Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 14

noriu aplankyti rusija

Autorius:
Sukurta: 2010-05-21 15:35
Edita Keburyte

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2010-05-21 15:35

Sveiki, reikia patarimo , turiu  5 dienas aplankyti Rusija, planuoju aplankyti Maskva ir San Peterburga. Kiek dienu siulytumete pabuti viename meiste ir kitame ?Ka butina ir ka siulytumete aplankyti? Aciu uz pagalba.  

Pranas Mikalauskas

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2010-05-23 23:36

Siuličiau daugiau dėmesio skirti San Peterburgui ( antras Paryžius )

Asta Vaitkeviciene

2010-05-24 18:22

Is tikruju 5d.mazai vienam siu miestu pamatyt,ka jau kalbet apie abuAs vaziuociau i Piteri,nors buvau 2 kartus,mane sis miestas kazkuom suzavejo.

Arūnas Budraitis

Pasisakymų: 9

2010-05-25 21:50

Tikra rusija reike ziureti uz MaskvosŠypsena ten tikrai pamatytum tikrajaŠypsena

O taip siulyciau apsibresti svarbiausiais "pointais" nes laiko tikrai mazai  nes viena diena isbraikti reike kelionei. Tai dvi dienos kiekvienam miestui tai tik skirti pagrindiniams taskams...

Irena Kliukaite

2010-05-31 09:54

Piteryje buvau 2 dienas + 1 d. Peterhofe. Ir galiu pasakyt, kad tai labai mazai - miestas didelis, ziureti tikrai yra ka... Pagrindiniai objektai - Nevskio prospektas, Ermitazas (1 diena kaip minimus), Isakijaus soboras, Senato ir Dekabristu aikstes, Petro I paminklas, Petropavlovsko tvirtove, cerkve „Spas na krovi“, kreiseris Aurora, Isakijaus soboras, Aleksandro Nevskio Lavra ir dar koks milijonas kitų objektų  Isties smagi pramoga - liutu paieska  Butinai iseikite i miesta nakti, kai pakeliami tiltai, tuomet dar galima pasiplaukiot laivais - nuostabus vaizdas...

Labai gerai, jei turesit zmogu, kuris be akcento kalba rusiskai... "apsimete" vietiniais per pus pigiau aplankysite objektus  Zodziu, ispudziai superiniai! Dar ten kada grisiu...

Maskvoj nesu buvusi, todel negaliu palygint.

Waldemar Manculiewicz

Pasisakymų: 4

2010-05-31 10:28

Pabaltijo rusų akcentas stipriai skiriasi nuo Piterio...      kad ir kaip gerai kalbėtum rusiškai, vis tiek „išriš”...   tipo atpažins, kad nevietinis...  

Inga Ulbinaitė

2010-05-31 12:35

pritariu, kad akcentas pas musiskius labai jauciasi, ir kad vietiniai tenai iskarto atpazins, esu su tuo susidurusi, kaip jie greitai atpazysta, kad esi ne is rusijos

Irena Kliukaite

2010-06-02 09:17

nereikia plurpt su kasininke, kad turetu laiko "isrist"  Pabandykit maskvieciu tarme, ji paprastesne. Kilus itarimui, gali pasiteirauti is kokios salies esi, taciau uztikrinus, kad is Rusijos - parduoda bilietus. Man sitas budas sumazino keliones islaidas... 

Waldemar Manculiewicz

2010-06-02 17:18

deja, kaip pas juos įprasta, prašo parodyti pasą....  taigi, maskvietiškas dialektas nepadės... 

Irena Kliukaite

2010-06-02 20:20

pries pora metu nei vienoj vietoj paso nepaprase...

Waldemar Manculiewicz

2010-06-04 12:26

prieš metus Piteryje iš žmonių su „arijietiškais” veido bruožais,- prašė....   

Edita Keburyte

2010-07-09 16:23

Aciu visiems uz patarimus ir nuomone. Manau kad apsistosiu  tik Piteriu. Del akcento...mhh nekalbesiu , arba reiks pradeti lavintis .

Rūta Mikkuckytė

Pasisakymų: 1

2010-08-01 21:23

Labas , labai norėčiau aplankyti Rusiją,o ypač Maskvą ,prieš 20 metų buvau Minske,pas tetą.20 metų niekr nesu važiavus.

Asta Vaitkeviciene

2010-10-14 12:09

Tai kaip,Edita,ar buvote Piteryje?Kokie ispudziai?

Iš viso įrašų: 14

"Nesenstam nes..."..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama