Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 45

Mano mylimiausios geles yra

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2010-09-22 14:08
Neegzistuojantis vartotojas
2010-09-22 14:08

Esu Orchideju megeja, turiu namie virs 20st. Daug isbandziau, kad jos turetu daug ziedu ir pagaliau pavyko. Vieni sako reikia trasu ir t.t., bet ne yra labai paprastas budas, kiekviena savaite jas nudusinti duse ir nusivarveti leisti. TOP mano grazuoles.

Asta Lagauskaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-09-22 14:30

neblogai Agnes, man ir patinka Orchidejos, bet labiausiai megstu baltas lelijas!!!

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 1

2010-09-22 14:45

mano mylimiausios tai saulegrazos ir rugiageles dar labai bijunu pasilgau .... seip tai gal ir reiktu tema pavadint "mano megstamiausios geles"

2010-09-22 15:05

Zivile Federaviciute Šiandien 14:45 rašė:

mano mylimiausios tai saulegrazos ir rugiageles dar labai bijunu pasilgau .... seip tai gal ir reiktu tema pavadint "mano megstamiausios geles"

Patenkinta, tema pakeiciau???????. Prasau ateiti nesikabineti ir normaliai bendrauti, nes pasakysiu Vitai, kad tokias kurios nenori normaliai bendrauti pasalintu is sio klubo.

Redagavo:
userPhoto
(2010-09-22 15:05)
2010-09-22 15:06

Redagavo: (2010-09-22 23:26)
2010-09-22 15:07

Agnes Jaruseviciute Šiandien 15:05 rašė:

Patenkinta, tema pakeiciau???????. Prasau ateiti nesikabineti ir normaliai bendrauti, nes pasakysiu Vitai, kad tokias kurios nenori normaliai bendrauti pasalintu is sio klubo.

skundike busi

2010-09-22 15:08

Vitalija Kuliavaitė-Bredehoeft Šiandien 15:07 rašė:

Agnes Jaruseviciute Šiandien 15:05 rašė:

skundike busi
Geriau skundike, negu nerima cia nesioti, kaip kitos.

2010-09-22 15:09

Ir isvis tema yra mano mylimiausios geles.

2010-09-22 15:09

2010-09-22 15:10

Asta Lagauskaite Šiandien 14:30 rašė:

neblogai Agnes, man ir patinka Orchidejos, bet labiausiai megstu baltas lelijas!!!

Lelijos man irgi patinka, bet ju negali namie auginti(kambari) ir grozetis ju ziedais.

Asta Lagauskaite

2010-09-22 15:19

...cia tai tiesa Agniuske, as noreciau visada namuose tureti baltu leliju!!!...bet , kaip tu sakai jos neauga namuose

2010-09-22 15:40

Asta Lagauskaite Šiandien 15:19 rašė:

...cia tai tiesa Agniuske, as noreciau visada namuose tureti baltu leliju!!!...bet , kaip tu sakai jos neauga namuose

Kokias kambarines geles dar megsti?

2010-09-22 15:45

mano drauge gelininke,tai liepe Orchideja virtuvej ant palanges laikyti(ka ir padariau),atseit garai labai gerai-dregme.O dusint nepatare,taip,kad dabar atsargiai maudau.

Pas amne tai palmiu daug,tik va kurios ant palanges(mazos dar),tai labai grazios,o kur biski tamsiau,tai lapeliai dvigubinasi ir ruduoja-gelbekit....

2010-09-22 15:49

Lina Stankeviciute-Kemperdick Šiandien 15:45 rašė:

mano drauge gelininke,tai liepe Orchideja virtuvej ant palanges laikyti(ka ir padariau),atseit garai labai gerai-dregme.O dusint nepatare,taip,kad dabar atsargiai maudau.

Pas amne tai palmiu daug,tik va kurios ant palanges(mazos dar),tai labai grazios,o kur biski tamsiau,tai lapeliai dvigubinasi ir ruduoja-gelbekit....

Palmes as irgi labai mekstu, bet mano kaciukai i jas pipi daro, todel nusipirkau didele Phünix, ji kainavo man150,00€ bet gelem as negailiu, mano vyras vis pyksta ir tikrina mano pirkinius, nes jis zino kokia as esu geliu myletoja.

2010-09-22 15:51

Ant jos nelipa ir nekapsto, nes lapai kaip adatos.

2010-09-22 15:57

Lina Stankeviciute-Kemperdick Šiandien 15:45 rašė:

Sakyciau ji neteisi, nes as jas dusinu kiekviena savaite ir skleigzia ziedus tai nesvietiskai. Esu labai laiminga Orchideju savininke.

2010-09-22 15:59

Lina, tu pagalvok, kur jos auga irgi lyja, gaunasi kaip dusas...??? Ar ne?

Jos megsta tai nesvietiskai, kai as jas nudusinu net spalva ju paryskeja ir atrodo juos juoktis pradeda.

2010-09-22 16:00

Gerai merginos iki.

Asta Lagauskaite

2010-09-22 16:08

man dar patinka Palmiukes ar tie mazi medeliai Bondzai...

Vita S

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 1

2010-09-22 23:36

Daugiau apie orchideju prieziura esu skaiciusi ir Agnes yra teisi,jas reikia "dusinti" bet ne ant lapu,o po duso joms reikia leisti nusivarveti.

As naudoju kita metoda: pagal poreiki uzmerkiu orchidejas i silta/drugna nukalkinta vandeni 10 minuciu,poto nuvarvinu ir statau atgal i vazoneli

Orchidejoms nereikia daug vandens,joms reikia daugiau oro.

Mano orchidejos irgi auga virtuveje:dregme, temperatura atitinka ju reikalavimus.

Iš viso įrašų: 45

grupiokai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama