Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 42

kasdienybe

Autorius:
Sukurta: 2010-09-23 19:09
Dalia Kubiliute - Staigiene

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 1

2010-09-23 19:09

Kiekvieva diena mums atnesa kazka naujo ,gal ne ypatingo ,bet savito.Musu gyvenimas susideda is ieskojimu,paprastu,zemisku ... kad issipildytu  norai mes lakstome po parduotuves ,ivairias istaigas ,susitikinejam su zmonemis ,draugais o kartais visai nepazystamais...Net poreikis numalsinti alki reikalauja is musu judejimo ,mastymo,  gal net kurybiskumo.Nejaugi mes taip jau iprate ir visa tai atliekame automatiskai  be jokio susimastymo.Mielai kvieciu jus pokalbui

Dalia Leimontaitė

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2010-09-30 00:37

Mūsų gyvenime yra du procesai, kurių mes negalime valdyti - tai VAKAR ir RYTOJ, o kartu su mumis ŠIANDIENA,  kokia ji : pasakysim RYTOJ ...ar VAKAR buvo viskas gerai.Šiandiena priklauso mums, mes priimame sprendimus, nereikšmingus, kartais spontaniškus, kurie vėliau pasirodo lemiami ir nebeatšaukiami, negrąžinami kaip prekė, mes džiaugsimės arba liūdėsime, jau viską patyrę ar išgyvenę...O tai reiškia,kad taip ir turėjo būti, kad ŠIANDIENĄ turim suprasti kur mes gyvename -  sapne ar tikrovėje... Tik šiandien turim rasti laiko susitikti su draugais, nes rytoj...,šiandieną dar galiu apkabinti savo Mamą, pasakyti kaip aš ją myliu! Džiaukimės kai lyja, kai šviečia saulė,matykim kai krinta lapai ar siaučia pūga, o smulkmenas, kurios kartais ir graužia akis, palikim VAKARDIENAI.

2010-09-30 20:35

Dalia Leimontaitė Šiandien 00:37 rašė:

Mūsų gyvenime yra du procesai, kurių mes negalime valdyti - tai VAKAR ir RYTOJ, o kartu su mumis ŠIANDIENA,  kokia ji : pasakysim RYTOJ ...ar VAKAR buvo viskas gerai.Šiandiena priklauso mums, mes priimame sprendimus, nereikšmingus, kartais spontaniškus, kurie vėliau pasirodo lemiami ir nebeatšaukiami, negrąžinami kaip prekė, mes džiaugsimės arba liūdėsime, jau viską patyrę ar išgyvenę...O tai reiškia,kad taip ir turėjo būti, kad ŠIANDIENĄ turim suprasti kur mes gyvename -  sapne ar tikrovėje... Tik šiandien turim rasti laiko susitikti su draugais, nes rytoj...,šiandieną dar galiu apkabinti savo Mamą, pasakyti kaip aš ją myliu! Džiaukimės kai lyja, kai šviečia saulė,matykim kai krinta lapai ar siaučia pūga, o smulkmenas, kurios kartais ir graužia akis, palikim VAKARDIENAI.

Gerai parasyta,tai zodziai ties kuriais verta susimastyti.Laikrodis tiksi ir tiksi ,uzbraukiau savo kalendoriuje atliktus darbus,bet buvo ir kuriuos perrasiau kitam laikui o kai ka dar turesiu sivakar atlikti.....       

2010-10-01 10:26

Labas rytas ,vaisinu kava,kokios pageidausite?

Daluzele Dalia Alešiūnaitė- Kaklauskienė

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 3

2010-10-01 20:14

Labas vakarasUžsukau pasmalsauti ir aš čia

2010-10-01 20:41

Malonu Dalia visada prasom ir dziaugiames ,kad bendravardziai nori pakalbeti ,pasidalinti viskuom kas kas ant liezuvio ir dusios guli

Redagavo: (2010-10-01 20:42)

2010-10-01 20:48

Ilgai šįvakar nebūsiu,turiu dar rytdienai sausainukų-voveruškų iškepti,mano šeimyna dalyvaus kaimo renginyje ,nors man tai darban reikia ryt

2010-10-01 20:52

O voveruskas kepi su tokia formele aliejuje?

2010-10-01 20:53

Taip,su formele,dar gėlytes turiu 2,bet aš taukuose jas verdu puode

2010-10-01 20:58

Labai seniai tokias beragavau ,bet dar prisimenu ju skoni ,jos labai plonytes ,gaunasi,neturiu as cia tokiu formeliu ,reiketu pasirupinti ,kai grisiu atostogu. O svente susiejisi su rudeniniu derliumi ,ar seip organizatoriu sumanyta? Smagiai gyvenate

2010-10-01 21:01

Čia bus kažkas panašaus kaip būdavo -Tai bent šeimynėlėtą renginį organizuoja kaimo bendruomenė,dalyvaus viso kaimo šeimynos,dar bus renkami patys šauniausi -močiutė ir senelis

2010-10-01 21:06

O tu tokia diena turesi dirbti....Na bet tavo seimyna jauciu uz tave atlaikys gal ir laurus pasiseks nuskinti,jau vien voveruskos ko vertos. paskaiciau kad tu pardaveja darbuojiesi,ar patinka sis darbas,o gal turi kokia sau labiau prie sirdies

2010-10-01 21:18

Aš pardavėja tik šiemet pradėjau dirbti,tas darbas man patinkanors patiko ir kiti ką teko dibti..O dabar jau tikrai bėgu,manau pabendrausim kitą kartą -apie savo kasdienybę gal papasakosi iki

2010-10-01 21:40

geros tau rytdienos,o tavo seimynai sekmes ir dziaugsmo sventeje

2010-10-07 17:07

Ar gali tik dideli dalykai  nudziuginti arba nuliudinti zmogu? Tureciau sutikti tokiu kurie yra isgyvene smulkmenose dideli dziaugsma... kad ir as siandiena ,parsinesusi pasta ,randu laiska ,seno draugo ... Butent ne e-mail,ne telefonini skambuti ar SMS, o ranka rasyta ,kaip senais gerais laikais...ant paprasto popieriaus lapo.Mane istiesu pradizugino,gal net savitai sugraudeno,nes padejo sugristi i paprasta realybe , nereikalaujanti dideliu islaidu ar sugebejimu

Dalia K-G

Pasisakymų: 38

2010-10-07 17:57

Sutinku, kad  miela  smulkmena ar  netikėtas  dėmesys gali  pradžiuginti  iki  graudulio...

O laiško, kai  pagalvoju, jau  gal šimtą  metų  nesu  gavusi.Gal jau  atpratom taip  bendrauti...

Dalia Leimontaitė

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2010-10-07 20:38

Dalia Kubiliute - Staigiene Šiandien 17:07 rašė:

Ar gali tik dideli dalykai  nudziuginti arba nuliudinti zmogu? Tureciau sutikti tokiu kurie yra isgyvene smulkmenose dideli dziaugsma... kad ir as siandiena ,parsinesusi pasta ,randu laiska ,seno draugo ... Butent ne e-mail,ne telefonini skambuti ar SMS, o ranka rasyta ,kaip senais gerais laikais...ant paprasto popieriaus lapo.Mane istiesu pradizugino,gal net savitai sugraudeno,nes padejo sugristi i paprasta realybe , nereikalaujanti dideliu islaidu ar sugebejimu

...norėčiau ir aš tokį džiaugsmą patirti, kai prieš n metų gaudavau ir pati rašydavau daug laiškų. O gal man suteikti tokį džiaugsmą

2010-10-07 21:31

Pasirodo visos rasem turejom pasto draugu,laukdavom laiskanesio ,kaip geriausio draugo.  Pabandykit prisiminti ,bus tikrai nuostabu ,man regis taip ir jauciu voko kliju kvapa  uzdarant savo  isdestytas mintis

2010-10-22 21:23

Ar pastebejot ,kad ruduo jau kas kart vis drasiau ir drasiau beldziasi i duris ,kartais savo dideliais lietaus lasais barbena i langus , o buna ir tokiu akimirku ,kai isilinksmines ruduo soka polka  lapu sukury.....Taciau pastebiu daugeli zmoniu susiguzusiu ,isitraukusiu i savo apsiaustus ir skubancius net neapsidairancius kas dedasi aplinkui,nepastebancius ,kad gamta neriasi is kailio savo spalvu ivairove.Man grazu  net kartais juokinga ,koks idomus ir kaprizingas tas ruduo.....

2010-10-24 12:54

Labas rytas

Iš viso įrašų: 42

Album wspomnień

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]