nsuvokiu kodel zmogus bijo priimti istiesta ranka ,juk ne tu ja tiesi -otau ja siulo...

Nijolė Arštikaitienė

2011-09-17 17:43

Va,kuriems prisieina prašyt,tai suprantu,kad jiems tenka peržengt per save...Aš dar neatsigaunu po užvakar vakare patirto šoko.Feisbooke buvo išplatintas prašymas,kad miršta kūdikis ir skubiai reikia retos grupės kraujo.Aš ,kaip ir daugelis,daug negalvodama pranešiau kitiems,paskambinau pažįstamai,kuri kaip tik turi tą grupę.Ir kai pradėjom aiškintis į kokį miestą reikia pristatyt,pasirodo,kad tai melagingas pranešimas,telefonas neteisingas,o skambinusiems į jį teks sumokėti po trisdešimt litų///O jei kitą kartą būtų iš tiesų tokia situacija ir kol žmonės patikrins kas,kaip ,iš kur,gali kainuoti gyvybę...Tai va,kaip kartais gerumu pasinaudoja išsišokėliai...

2011-09-17 17:49

Tai ne issisokeliai,o nusikalteliai ir istatymas juos baudzia...Tereikia paduoti pareiskima i policija apie pinigu grobstyma ... O stai jai mes parodysim sioje vietoje geruma ir apie tai nutylesim, tai jie ir toliau naudosis kitais ,bei nesuteiks galimybes tikrai sergantiems gauti pagalbos...

Virginijus Vaičaitis

Pasisakymų: 1

2015-06-27 23:14

Apie "GERUMĄ" žinau gana daug. Gėris ir blogis - tai du tos pačios lazdos galai ir visuomet atsiranda kartu. Gaila, kad žmogiškasis protas dar nesugeba jų atpažinti. Būtent GERIEČIAI pridaro daugiausia žalos, manydami, darantys gera. Nesusitvarkydami patys su savimi ir iki kritinės ribos išderinę savo organizmą, jie pradeda pradeda auklėti pasaulį. Žinoma visiškai netinkamais metodais. Ne veltui  juos taip anksti ir taip dažnai Dievas pasiima pas save. Būkit tikri, gerųjų Jis neima.

Jei bus norinčių, galėsiu parašyti daugiau.

Iš viso įrašų: 9

KNS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama