Ar tau patinka Drąsius Kedys?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 55

Kedzio nebera

Autorius:
Sukurta: 2010-06-25 00:43
Gediminas Mikutis

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2010-06-25 00:43

kiek ziuriu tiek juokinga,gal jau laikas uzdaryti sia diskusija(nerealiai ispusta ir juokinga) tai kieno tiesa buvo?? nieks negali konkreciai atsakyti!!! kas kaltas liko? taip pat atsakymu su realiais vardais nera ir nebus! a jus cia tiek koses priviret,linksma net negaliu,atrodo rimti zmones,o pasiduoda pirmai provokacijai,taip neikas ir nezino kokia tolimesne Kedytes dabartis ir ateitis,nes jau niekam nebeidomu tai kas buvo,pasukavo i gatve iseje,prie namo pastovejo ir ka pasieke?? mentai atvaziavo,pasake dingt is te ir visi gingo kovotojai,as nekovojau,nes puikiai zinau kaip tai viskas yra,Kedyte kaip gyveno taip ir laimingai sau gyvena(duok dieve) kazkam reikejo kazka pasalinti,ir tai buvo padaryta labai kulturingai ir graziai(net pats zado netekau)o kad jus cia tipo triuksmely pakelet tai tik i gera,atkreipete demesi nuo pagrindo,kaip ir prisidejote siek tiek prie nebutu dalyku,taip kad mieli gerbejai,uztarejai,prijauciantys,jusu pastangos beviltiskos ir juokingos nes ne vienas is jusu nezinote teisybes ,o tik sekate paskui ziniasklaida,kyla klausimas? kas sekantis?kam vis dar reikia daryti soka spaudoje.prasau nerasinekite atsakymu,nes sapaliojimai nesubrendusiu ir tik gandais gyvenanciu personu nuomone man visiskai neidomi,aciu

Neegzistuojantis vartotojas
2010-06-25 12:10

Į debiliškus sapaliojimus ir neatsakinėjame. Su "subrendusiais" sapaliotojais ir nėra apie ką diskutuoti. Ką diskutuoti su tokiu, kuriam Dievulio neduota suprasti elementariausių tiesų, kuriam neduota mąstyti sava galva, o tik kaip nemąstančiam mankurtui tikėti viskuo, ką susisvajoja visokie kliunkiai.

Redagavo:
userPhoto
(2010-06-25 12:15)
Jolanta Jasinskaite

Pasisakymų: 202

Sukurta temų: 0

2010-06-25 12:20

O, dar vienas zinovas. Tavo rasineli skaitant tai tikrai juokas ima. "Kedyte gyveno ir gyvena laimingai, kaip anksciau, taip ir dabar..." Atsipeikek. Nezinau kas ten kaip gyvena, tik viena zinau- neteko vaikas tevo. O mama...nezinau. Prievartavo, neprievartavo, zude, nezude... Zinok viena "Be ugnies nera dumu".

2010-06-25 12:30

Jolanta nu ne durna juk esi, zinai kaip lengva Lt. ugni ikurt..Šypsena

2010-06-25 12:34

Birutė Saldauskaitė Šiandien 12:10 rašė:

Į debiliškus sapaliojimus ir neatsakinėjame. Su "subrendusiais" sapaliotojais ir nėra apie ką diskutuoti. Ką diskutuoti su tokiu, kuriam Dievulio neduota suprasti elementariausių tiesų, kuriam neduota mąstyti sava galva, o tik kaip nemąstančiam mankurtui tikėti viskuo, ką susisvajoja visokie kliunkiai.

tai ir paskei, kad tiki zaliais zmogiukaisŠypsena ir vel izeidimai..., nesuprantu, tokie zmones kaip jus, norintis tiesos, ir ginantys mergaite.., savo komentaruose pasirodot kaip atmatos.

Rolandas Bernatonis

Pasisakymų: 106

2010-06-25 14:40

Dangira Y Šiandien 12:34 rašė:

Birutė Saldauskaitė Šiandien 12:10 rašė:

tai ir paskei, kad tiki zaliais zmogiukaisŠypsena ir vel izeidimai..., nesuprantu, tokie zmones kaip jus, norintis tiesos, ir ginantys mergaite.., savo komentaruose pasirodot kaip atmatos.

ish tokios pachios girdziu,ar man pasigirdo?...o vistiek nesuprantu ,kam kurti tema jei nenorima isgirsti atsakymu?...asilas

donata Zurauskaite

Pasisakymų: 13

2010-06-25 23:19

As pries pedofilus!!!! Bet si byla labai jau , ir labai jau supainiota. Tai aisku,kad sios visos mirtys kazkam buvo labai rekalingos. As dar karta pasikartosiu,kad si byla visa pagal kazkieno scenariju. As palaikau  Gedimina.

Hen ra

Pasisakymų: 53

2010-06-26 11:41

nu jooooneblogas scenarijusvertas oskaro

Jolanta Jasinskaite

2010-06-26 11:56

Speliones ir variantai. Taip pat ir su scenarijum. Kas jau is Jusu zino, kad buvo viskas daroma pagal  kazkoki scenariju ? Ar matet ta scenariju? Gal visi sie tarpusavy susije ivykiai numatomi ir ivykdomi spontaniskai atejus reikiamam momentui? Paprasciausiai salinami nereikalingi liudininkai, kad liktu sveika "slibino galva". O Gedimino pasisakymo nelabai supratau, nes jam yra juokingi zmones kurie bent kazkaip prisidejo tesdami Drasiaus kova pries pedofilus. Nereikia, Gediminai, saipytis is tu zmoniu, kurie stovejo prie namo ir neleido isvezt mergaites, jie ja apgyne. Kodel kitu nuomone ir isitikinimus tu vadini sapalionem? Tu uz mus esi visa galva auksciau?

2010-06-26 12:04

cirkas..cirkas ..tautos kvailinimas, su tuo neleidimu isvezti, ..Itarimas man , kad Kuprevisius uz kazkokia suma..viska uzvire, o lietuviai..tokie yr, tik parekauk-tuoj ziopliu banda susirinks:Kuprevicius ir melagingus gandus paleido, kad Laima nescia..ir dar kazka privele-tai rodo..kad kazkas kvaily rado, kuris gaves pora litu -BLIAUNAAAA!

Žydrūnas Koniuchinas

Pasisakymų: 9

2010-07-13 17:56

Kai Kedzio nebera tai ir mergaite liko lengvai prieinamas grobis. Gerai, kad dar tokia TETA gera, kuri sitaip aukojasi del mergaites geroves ir gal but givybes. As labai palaikau Venskiene uz jos toki atsidavima ir ryzta savo duktereciai, kaip tikra MOTINA. Ji nusipelne tokio vardo.

Gediminas Mikutis

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 1

2010-07-13 22:00

GERBIAMOS? Birute ir Jolanta,jus norite oficialaus mano atsakymo i jusu komentarus? nieko pries,tik laukiu jusu sutikimo,kuo greiciau tuo geriau.Lauksiu jusu sutikimo,be kurio,deja negaliu jusu sumaisyti su zeme,manau jus nebusite tokios kvailos,kad ji duotumete(jau vien issilavinimas ka reiskia)bet neabejoju,kad pries tai pasikonsultuosite su psihologu ar siaip artimais zmonemis,nes manau jusu mazuma(lesbes,anketos be vaiku ir seimu) tikrai nepritars tokiam poelgiui kuris iskart pasmerktas zuti,bandykite,sekmes. mazuma visada pasmerkta zuciai

Jolanta Jasinskaite

2010-07-16 22:39

Mielas, Gediminai, as tikrai ne lesbe.... 

2010-07-16 23:52

Jolanta, tu dar jam aiškini. Aš tai net nematau reikalo kreipti dėmesį į šio piliečio svaičiojimus, kuris net neturi supratimo, kad čia ne šeimos albumas, o klasės ir grupės socialinis tinklas. Ir nesiruošiu aš čia dėti nei savo vaiko, nei savo draugo nuotraukos. Beje, garsiausias Lietuvos pedofilas irgi puikavosi nuotraukoje šalia krištadukros.

Jolanta Jasinskaite

2010-07-17 12:10

Man tai juokas is visu tokiu svaiciojimu ir grasinimu... Negi butina tureti vyra ir vaika, kad butum normalus? Visi iskrypeliai turi vaikus, nes tai ju saugos skydas nuo aplinkiniu....Taigi, iskrypimas slypi smegenyse, kurios reguliuoja visus poelgius. Baikim vieni kitus izeidinet, nes tai tikrai nera grazu. 

Genute Vilkeliene

Pasisakymų: 82

2010-07-18 16:37

pritariu Jolantai,Birutei.visad atsiras norinciu but protingesniais uz kitus,bet ,kam izeidinet.beje vaikai turi susikure savo klases,kaip ir antrosiois puses

2010-07-21 00:00

Birutė Saldauskaitė 2010-07-16 23:52 rašė:

Jolanta, tu dar jam aiškini. Aš tai net nematau reikalo kreipti dėmesį į šio piliečio svaičiojimus, kuris net neturi supratimo, kad čia ne šeimos albumas, o klasės ir grupės socialinis tinklas. Ir nesiruošiu aš čia dėti nei savo vaiko, nei savo draugo nuotraukos. Beje, garsiausias Lietuvos pedofilas irgi puikavosi nuotraukoje šalia krištadukros.

ka tu  pedofilu vadini, jam jokie kaltinimai net nepareiksti. vista.

2010-07-21 00:01

Kedys nuskendo ..ir viskas utiutiu.

Laima Ūselytė-Surdokiene

Pasisakymų: 63

2010-07-21 00:11

ir tu laimingesne esi,kad Kedzio nebera?

2010-07-21 10:06

Laima Ūselytė-Surdokiene Šiandien 00:11 rašė:

ir tu laimingesne esi,kad Kedzio nebera?

kas man tas kedys? man vienodai.

Iš viso įrašų: 55

Granada, Alhambra

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama