Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 731

PAPLEPĖKIM....

Autorius:
Sukurta: 2010-09-26 15:57
Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-09-26 15:57

Kviečiu  rašyti  apie  bet ką : apie tai, kas rūpi ar įdomu, ar apie bet ką , jei  norisi  paplepėti.

Jei bus  norinčių - prisijungs, jei ne - bent mintis, šovusias  galvon  išsakysit...Ką manot?

Redagavo: (2010-09-26 15:59)
Neegzistuojantis vartotojas
2010-09-26 16:00

Puiku, Dalia. Vakare būtinai užsuksiu pleptelėt. Oras gražus, griekas namuose sėdėti. Taip gerai šiandien papietavau, kad prisireikė pailsėti. Atsikvėpiau ir lekiu toliau. Iki, brangioji

Dalia K-G

2010-09-26 16:03

Aha, iki. Susitiksim  vakare, tikiuosi bus daugiau, ne tik mudvi.... 

2010-09-26 19:59

mudvi sakei, bet kad tik aš viena čia

Dalia K-G

2010-09-26 21:16

Vakarais dažniausiai  kompiuteris   pas mane  jaunimo  "okupuotas", tad  mažai  vakare ir prisėdu....O blogiausia - kad temos jokios  pokalbiui  nesugalvoju....

2010-09-26 21:20

Ot tu juokinga, plepėti galima ir be išansktinės sugalvoto temos.

Vat baigsis rytoj bobų vasara ...ir reikės persijungti į kitą režimą

Dalia K-G

2010-09-26 21:25

Man - tikra  "tragedija", nes esu  tikra  šalčmirė ir  jau  nuo rudens  pradedu  pavasario  laukt.Nesinori  ir galvot  apie  tą  persijungimą....

Gerai  gal tik  mūsų (klubo)  Rimai -  nebijo  šalčio, na gal  dar  Vytukui - miega sau pusplikis  ir  vienodai  rodo.

Redagavo: (2010-09-26 21:26)
2010-09-26 21:28

Pirmiausia - reikia nebijoti šalčio, antra - gerai apsirengti, o trečia - kai judi, tai ir šalta nebūna

Dalia K-G

2010-09-26 21:32

Tau gerai, kad tu  nebijai...Apsirengt, tai lyg ir šiltai rengiuosi, bet  peršalimai  pasibaigia  tik orams  atšilus...Čia  gal  aš tik  viena  tokia  sušalus. Mačiau  Silvija  dar prisijungus, gal ji  ką  nors  parašys  apie  šaltį  ir  kita...

2010-09-26 21:33

Vadinasi, reikia imunitetą stiprinti, kad nesirgtum

Dalia K-G

2010-09-27 08:23

Aš  labai  bloga  pašnekovė  vakar  buvau, atsiprašauAudrone  , bet  likau  be "eterio"....dukra  sėdo prie kompiuterio , ir.... 

O su tuo  imunitetu prasčiau: dar  kūdikystėje  persirgti  plaučių  uždegimai, ko gero  pakoregavo  mano  atsparumą, nes kiek  save  atsimenu, dažnai būdavau  peršalus.Ką padarysi, kad tik blogiau  nebūtų.

Kažin, ar dar yra  tokių  "šalčmirių"  tarp  Vandenių?Ko gera- aš tik  viena.....

danute kasparavic

Pasisakymų: 62

Sukurta temų: 1

2010-09-27 09:11

Na sveikos merginos, tai užsiplepėjot čia judvi... Tik niekaip nesuprantu kodėl apie besibaigiančią BOBŲ vasarą šnekat?. Na dar niekada ji rugsėjo pabaigoj nebuvo įsitaisiusi ?.. Juk spalio pradžioje turi  atkeliauti su savo „besidraikančiais plaukais“.  Keista, visur visi tik apie ją dabar kalba, sveikina... Negi ji kilnojama kaip šv.Velykos? O gal sakau tie vasaros karščiai viską koreguoja?..Tai va, iš ryto tiek , darbelin skrendu, juk džiaugtis juo reikia, kol turi.Geros jums visiems dienelės !

Dalia K-G

2010-09-27 09:15

Ačiū , Danute, ir tau - geros  dienos.

O su ta  bobų  vasara šiemet  neaišku : Utenoje  vakar  draikėsi  voratinkliai....Gal dabar jau po dvi  vasaras bus? Man visai patiktų...

Rima D

Pasisakymų: 361

Sukurta temų: 0

2010-09-27 09:17

Aha  ir man patiktų,vasaros niekada nebus per daug

Dalia K-G

2010-09-27 09:22

Na, jei jau  Rima, nebijanti  šaltos  jūros,  vasaros  nori , tikrai  vasara   - pats  nuostabiausias  metų laikas.Ir  nesvarbu - tikra vasara, ar "bobų"...

Rima D

2010-09-27 09:33

Žinai,Dalyte, dievinu visus metų laikus jei jie atitinka savo laiką  man patinka kai lyja,patinka švelnus sniegas krintantis ant veido,patinka rudenį lapų šnarėjimas po kojomis o karšta vasara dar labiau,ypač kai paguldo pajūryje ant jūros kranto ir karšto smėlio  kokia graži yra žiema kai apšarmoja medžiai...

Dalia K-G

2010-09-27 09:41

Tikras  Vandenis  esi.... visur  ieškoti  grožio  ir romantikos...

Gražu  ir man, bet  žiemos  peizažais  aš labiau  linkusi  gėrėtis  pro  langą  ar  nuotraukose.

Rima D

2010-09-27 09:51

Man gražu viskas ir visur  nesu nuotaikos žmogus,jei gražu tai gražu ir jokia bloga nuotaika nesutrugdys grožėtis...man kartais norisi per lietų (aišku vasarišką) be skėčio,basomis kojomis pasivaikščioti su šuniuku,nors jam tai nepatinka,o žiemą malonu pabraidyti po sniegą ir grįžti sušalus,tada į karštą vonią,va tada ir pajauti malonumą . Na ir prirašiau čia jums visko

2010-09-27 09:52

Labutis, mergytės. Man gali būti dvi vasaros, dvi žiemos, ir pavasario su rudeniu - po du. Nemėgstu, kai būna šalta ir lyja arba šlapdriba krenta. Tuomet visa šalta drėgmė smelkiasi į kaulus, Va tada tikrai būna bjauru.

Rima D

2010-09-27 09:54

Aš į viską žiūriu metų laiko akimis ir man niekada nebūna bjauraus oro

Iš viso įrašų: 731

visada smagu prie ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]