Ar tau patinka Pirtis - geros nuotaikos ir puikios sveikatos šaltinis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 3

ar jūsų neerzina garinė su ryškiu apšvietimu?

Autorius:
Sukurta: 2010-09-23 14:00
Aridas Pabedinskas

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 4

2010-09-23 14:00

paskutiniu metu daugelis garinių turi labai ryškų apšvietimą. Man kažkodėl atrodo, kad reikalinga viena ir ta pati silpniausia lemputė. Juk garinėje akys turėtų pailsėti, o kiti pojūčiai sustiprėti.. jau gal vien dėl to kad garinėje daug nuogo kūno, kuris ne visiems priimtinas. Juk vanoti galima ir visiškoje tamsoje arba prie žvakės liepsnos.....

Jolita Montvydiene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-09-23 20:43

Man tai ryskesnis apsvietimas dar tiek to, galima isjungti visai, jei nepatinka. Keisciausiai jauciausi garineje su langais, buvo klaikiai nejauku - garine ir dienos sviesa, man buvo visai ne koks derinys, Aisku, gal ir praktiska, ir vedinti pirti patogiau, bet labai neiprasta...

Aridas Pabedinskas

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 4

2010-10-18 15:51

o taip ir man teko būti tokioje pirtyje kurioje garinėje buvo didelis langas.... bet vėdinimui jis beveik nenaudojamas.. tiesiog geras vaizdas -ežeras....o kai teritorija uždara ir vėpsančių nėra - smagu....

tačiau ir man jaukiau tamsioje, prieblandoje skendinčioje ir kvapais  užpildytoje garinėje Šypsena

Iš viso įrašų: 3

Atostogos....

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama