Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 3

Nauja sluota

Autorius:
Sukurta: 2010-11-09 15:35
Lolita Brokertaite

Pasisakymų: 31

Sukurta temų: 2

2010-11-09 15:35

Skaitet ka Cameron`as sumaste,kad atstatyt UK ekonomika? Jau priimti istatymai,kurie isigalios 2012m-dvigubai pabrangs mokslas universitete,konsuliniu namu renta-trigubai,pvz.dabar kas moka per savaite 80,mokes-240svaru(absurdas),smarkiai sumazes pasalpos,-bandoma krapstyti "soschalus"Verktianglus),kurie gyvena is pasalpu-darban...Bet cia tai jau,manau,bus problemu-tie visa gerkle reks,kad emigrantai uzeme ju darbo vietas! Faktas tas,kad kur i laukus jie tikrai neis dirbt,bet...yra ir tokiu darbo vietu,kurios jiems tiktu,o dirba saziningas lietuvis,pvz.kad ir mano darbas-visai tinka anglui...dega subine?....    Ka gi,mano nuomone,vistiek cia geriau,nei Lietuvoj...dar kart sakau-mano nuomone

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-11-09 15:51

babaju benefitininku puse yra sita reforma mazai tiketina nes uz konsulini nama paciai valstybei ir reikes susimoket. krizei prasidejus jie ta pati bande daryt ir nieko nesigavo.siurpina anglus zodziu ir tiek.

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 80

Sukurta temų: 0

2010-11-09 19:48

Per giliai cia isisaknijusi sita pasalpu sistema ir lengvas gyvenimo budas.Ne bus taip paprasta viska igyvendint,o darbu tai yra tik niekas nenori dirbt uz minimalu atlyginima kai pasalpos didesnes.Problema ne mumyse emigrantuose-problema paciuose angluose... protingas zmogus nieko nesakis,o eis darbo ieskot,o asocialus rekaus vidury gatves kad mes vagiam valytoju darba,uzimam vieta fabrikuose ir pan.

Iš viso įrašų: 3

pajurys

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama