Ar tau patinka Drąsius Kedys?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 797
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drąsius Kedys – kas jis?

Autorius:
Sukurta: 2010-05-23 11:58
Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-23 11:58

Kas yra Drąsius Kedys? Koks tai žmogus?

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-23 12:02

Aišku viena: D.Kedys nėra nusikaltėlis (bent jau ne dėl jam pripaišomų Kauno žudynių).

Teisės docentė (kopijuotas komentaras):
Klausimas labai paprastas: kas vykdo teisingumą Lietuvoje? Prokuratūra ar teismai? Atsakymas (iš Konstitucijos): teismai. Tad ką tik dabar bepažertų prokuratūra siekdama įrodyti D. Kedžio kaltumą, tai tik liks tušti žodžiai ant popieriaus lapo. Apie mirusį žmogų (kai jau tas nebegali gintis) gali prikalbėti ką tik nori ir kiek tik nori. Bet faktas liks toks: Kedys niekada nebuvo sučiuptas gyvas; jo byla niekada nenukeliavo į teismą, ir jis niekada teismo nebus pripažintas kaltu, nes mūsų šalies įstatymai nenumato galimybės teisti asmenis post-mortem. O kadangi, pagal mūsų šalies įstatymus, iki tol, kol asmenį pripažįsta kaltu teismas, jis laikomas nekaltas... Toks D.Kedys ir išliks per amžių amžius - NEKALTAS. Manau l.e.p. Gen. prokuroro pareigas Petrauskas grubiai pažeidinėja Konstituciją. Kas kas, o Petrauskas Pagrindinį mūsų šalies įstatymą turėtų žinoti nuo A iki Z. Tad ko siekia Petrauskas paskleisdamas tokius duomenis apie negyvą žmogų, kuris nebegali gintis, jei jis puikiai žino, kad pagal dabartinius įstatymus toks žmogus laikomas nekaltas nors tu ir per galvą verskis. Vadinasi prokuroras bando perduoti teismų vaidmenį visuomenei ir pateikdamas tokius duomenis, siekia, kad visuomenė pripažintų D. Kedį kaltu?

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-23 12:07

Ale ir gabus gi buvo tas Kedys... Neprofesionalas taip profesionaliai du žmones nupylė dienos metu Kauno vidury, pusę metų slapstėsi kaip koks nematomas žmogus, o paskui dar ir numirti purvyne švarutėliais batais angelo poza sugebėjo, šalia pasidėjęs žudymo įnagį. Ir dar neblogai susidaužęs prieš tai. Tikras genijus!

Egidijus Rondomanskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2010-05-24 10:03

Sutinku. Provincijos prokuroras tikrindamas seną bylą  statybos darbų meistrui įvarė insultą. Paliko nedarbingas. Byla nuėjo neaiškia kryptimi. Ekspertizė atlikta tik del dokumentų, kurios tikrai nereikėjo, kitokia būtų pravertus. Nebuvo net pagrindo kelti bylą, nes buvo nesunkus nelaimingas atsitikimas pagal sveikatos pažymą. Byla tesėsi beveik 2  metus. Kaip kirminas griužė žmogų. Prokurorai irgi žmonės. Jie nušneka ir kvailai padaro. Reikia daugiau susukaupimo. Kiek dabar kaltina gydytojus, prokurorus. Kam tiek nepykantos. Kedys gal nekaltas iki žmogžudystės. Priremtas prie sienos viską gali padaryti. Gal protas ribotas. Smerkti už tai neturim. Ugnikalnis parodė, kad reikalinga kažką daryti.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-24 10:07

Daug tiesos jusu zodziuose...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-24 10:09

 

Irmantas Kanapeckas Vakar 12:07 rašė:

Ale ir gabus gi buvo tas Kedys... Neprofesionalas taip profesionaliai du žmones nupylė dienos metu Kauno vidury, pusę metų slapstėsi kaip koks nematomas žmogus, o paskui dar ir numirti purvyne švarutėliais batais angelo poza sugebėjo, šalia pasidėjęs žudymo įnagį. Ir dar neblogai susidaužęs prieš tai. Tikras genijus!

Cia tai isviso ir filmuose taip neparodo

Laima Ūselytė-Surdokiene

Pasisakymų: 63

Sukurta temų: 0

2010-05-24 10:50

Drasius Kedys tai zmogus,kuris kovojo del savo dukters.Gaila,kad musu valstybej nera teisingumo.As manau jei mergaite nebutu tvirkinama,tai Drasius butu gyvas.Tokiam zingsniui zengti reikia daug valios.

Genute Vilkeliene

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 0

2010-05-25 14:02

nauja pasakele LIET.RYT kaip KEDYS zude.mete sovinius mieste,straksejo is masinos i masina,o jau DNR prisejo,o ne pirstu antspaudu.kliunka labai neuztikrintai snekejo,kaip ant skruzdelyno atsisedes.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-25 14:18

Baisu man darosi, kada ta mergyte Drasiaus Kedzio, gales ramiai gyventi be motinos, kam ta motina jeigu ji nekencia savo dukreles. Gi nemaciau per TV Laimutes verkiancios. Jai tik itartinai visad juokinga.


Redagavo:
userPhoto
(2010-05-25 14:18)
Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-25 14:19

Jo... Nauja pasakėlė.

Įdomu, kaip nustatyta, kad būtent Kedys pirko tuos lipdukus? Turbūt kažkas tik jo vardu surašė užsakymą, arba dar paprasčiau: juo prisistatė.

Na, o sučiupus Kedį išdėliot reikiamose vietose jo DNR ir piršto antspaudus tai jau visai nesudėtinga, manau.

Manau, kad tokios svarbos byloje, kai pajudinti ne tik teisėsaugos, bet ir valstybės pamatai, gali būti suklastota bet kas. Todėl šituo atveju vadinamieji „įrodymai“ nepatikimi. Juk ne gatvės banditėliai tuo užsiima!

Beje, daugiausiai klausimų keliantys dalykai (įvardinti kad ir Gajauskaitės straipsnyje, bet ne tik) taip ir liko nepaaiškinti. Gal dar nesugalvota, kaip?

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-25 15:08

Štai ir paaiškėjo, kodėl laikė Kedį gyvą – reikėjo visur pridėti jo pirštų antspaudų ir DNR (juk tik dabar pasakė tai radę! Kodėl tai paskelbta praėjus tiek mėnesių po žudynių?), išgauti, ar neturi kokių papildomų įkalčių prieš ponus visagalius pedofilus (visgi ilgai nepalūžo Kedys!), vėliau užverst ir numest pamary su švariais batais...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-25 15:55

http://www.alfa.lt/straipsnis/10359822/?Teisingumo.institutas..viesi.kaltinimai.Kedziui.kertasi.su.nekaltumo.prezumpcija=2010-05-25_12-44

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-25 19:59

Geras komentaras:

"Kliunka: Kedys kruopščiai ruošėsi žudyti". Reikejo labai gerai ruostis, kad nepamirstu autobuse palikti sovini, prie Narusevicienes - savo vardu registruota pistoleta, visur palikti pirstu antspaudus, o mirdamas pasidejo Furmanaviciaus ir Narusevicienes zudymo iranki. Galejo dar kruopsciau pasiruosti, ir visur palikti savo vizitines korteles

Jolanta Jasinskaite

Pasisakymų: 202

Sukurta temų: 0

2010-05-26 08:25

Vakar tai tas prokuroras nusisnekejo juodai, nes vistiek juo niekas netiki. dar tuos zmones svolaciai baust sugalvojo, kurie mergaite nuo tos isgamos saugo...Jau visiska netvarka- vieniems istatymai galioja, o kitiems galioja apstatymai...Nekenciu to Uso nors asmeniskai nepazistu, bet jau vien i nuotrauka paziurejus- slykstu...

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-26 10:06

Įdomios mintys:

1. Prokurorai pateikė tik VERSIJĄ, kurios niekada niekam nereiks įrodinėti, nes NEBUS TEISMO, nebent jie bus paduoti teisman (ko labiausiai prisibijo) už mirusio garbės ir orumo išniekinimą - BE TEISMO PASKELBIANT, kad Kedys ŽUDĖ, kad jis BUVO „nepatyręs“ ŽUDIKAS ir už kitas pamazgas ant kątik nužudyto žmogaus.

2. Jau dabar gyvi liudininkai prieštarauja - kad matė du žmones - jų niekas nebeapklaus, tik bandys prigąsdinti
- Įrašų iš gatvių niekas nebepamatys
- Jonas žvejys „savanoriškai“ vėl atsiguls durnynan, iš kurio nebegrįš arba grįš neįgalus
- Sunkvežimio vairuotojas, mistiškai atpažinęs Kedį iš uždengto veido lyg seną klasioką, niekad nebepasirodys eteryje
- Mikroautobuso vairuotojas - jau seniai kokioj nors „Airijoj“
- Visus glumina, kad pilna Kedžio antspaudų jo paties automobiliuose(?!)
- Nė viename iš gausybės vaizdo įrašų, kuriuos reikėjo „studijuoti“ arba retušuoti 6 mėnesius, Kedžio nėra
- Lipdukų dizaineriai Kedžio akyse nematė
- Na, pirko Kedys šovinius - kai aiškiai suprato su kokiu mėšlu susidūrė.

Jolanta Jasinskaite

Pasisakymų: 202

Sukurta temų: 0

2010-05-26 10:13

Taigi visiems mastantiems zmonems aisku- nezude Kedys nieko...Tik Petrauskui neaisku ir visiems prokurorams, kurie bando ta versija rutuliot. As tikiu, kad Lietuvoj yra zmoniu, kurie gali daug ka apie Furmanaviciu ir Usa pasakyt. Dar pasakys...jie gi prigasdinti   garantuoju. Kam ta kirmele saugo? Pinigu biudzete nera...Tegu vaiksto su Usu abu po Akropoli...noreciau pamatyt...

Rūta Feldmanaitė-Čaikovskienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2010-05-26 20:03

Dėkoju visiems Lietuvos žmonėms, kurie nieko nebijodami saugo Lietuvos mergaitę, aš visa širdimi su jais. Nereikia būti psichologu, kad suprastum kad visi pareig0nai meluoja, kuo toliau, tuo daugiau pedofilų gynėjų pamatysim ekrane. Sėkmes. 

Genute Vilkeliene

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 0

2010-05-26 23:50

Naujienos 05/26/10 Liudininkai neigia, kad žudė D.Kedys Generalinė prokuratūra turi didžiulį galvos skausmą – kaip nutildyti tuos liudininkus, kurie matė, kaip buvo nužudytas teisėjas Jonas Furmanavičius ir Violeta Naruševičienė. Pastarosios kaimynė LL papasakojo mačiusi, kaip D.Kedys buvo pagrobtas žudynių dieną, tik atvažiavęs prie Violetos namų, surakintas antrankiais, ir išvežtas. „Kur tik nesikreipė, visur jam kelias buvo užkirstas, kol galiausiai patį Drąsių Kedį ėmė persekioti, - LL pasakojo viena šios tragedijos liudininkė, - tuomet ir D.Kedys nutarė, kad laikas jam pačiam veikti ir ieškoti to Aido. Jis mūsų paprašė, kad padėtume ieškoti to Aido, nes kaip kaimynai matome, kokios mašinos prie Violetos namų stovi. Taip, sakiau D.Kedžiui, kad Violeta, matyt, turi kažkokį kavalierių, nes ėmė pati rengtis gražiau ir jos dukrelė buvo gražiau apsirengusi. Dar su kaimynais pasikalbėjome, kad, matyt, Violeta gerą turtingą draugą susirado. Mes pradėjome užsirašinėti numerius tų automobilių, kurie sustodavo prie Violetos namų, tai aš, tai mano vyras užsirašydavo. Ir siuntėme tuos numerius telefonu D.Kedžiui“. „Spalio 5 d. D.Kedys atvažiavo prie Violetos namų ne taip jau anksti ir mes kaip tik buvome kieme, - pasakojo moteris, - Drąsius paklausė, ar ne mes skambinome ir pasakėme, kad važiuok staigiai pas Violetą, nes Aidas kaip tik atvažiavo. Oi ne, mes atsakėme su vyru, kad neskambinome. D.Kedys paklausė, tai kaip čia dabar suprasti. Mes pasakėme, kad tu žiūrėk – prie Violetos namų stovi tokia pat mašina, kaip tavo. D.Kedys pasakė, kad išsiaiškins. Jis įsėdo į savo automobilį ir pradėjo pamažu važiuoti link Violetos namų. Sustojo netoli jos namo, ir mes žiūrime, kad D.Kedys rankose laikė ginklą. Nu kas čia dabar bus? D.Kedys priartėjo prie tos mašinos durų, kaip staigiai iš jos išlipo du vyrai ir pribėgę sako: „rankas aukštyn“. Jie staigiai užlaužė D.Kedžiui rankas ir surakino antrankiais bei įsodino į savo automobilį. Po to vienas iš tų dviejų, toks apypilnis mažo ūgio pribėgo prie D.Kedžio automobilio, matyt, pažiūrėti, ar ten nesėdi kas nors dar. Jis įsėdo į D.Kedžio automobilį ir dideliu greičiu nuvažiavo. Aš sakau, nu eisiu, iškoliosiu Violetą, kad su savo išdaigomis padarė D.Kedžiui pasalą, kad jį suimti. Tačiau mano vyras neleido to daryti, todėl abu parėjome namo. Papasakojau apie šį įvykį kaimynei, tai ji ir sako, ot mergos prisidarė. Mums bekalbant prie Violetos namų pradėjo viena paskui kitą važiuoti policijos mašinos, ir taip sužinojome, kad Violeta nušauta. O viešpatie, tai Aidas nušovė su savo kitu neužauga, ir D.Kedį pagrobė. Tačiau policininkai mums liepė eiti, netrukdyti. Parėję namo, per radiją išgirdome, kad D.Kedys nušovė teisėjus ir Violetą. Pagalvojome – kas čia darosi, juk jis net iki Violetos durų nebuvo nuėjęs, jį patį pagrobė nežinia kokie gangsteriai, Aido pasamdyti. Ir iš vis ar čia Aidas, tokie žmonės tikrais vardais nesivadina. Kai kitą dieną per televiziją parodė, kad žurnalistai klausinėja kaimynų, tai vėliau atėjo moteris, prisistatė, kad iš kriminalinės policijos ir mums liepė nieko nepasakoti, net žurnalistams. Nes paskui būna nemalonumų. Todėl tylime, kad nieko nematėme, esame įbauginti ir kur kreiptis, papasakoti, kad bent prokurorais pasitikėtume. Tačiau sekame, kas vyksta, ir matome, koks tai melas. Bet ir D.Kedžio lavoną rado prie Kauno marių. Todėl dabar mes tikrai jaučiamės įkaitais. Mano vyras sako, kad jis mano, kad padeginės kaimynams naktį namus, jeigu sužinos, kad prasižiojome. Kol laisvėję dar tie du herojai, kurie D.Kedį pagrobė ir išniekino. Dėl aiškumo paaiškinsiu ir ką manau apie D.Kedį, kurio dukrą nuskriaudė pati motina, nesugalvodama, kaip kitaip prasimanyti pinigų. Tai kaip nebijoti? Kai aš nuvažiavau pas draugę, ir per televiziją pamačiau, kad ten susirinkę žmonės meldžiasi, mes su drauge abi verkėme. Kaip pasakyti, kaip padėti, kad tie niekšai taip su žmonėmis elgiasi. Kreipėsi dėl išprievartauto vaiko, tai nužudė ir tėvą. Draugė man sakė, kad žino „Laisvo laikraščio“ adresą. Todėl ir kreipiausi į jus, gal jūs atliksite kokį tyrimą. Daugiau tai tikrai nėra kur kreiptis, tik jūs dar likote, ir jumis pasitikime“. Be šių liudininkų, prokurorai turės nutildyti ir kitą liudininką, kuris matė, kaip teisėją J.Furmanavičių nušovė du piliečiai, ir nė vienas iš jų nebuvo panašus į D.Kedį. Plačiau apie tai skaitykite "Laisvame laikraštyje"

Genute Vilkeliene

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 0

2010-05-27 00:00

visas straipsnis jau uzblokuotas,net ir www.zudenekedys.lt

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-05-27 01:18

Gerai, kad yra Google cache Šypsena Bet tuoj ir ten gal nebebus.

Iš viso įrašų: 797
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

z dniem urodzin

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama