Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 7

Kas mus labiausiai jaudina

Autorius:
Sukurta: 2010-06-28 14:59
Lina  Smolskienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 2

2010-06-28 14:59

Kada tėveliams baisiausia? Kada jie jaučiasi bejėgiai? Tikriausiai, kai vaikas serga . Tačiau būna ir nesuprantamo elgesio, ir keistų klausimų iš vaiko. Staiga jis pareiškia, kad nekenčia savo sesės ir nori, kad ji mirtų. Kodėl?

O kada jūs jaučiatės bejėgiai?

Neegzistuojantis vartotojas
2010-06-28 15:22

man taip panašiai buvo prieš beveik porą metų,tik kitaip skambėjo išreikšta neapykanta,jaunesniam broliui,tada nusivežiau jį ant kapų,kur palaidotas mano brolis ir paprašiau,kad paaiškintų savais žodžiais ką jis mato,žiūrėdamas į kapą,po to aš jam paaiškinau,kaip aš jaučiuosi,mes pasikalbėjomės ilgai-gal ,kitiem tai sadistiška,bet kartais griežtumo reikia-juk psichologai sako,kad iki dvylikos metų,vaikai savaip įsivaizduoja mirtį-tik vėliau supranta ,kas tai yra,jei prieš tai neteko artimoje aplinkoje laidoti ką nors,daugiau jis nesisvaidė tokiais išsireiškimais

Aušra R.

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2010-06-29 13:19

Net negaliu suprasti, kaip galima nekęsti savo brolio ar sesės. Aš turiu penkiais metais vyresnį brolį, nesam nė karto susipykę ar susimušę, ar blogą žodį pasakę, gal dėl to, kad abu tėvai pedagogai ir nuo mažų dienų skiepijo pagalbą ir meilę vienas kitam. O štai mano viena mokinukė skundžiasi, kad sesuo jos nekenčia, jos mama nepatikėjo, kad sesuo taip gali kalbėti ir pan., tai ji pradėjo pokalbius su sese telefonu įrašinėti. Jos mama buvo sukrėsta, aš irgi... Kokių tik žodžių ten nebuvo, geriau nekartoti Nuliūdes O atrodo aukėja irgi gerai, tik vat matyt charakteris savo duoda. O dar paauglystė prisideda, tai matyt dėl to ir kyla nemeilė sesei, tik aš vis tiek nesuprantu, kaip taip galima Nuliūdes Nes man irgi buvo sunki paauglystė, prisipažįstu, bet apie brolį nė karto nesu blogai pagalvojusi ar palinkėjusi negero Nuliūdes Kai tuo tarpu visi kiti mūsų buvę kaimynai mušdavosi kasdien su savais...

Oksana Maželienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-07-03 15:20

tarp manes su broliu 4 m. skirtumas, kol gyvenom su tevais man jis buvo priesas Nr. 1, mazvaikis nieko nesuprantantis Šypsena Kai pradejau gyvent savo gyvenima, atradau meile su jaunesniu 4 m. vaikinu, tada ir brolis tapo kaip "savas", kitu kampu i ji paziurejau. Yra ir apie ka pasneket, ir patarimu gaunu daugiau is jo puses.. bet pavydas del mamos demesio dar isliko Šypsena Dabar tarp mano vaiku 2 m skirtumas, kitakart sunus sako - parduodam sese uz 5 Lt ir geriau nuperkam ledu Liežuvis Bet manau, tai laikina, protas ateina su laiku Šypsena

Redagavo: (2010-07-03 15:21)
2010-07-03 15:32

mes užaugom keturiese-patikėkit visko buvo,bet kai užaugom turim savo vaikus,viskas atsistojo į savo vietas.Negi nepamenam,kad būtent vaikai saakydami tiesą ir yra visada žiauroki...ir tas inform.daug labai-pirk -parduok,vaikai pirmi pakimba ant reklamų.Patys auginam tris sūnus,stengemės auklėti ir valdyti padėtį,bet kartais vaizduotė baigiasi.....kantrybės ir stiprybės su tom mūsų atžalom

2010-09-17 17:07

na tarp musu vaiku 13 metu skyrtumas.sunui 15 o dukrytei 2.kai mzoji gime tai tik prieina paziuri ,ir pasako ''labas sese''.dabar jau pats bando bendaut.Ir matau is salies kaip jis ses myli,nors kartais uzdaro duris sako atsibodai!!!

2010-09-18 18:39

SVEIKI. AUGINU 15M DUKRYTE,JI VIENTURTE .SU VYRU PLANUOJAME TURETI ANTRA VAIKUTI. NEZINAU KAIP JI REAGUOS,NES YRA PRIPRATUSI ,KAD VISKAS JAI VIENAI IR JI NENORI TURETI NEI SESES NEI BROLIO.

Iš viso įrašų: 7

Mano

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama