Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 731

PAPLEPĖKIM....

Autorius:
Sukurta: 2010-09-26 15:57
Silvija Knystautaitė-Ruginienė

Pasisakymų: 227

Sukurta temų: 2

2010-09-27 21:31

Na matau diskusijos apie orą.Man tai nėra prasto oro ,aišku šilčiau visada geriau,bet vasara man jau buvo per karšta.Negalėčiau gyventi kur nors kokioje Turkijoje.Na šašlykų kepti žiemą lauke irgi negalėčiau ,nes kažkaip nėra malonu stypsoti ir laukti ,kol jie iškeps.Mėgstu "aukso viduriuką".Manyčiau ,kad geriausiai tiktų man Skandinaviška vasara ir Ukrainiška žiema.

Neegzistuojantis vartotojas
2010-10-02 00:05

Oi, tai ir baigėsi plepėjimas? Juk nebūtina tik apie orą. Va, rytoj lėksiu kur nors iš namų, kad tvarkytis nereikėtų. Ir pailsėsiu

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2010-10-02 06:50

Iškritau  truputį  iš " rikiuotės"....

O tvarkytis, Audrut, teks grįžus- niekur  nuo tos buities  pabėgti  negalima, nors  nusišauk....Ir  aš , būna, "numuilinu"   nuo tvarkymosi, bet tenka  vistiek  grįžti po dienos  kitos. Šiaip, kai  pagalvoji, kiek laiko  ta  visokia  buitis  "suėda", net gaila....

2010-10-02 08:24

Va tai tau...Tai kažkokia kvaraba sugriebė. Nepasiduok, Dalia

O aš šiandien darau tingiadienį.

Gero savaitgalio visiems

Dalia K-G

2010-10-02 08:36

Nepasiduodu- Vandeniai  niekada  nepasiduoda..... 

Ką manot, Vandeniai  apie  buities  darbus  ir  darbelius?Ar  yra  tarp  mūsų  kam  jie  patiktų?Nors, gal  retkarčiais  toks  darbas  ir  raminamai  veika - kuitiesi  kažką...Visiems  gero  savaitgalio.Kai  turėsit  laiko  ir minčių šia, ar kita  tema - parašykit.Plepėt , tai plepėt.....

Rima S

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 0

2010-10-02 10:19

labas visiemna paplepam,man po pietu i darba

2010-10-02 19:10

Man tai labiausiai iš buitie darbų labiausiai patinka ką nors skanaus sukurpti.Aišku tvarkausi ir aš ,bet to darbo vaisių kiti kaip ir nepastebi ,tad ir malonumo mažoka .Va dabar didelį pyragą iškepiau ,tuoj salotų su silke padarysiu ,visi bus patenkinti.Na prieš tai prisiverčiau ir grindis išsilplauti ,bet visą laiką galvodama ,ką dėsiu į tešlą.

Dalia K-G

2010-10-02 19:44

Silvija, tu -tikras  lobis  namuose...vyras  turėtų  ant  rankų  nešioti... 

Gaminu  ir aš, bet kai po to lieka  tik kalnas  lėkščių - nors  nusišauk, bet  laiko  gaila.Gal aš  nenormali, bet man  atrodo, kad  namų  ruošos  darbai - patys  nedėkingiausi.....Pvz.,augini  gėles - miela  į  tai ir  pačiam pažiūrėti  ir  kitam  parodyti, o čia kitaip viskas....

danute kasparavic

Pasisakymų: 62

Sukurta temų: 1

2010-10-02 22:10

O čia  mergaitės  temas įsiūbuoja, kurios ko gero ne vienam vandeniui lyg „ kalnas“, kurį  nori - nenori reikia peržengti... Ko jau ko, bet maisto gaminimas man sunkiausias „laisvalaikis“ , tad labai dažnai aš tik greitu maistu gyvenu... Ech, kai darbų gausa užgriūva tai ir neatsimenu tiksliai pavalgiusi ar ne...

Dalia K-G

2010-10-03 08:32

Bet kai mažai  laiko  maisto  ruošimui  ir   gaminimui  lieka - atsiranda  pliusas : "linijos"  taisosi....

danute kasparavic

2010-10-03 15:30

Dalia Kanapkytė-Gilienė Šiandien 08:32 rašė:

Bet kai mažai  laiko  maisto  ruošimui  ir   gaminimui  lieka - atsiranda  pliusas : "linijos"  taisosi....

Nesutinku Daliut, dėl pliuso... Kaip tik sumuštinukai pastorina greičiau...  Ech, sakau, gal savęs labai nemyliu, kad retooookai sriubytės išsiverdu.. Gal reiks rimčiau kreipti dėmesį  į teisingą gyvenimo būdą..

2010-10-03 16:58

na kas dėl maisto gausos ,tai mūsų šeimynai antsvoriu negresia;"visi kaip dviračiai".Na gal yra tiesos ,kad naminis maistas netukina.Juk daugiausiai tunkama nuo greito maisto.Užtenka pažiūrėt į amerikonus su "skambaliuko" figūra.Pas mus ,net storas žmogus ,kuris valgo normalų maistą atrodo kitaip.Aišku ta buitis daug gerų dalykų užgožia ,na bet mes vandeniai mokame ją kartais pergalėti ;juk tada nebūtų šituose puslapiuose mūsų .Ar ne?

danute kasparavic

2010-10-03 17:59

Silvija Knystautaitė-Ruginienė Šiandien 16:58 rašė:

na kas dėl maisto gausos ,tai mūsų šeimynai antsvoriu negresia;"visi kaip dviračiai".Na gal yra tiesos ,kad naminis maistas netukina.Juk daugiausiai tunkama nuo greito maisto.Užtenka pažiūrėt į amerikonus su "skambaliuko" figūra.Pas mus ,net storas žmogus ,kuris valgo normalų maistą atrodo kitaip.Aišku ta buitis daug gerų dalykų užgožia ,na bet mes vandeniai mokame ją kartais pergalėti ;juk tada nebūtų šituose puslapiuose mūsų .Ar ne?

O TEIP DALIUT, kas tiesa, tai tiesa..

Dalia K-G

2010-11-01 11:32

Paplepėkim, koks  turėtų  būti  klubas, jūsų  visų  nuomone?Parašykit, ką  norite  čia  rasti, kas įdomu ar  neįdomu iš čia  esančių  albumų , video , apklausų ir kt.

O dar  geriau - tiesiog  įkelkit, kas jums gražu... 

Rima D

Pasisakymų: 361

2010-11-01 15:55

As manau kad grozis yra visur grozis...ar tai butu paties padarytas darbas,ar rastas kito sukurtas...esu tos nuomones kad grazu ir malonu ikelti tik savo darbus,bet nematau nusikaltimo radus kazka grazaus ikelt ir parodyt draugams...juk tai sukelia nauju minciu,ideju kurti kazka paciai...esu ne viename klube ir ten randu visokiu darbu,kartais kyla labai geru minciu,kaip Dalytes tema"dekupazas" taip pat tos puosnios sukneles...juk visoms kilo mintis ir noras ikelti SAVO darbu...siaip ne savo darbeli ikeliau pirma karta ir .....gal but todel ir pamilau "VANDENIU"kluba labiausiai,nes butent cia daugiausia tikru darbu......aciu visiems,kurie mane suprato

2010-11-01 19:34

Rima puikiai tave suprantu,nes labai išsamiai apgynei savo požiūrį.Dėkim tą pagaliau,ką manom esantį aktualu esamu momentu;

Rima D

Pasisakymų: 361

2010-11-01 19:39

aciu,Silvija,mano nuomone sutampa su tavaja

Dalia K-G

2010-11-01 20:11

Ir aš manau, kad  internetinė  nuotrauka  ne  visada  - blogai.Gal  kaip tik tuo  metu  suradai  savo  kažkokios  minties  užuomazgą, tad kodėl jos  neįkelti? O minčių  sutapimų  būna... 

danute kasparavic

2010-11-01 20:31

Čia aš kalčiausia?.. kad savo mintį pakišau...  Aš gi apie  DEKUPAŽĄ, MINTYS, PILYS  ĮŽYMYBĖS - VANDENIAI ir dar keliatą dalykų, kur mums  visiems tikrai miela  pamatyt, sužinot, „pabraidžiot“ tuose atradimuose - verta... Juk sakiau, kad tiek mūsų galerijoje visko daug, kad nemaža laiko sugaišti ieškodama tų atsakymų, komentarų.. Žinoma, kad geri dalykai jaudina širdį ir visada miela į juos pažiūrėti, bet... juk ne viskas gal  mums naudinga?...  Tad ir buvo pametėta mintis, kad gal ne būtina tiek visko iš interneto kelti.. Tebūnie daugiausia kas mus sieja ar mūsų pačių  mezginiai, siuviniai, piešiniai ir t.t. rankų dirbiniai...Rimut,  kam taip karštai suregavai?.. Negerai mergaite, juk gyvenimas pilnas netikėtumų,  o čia tik mažutė pastabėlė... Man irgi miela užbėgt, nors ir neturėdama daug laiko, aš čia jo palieku tikrai nemažai.. Man įdomu kuo kiekviena kvėpuojate, gyvenate... tad..... Nesipykim, gyvenkim draugiškai.. Ką įskaudinau, LAAAABAI ATSIPRAŠAU.. Esate visos mielos ir brangios! Gero ir mielo vakaro..

2010-11-01 21:29

na va dabar mes vandeniai ,kaip tikra šeima,visko esama ,visko turi būti 

Iš viso įrašų: 731

Ekvadoras, Manta (..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]