Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 6

Vasara,vasara..

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2010-06-01 22:38
Neegzistuojantis vartotojas
2010-06-01 22:38

Labas, Dalytės, ir sveiki, Daliukai, jau tokiu dideliu būriu įžengę į vasarą. Paplepėkim apie ją, apie atostogas. Juk dauguma atostogauja ar bent svajoja pailsėti būtent šiuo metu. Kur jūs atostogaujat, kur buvot, ką matėt, ką planuojat pamatyti, kur nebuvot ir ko norėtumėt ?

Daluzele Dalia Alešiūnaitė- Kaklauskienė

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 3

2010-06-01 23:17

Kasmet  važiuojam nors savaitgaliui prie jūros mes į Palangą ar Šventają,tikiuosi gal ir šiemet pavyks.Nevažiuojam į užsienį,juk galima ir Lietuvoje kažką naujo pamatyti.Esu būvusi Jūrmaloje,Druskininkuose.Norėtus prie ežerų kur nors dar man nuvykti

2010-06-02 06:53

Sveiki -(os) Kas norite i Druskininkus, prasom,mano miestas nuostabus. Man vasara - dideli darbai, padaugeja baldu uzsakymu, bet prie juros, i Palanga, savaitelei, tikrai, nuleksim. Uzmesim aki ir i koki Latvijos pajurgali.... Siais metais i vakaru Europa nelisim, atidesim kitiems metams ( planuojame i Italija )

Jei prireiktu baldu, kreipkites. DALIAUS BALDAI Dalytems ir Daliukams pigiau

Redagavo:
userPhoto
(2010-06-02 06:53)
Dalia K-G

Pasisakymų: 38

Sukurta temų: 3

2010-06-02 11:10

Konkrečių planų kol kas dar neturiu ir niekada iš anksto neplanuoju, nes kartais viskas apsiverčia  aukštyn kojom.Ir kelionės man būna įdomesnės tos, kurių labai neplanuoju.

Norėčiau pamatyti visas piramides, ne tik Egipto, bet kol kas tai -tik svajonė.

Kai gerai pagalvoji,po pasaulį visi važinėjam, o Lietuvos ir nepažįstam dauguma. Ko gero, tą ir padaryti reikėtų...

2010-06-02 22:21

Aš taip pat vis Lietuvoje atostogauju. Jei pajūry, tai geriausios atostogos būna Nidoje. Nors pati buvusi klaipėdietė, jūra neatsibosta. O svajonėse- Norvegija, šiaurės kraštai labiau vilioja nei pietiniai. Kada nors..

Dalia Kubiliute - Staigiene

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 1

2010-06-03 18:19

Jau metai is metu vasaros atostogos praleidziamos Lietuvoje.Kitu saliu aplankymas planuojamas kitais metu sezonais

Iš viso įrašų: 6

Mano albumiux

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama