Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 36

Ar perkate rudenį aplinkai puošti svogūnines gėles?

Autorius:
Sukurta: 2010-09-05 22:39
Jūratė Sučkovienė

Pasisakymų: 59

Sukurta temų: 4

2010-09-05 22:39

Pastebėjau, kad daug yra pirkti gėlių svogūnėlių. Ar perkate ką nors jau, ar dar pirksit ir sodinsi, kokių?

Neegzistuojantis vartotojas
2010-09-05 22:41

siandie nusipirkau kroku ir hiacintu Mirktelėti

Jūratė Sučkovienė

2010-09-05 22:42

o kada sodinsit? ir kiek pas jus kainuoja jie?

2010-09-05 22:46

tai siom dienom... nelauksim kol uzsals.. o pirkau senukuose, tai kainos ivairios, tokia pat kaina 9 lt, vienu kroku 25 vnt, kitu 10 vnt., o hiacintai tik 3vnt.

Janina Charlapaviciene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-09-05 22:57

labai daznai palaukiu ispardavimu,ir prisiperku .siaip jau turiu tulpiu ir plukiu svoguneliu

Laimutė B - J

Pasisakymų: 19

2010-09-06 10:17

pirkau ir pasodinau tulpių , narcizų ir žemųjų vilkdalgių svogūnėlių.

Irena Balčiūnaitė

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 1

2010-09-07 11:20

Papasakosiu, kaip as dariau Šypsena Ispardavimai svoguniniu geliu buvo pavasari -40% berods. Pasodinau is karto nusipirkusi, cia gal koki 5 menesi. Visi sake, nesamone, nespes uzaugti, netinkamas metas. Uzaugo. Dabar kuo graziausiai zydi, o mokejau kapeikas Šypsena Sodinti galite pavasarines, krokus, tulpes, narcizus. Siaip pati daugiau neplanuoju nieko pirkti.

Jūratė Sučkovienė

2010-09-10 21:38

Nusipirkau žemaugių česnakų rausvais žiedais - ryt poryt sodinsiu

Jūratė Sučkovienė

2010-09-26 21:25

Nusipirkau ir pasodinau krokų geltonų - valio... labai jų norėjau

Redagavo: (2010-09-26 21:25)
Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

Pasisakymų: 39

2010-09-27 06:56

o as dar nieko nepirkau,laukiu pas mus vyksiancios rudens muges...

Audronė Vaičekonytė-Zentelė

Pasisakymų: 17

2010-09-27 11:22

o as gavau lauktuviu is anglijos plukiu,ir nezinau kaip jas auginti,ir kada jas sodinti. esu pirkus ,bet nesekmingai jos pas mane auga[teisingiau neauga isvis,nesudygsta]

Ramune Bagdonavičiūtė-Ugianskienė

Pasisakymų: 5

2010-10-06 10:37

plukes auginau. Pamirkiau vandeni, kol pradejo rodytis gyvybe ir pasodinau lauke pavasary. tik jos pas mane neperziemojo. Matyt reikejo iskasti.

Janina Charlapaviciene

Pasisakymų: 4

2010-10-10 19:35

o dabar prasideda pats svoguneliu ispardavimas. koks grozis

Jūratė Sučkovienė

2010-10-11 18:13

Janina Charlapaviciene Vakar 19:35 rašė:

o dabar prasideda pats svoguneliu ispardavimas. koks grozis

tai ką nusipirkot, ar pirksit? ir kur tas išpardavimas?

Dija Lukšienė

Pasisakymų: 23

2010-10-17 20:53

Jau esu sau davusi zodi,kad gana jau tu geliu,bet....siandien nupirkau 20 svoguneliu kroku, 2 lelijas ir 6 jacintus ir viska pasodinau.Jau veloka sodinti,gal neisisaknys, bet taip norejau tokiu geliu, matyt jau esu ligonis ir sergu geliu pirkimo manija,nes nepraeinu nesustodama pro parduodamus augalus.

Jūratė Sučkovienė

2010-10-18 22:08

Dija Lukšienė Vakar 20:53 rašė:

Jau esu sau davusi zodi,kad gana jau tu geliu,bet....siandien nupirkau 20 svoguneliu kroku, 2 lelijas ir 6 jacintus ir viska pasodinau.Jau veloka sodinti,gal neisisaknys, bet taip norejau tokiu geliu, matyt jau esu ligonis ir sergu geliu pirkimo manija,nes nepraeinu nesustodama pro parduodamus augalus.

man lygiai taip pat, sustoju žiūriu ir reikia, bet stenguosi save nuvyti... pirkausi ir aš irisų žemaūgių ankstivų geltonų ir baltų aukštesnių irgi pasodinau, dabar maximoj pigiai po 2,99 pakelis... neįsilaikiau

Laimutė B - J

2010-10-18 22:28

Jūratė Sučkovienė Šiandien 22:08 rašė:

man lygiai taip pat, sustoju žiūriu ir reikia, bet stenguosi save nuvyti... pirkausi ir aš irisų žemaūgių ankstivų geltonų ir baltų aukštesnių irgi pasodinau, dabar maximoj pigiai po 2,99 pakelis... neįsilaikiau

dar ir aš prisijungiu prie Jūsų , mielosios.Nepraeinu pro tokius dalykus.

Jūratė Sučkovienė

2010-10-18 22:55

Laimutė Barkevičiūtė-Jankauskienė Šiandien 22:28 rašė:

Jūratė Sučkovienė Šiandien 22:08 rašė:

dar ir aš prisijungiu prie Jūsų , mielosios.Nepraeinu pro tokius dalykus.

Ką pirkot Laimute? ar pasodinot, ar pavasariu paliekat?

Laimutė B - J

2010-10-18 23:13

Pirkau ir jau pasodinau - tulpių , narcizų , hiacintų , žemųjų vikdalgių , irisų.Šie metai buvo pirmi metai  apleistoj sodyboj , tai man pradžia , perku , sodinu ....tulpių , narcizų tai nemažai pirkau.Laukiu pavasario , kas išdygs , ar tikrai pasiteisins sodinimo menas.

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

Pasisakymų: 39

2010-10-19 09:00

dar nepirkau,bet sendien vaziuosiu pirkt,kadangi apziurejau savo uki ir nutariau,kad reikia kroku

Iš viso įrašų: 36

mano dziaugsmelis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama