Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 4

BAIMES PASIENYJE

Autorius:
Sukurta: 2010-07-14 19:37
Nikolajus Šukys-Tarasovas

Pasisakymų: 55

Sukurta temų: 16

2010-07-14 19:37

Baimes gali buti pasienyje dvejopos : -Pirmiausia tai aisku pazeideju, kurie bijosi buti sulaikomi ir naudoja visas prieinamas priemones susvelninti savo rizikas... , - Antra tai pasienio tarnybos pareigunu baimes prisiminant ir paskutini apsaudyma pasienieciu ir visokiausio plauko gasdinimu asmeniskai ar ju seimos nariams...Tiesa taipat yra baime prarast darba ar socialines garantijas net bunant geram pasienieciui.

Redagavo: (2010-11-09 18:56)
Algimantas Puidokas

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 0

2010-07-15 17:19

Vilko bijai - neik į mišką. Bailys ne tas kas nebijo, bet tas kuris nugali baimę...  Ne tą profesiją pasirinko tas, kuris bijo atlikti savo pareigą. Žmogus eidamas į tarnybą žino kas jo laukia ir kad galimi visokie variantai. Ar jis tam pasiruošęs ar ne - čia jau kitas klausimas. Ir norėčiau užbaigti dar vienu posakiu: niekam nereikalingi negyvi didvyriai... Sėkmės kas tarnauja.

Vytautas Šukys

Pasisakymų: 5

2010-09-21 15:59

Pamenu Šalčininkuose vienas klausė ar nebijau kad mano automobilis į orą išlėks, o man nebuvo baisu, nes labai jau prastas tas automobilis buvo Šypsena ir dabar ne ką geresnis, dukra pirštais bado, kad neuždirbau normaliam automobiliui, jai gėda dėl tėvo Nuliūdes

Tomas Grigaitis

Pasisakymų: 1

2010-11-09 18:36

Baime pasienyje- is esmes tai prastu darbo salygu, minimalaus atlyginimo ir nuolatines baimes, kad tave ispirs is pasienio rinkinys, menka karjeros galimybe net ir esant pakankamai issilavinusiam jaunam zmogui, jei nera pazistamu aukstas pareigas asmenu. niekaip nesuprantu kaip darzelio aukletojos galejo dar tuometinej mickunu uzkardoj vadovauti pamainom, o mokslus baige dirbt zelionkeje. kodel tuometinis vadas Pamparas, nors aisku ir neblogas vadas buvo, taciau neatitikdamas keliamu kriteriju vis tiek laimejo kokursa vadovaut uzkardoj, nors neturejo pakankamai kiek zinau patirties. o siaip tris metai praleisti pasienyje, iskrito is gyvenimo, kaip bereikalingai praleisti, nes nei kvalifikacijos, nei nauju ziniu ir igudziu neigijau, nuolatine aplinkiniu pasienieciu baime, kad jiems prisnudus juos kazkas pagaus is esmes atrode juokinga, bent man, nes visad maniau kad man tas darbas laikinas.

Iš viso įrašų: 4

kalnai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama