Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 63

Tai pakalbėkim apie BTV laidą - ''mano šaunioji sodyba''

Autorius:
Sukurta: 2010-09-26 21:41
Jūratė Sučkovienė

Pasisakymų: 59

Sukurta temų: 4

2010-09-26 21:41

Na kaip jums jau parodytos sodybos, kas patyko, kas ne...?

Iš pirmos laidos patyko - pirmoji, tik tas baseinas ne.... o iš antrosios laidos patyko - abi, bet labiau antroji, tik vėl tas baseinas beryšio... Gražu tas keliukas iš akmenukų, tikrai šaunu, kad ne trinkelės ir labai patyko kaskadinis upelis - kriokliukas į tvenkinuką. O toj pirmojoj - tai gausa augalų - man labai patyko, tik aišku užkliuvo visur pristatytų mažyčių pastatėlių - tai šen tai ten

Neegzistuojantis vartotojas
2010-09-26 21:52

o as kaip eilini karta nemaciau.. Nuliūdes netinkamu laiku rodo...

Jūratė Sučkovienė

2010-09-26 21:54

http://www.sodovizija.lt/lt/mano-saunioji-sodyba

pažiūrėk čia ir aš taip pasižiūrėjau, abu kartus

Dija Lukšienė

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 1

2010-09-26 22:55

As visai 100% sutinku su Jurate-jei ir tureciau pinigu,tai vistiek tokio melyno ,o ir bet kokio baseino plaukiojimui nedaryciau-darko aplinka.2-oje laidoje man irgi patiko antra sodyba,nes pirmoje perkrauta,per daug augalu,nera erdves.Ziuresiu visas laidas.O Ramunei priminsiu,kad internete galima ta laida pamatyti Jurates uzrasytu adresu ir linkiu ziureti kelis kartus-gal bus kokiu geru ideju.

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

Pasisakymų: 39

2010-09-27 07:02

is pirmos laidos man patiko pirma sodyba, o is antros laidos - antra,nors galima pagirti ir pirmos sodybos seimininkus...darbstuoliai...

Jūratė Sučkovienė

2010-09-28 16:08

Vida Sinkeviciute-Kozeniauskiene Vakar 07:02 rašė:

is pirmos laidos man patiko pirma sodyba, o is antros laidos - antra,nors galima pagirti ir pirmos sodybos seimininkus...darbstuoliai...

tikrai pritariu, kad šeimininkai tikri darbštuoliai - tiek daug ir gausiai augalu yra sunku prižiūrėti... o kad per tiršta tai tikrai

2010-10-01 21:55

na ir kaip jum trecioji laida? as tai pagaliau  paziurejau Šypsena grazu... echh.. 

Jūratė Sučkovienė

2010-10-02 12:44

Man patyko, kad daug gyvūnyjos, o labai pasigedau gėlių gėlių ir dar kartą gėlių..... tik žaluma - žaluma ir nieko labai įpatingo, bent jau antroj sodyboj

2010-10-02 21:59

o as juos suprantu... jei nera pakankamai laiko ir darbo ranku, tai pakanka ir zalumos.. su kuria darbo per akis... va uzejo salna ir nebeliko geliu... o kol jas israusi visas... Šypsena

2010-10-03 08:30

labai savotiskos tos sodybos....labai daug erdves,be pigu jiems...pavydziu baltu pavydu...ar gele ar zole,kad butu grazu reikia priziureti...laukiu kada parodis sodyba kuri yra pvz. 6 aru...kaip ten zmones sukuria grozi..., o Dija  ir Ramune manau ne ka prasciau butu pasirodziusios nei iki siol matytos sodybos...

Dija Lukšienė

2010-10-03 16:47

Man labiau patiko I-oji sodyba,nes man gyvunu nereikia.Man nereikia ir musu aveliu ir ozku,tai mano vyro uzgaida-bereikalingas darbas.Tikrai geliu labai maza antroje sodyboje,nors ir jie darbstuoliai,saunuoliai.Gerai,kad tas bonsu augintojas(taip pasikeles)nelaimejo ir neisejo i pusfinali.

Jūratė Sučkovienė

2010-10-03 17:50

sutinki, tas bonsininkas nepatyko labai, dėl savo arogantiškumo... kekvienoj sodyboj yra ko pasižiūrėti - labai patyko daržas padarytas antroj sodyboj, taip galima pasidaryti betkam ne tik daržui, o ir gėlėm, o gal dar kažam sumaščius...

2010-10-03 18:13

minciu kyla pamacius kiekviena sodyba...,kas del bonsininko tai tikrai vaikinas per daug...gal jis ir daug zino apie augalus,bet reikia gerbti ir kitu darba...juk kiekvienas mes savaip suprantam kas yra grazu...net ir ispeikti nepatikusi galima graziai...gyvunai...na kai pas juos tiek vietos,o dar miskai aplink gal ir nieko, bet as apsieiciau ir be ju

2010-10-03 20:54

man patiko vien tai kad zmones viska savo rankom sukure... sodybos superines, bet kazko tokio dar nepamaciau..

Jūratė Sučkovienė

2010-10-09 19:05

Na kaip jums dar dvi parodytos sodybos, ar kas patyko?  Nors viena sobyba su begale gėlių buvo - valio... ir žemės plotas gana mažas... man pirmoji patyko, o antroji kažkas ne taip man

Audronė Vaičekonytė-Zentelė

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2010-10-09 21:12

o man kaip tik antoji labiau patiko...daugiau erdves,medziu,vaiskrumiu,geliu r viso kito pilnas sodas. 

2010-10-09 21:30

man patiko antroji,palangiske teko vasara matyt is arti,tai sakyciau yspudzio nepadare...nors minciu galima rasti...be to man tie visi nykstukai kazkaip nenaturaliai ziurisi...na nezinau,bet cia turbut skonio reikalas...

Ramune Bagdonavičiūtė-Ugianskienė

Pasisakymų: 5

2010-10-10 09:51

Man patiko abi, bet balsa atidaviau uz antra. Labai salygos nevienodos, kaip galima lyginti maza plota su dideliu. Pirmoji- jokia sodyba, o kiemas. Jei butu konkursas ,, graziausias kiemas,, tai butu nors plotai panasus. O sodyba,  turi buti-sodyba.

Audronė Vaičekonytė-Zentelė

Pasisakymų: 17

2010-10-10 19:06

ir del nikstuku pritariu[nepatinka man jie],o beto tie senoviniai baldai kieme kvailai atrodo

Dija Lukšienė

2010-10-10 21:56

Man taip pat patiko abi sodybos,ir pirmoje yra kur akis paganyti,bet nepatiko tie dirbtiniai,nenaturalus daiktai-nykstukai,baseineliai,spalvoti, dazyti vezimai-nenaturalu, o geliu antroje sodyboje pakankamai,svarbu israveta.Labiau patiko 2-oji

Iš viso įrašų: 63

serksnas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama