Ar tau patinka Drąsius Kedys?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi dalyvauti šios svetainės veikloje ar susikurti savo nemokamą svetainę!

Iš viso įrašų: 33

AŠ NESUTINKU !!!

Autorius:
Sukurta: 2010-12-09 21:58
Violeta Paradauskienė

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2010-12-09 21:58

Kviečiu pasisakyti visus, kurie nesutinka su tuo, kaip baigėsi byla.

Margarita Bezgeliene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2010-12-10 09:39

Absurdas. Kodėl visas kitas bylas, kuriose figūruoja paprasti eiliniai žmonės, išsiaiškinamos greitai ir kaltininkai būna nubausti, o jei tik įsipainiojęs koks nors valdininkėlis ar "piniguočius", tai pastoviai tai įrodymų trūksta, tai netinka kas nors, tai tas, tai anas...

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2010-12-10 12:07

Na ir kas, kad tu nesutinki ir taip čia parašysi? Kam tai svarbu ir ką tai keičia? Tu geriau nueik prie teismo ar prokuratūros ir ten pasakyk!

Jolanta Jasinskaite

Pasisakymų: 202

2010-12-10 12:19

Man toks kalbėjimas yra tuščias... "Žygiais, o ne žodžiais mes Tėvynę mylim...". Kur mūsų visų žygiai dėl kažko- dėl to, kad geriau gyventume, dėl to, kad taptume normaliais visuomenės nariais ir tt, liko tik tušti žodžiai, kurie niekam neįdomūs....

2010-12-11 10:53

Violeta Paradauskienė 2010-12-09 21:58 rašė:

Kviečiu pasisakyti visus, kurie nesutinka su tuo, kaip baigėsi byla.

Genute Vilkeliene

Pasisakymų: 82

2010-12-12 22:35

kad jau nk nesikeicia nors ir nesutinkam,suprantama ranku nuleist negalima,bet viskas eina,taip kaip kazkam reik

Dalia sukyte (kavaliauskiene)

Pasisakymų: 1

2010-12-15 13:54

turbut cia dauguma nesutinka kaip baigesi byla,bet ar tai jiems idomu,manau tai ju nei sildo nei saldo.nes mes tik mazi zmogeliukai pries toki klana

Violeta Paradauskienė

2010-12-18 15:12

Taip, žinoma, kad žmonės labai nusivylę ir niekuo nebetiki Lietuvoje. Gaila, bet taip jau yra, apie tai byloja tik keli pasisakymai šioje temoje...  Man norisi šaukti taip, kad išgirstų visas pasaulis !!!!!!!!!!!!...

Nesinori blogai galvoti apie Prezidentę, bet kodėl ji tyli ???  Dabar, kai visa byla pateko į žiniasklaidą, gal viskas pajudės iš naujo? Nenoriu tikėti, kad ir toliau niekas, išskyrus K. Krivicką, nebekovos už mažąją Mergaitę. Aš nebijau ir prie prokuratūros nueiti, bet vienas balsas nieko neduos.

2010-12-20 02:26

Irmantas Kanapeckas 2010-12-10 12:07 rašė:

Na ir kas, kad tu nesutinki ir taip čia parašysi? Kam tai svarbu ir ką tai keičia? Tu geriau nueik prie teismo ar prokuratūros ir ten pasakyk!

Violeta Paradauskienė

2010-12-20 12:09

Mielas Anonime, ar mokate ką nors daugiau, išskyrus   ? Be to jau rašiau, kad galiu ir prie prokuratūros "pašūkauti", bet normalus žmogus supras, kad viena ir dar šūkaujanti, būsiu patalpinta į tam tinkamą vietą... Kažkodėl nė vienas prisijungti nė neketina, arba kitos pagalbos nesiūlo...  Ačiū už dėmesį. Jei bus rimtų pasiūlymų, visada lauksiu.

Neegzistuojantis vartotojas
2010-12-21 21:12

Violeta Paradauskienė Vakar 12:09 rašė:

Mielas Anonime, ar mokate ką nors daugiau, išskyrus   ? Be to jau rašiau, kad galiu ir prie prokuratūros "pašūkauti", bet normalus žmogus supras, kad viena ir dar šūkaujanti, būsiu patalpinta į tam tinkamą vietą... Kažkodėl nė vienas prisijungti nė neketina, arba kitos pagalbos nesiūlo...  Ačiū už dėmesį. Jei bus rimtų pasiūlymų, visada lauksiu.

Violeta, buvo ir mitingų ir bado akcija prie prokuratūros, buvo akcijos prie seimo, Kauno prokuratūros, akcijos prieš Žiobienę. Kartas nuo karto rengiami mitingai tai Vilniuje, tai Kaune. Ar dalyvavote?  Kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį Kaune teisingumo maršas per laisvės alėją - ar dalyvavote nors vienoje eisenoje? Per teismus dėl Kedžio mergaitės, Garliavoje Klonio gatvėje renkasi žmonės palaikantys Venckienę. Renkasi tie, kurie supranta koks ciniškas melas, neteisybė yra vykdoma Venckų-Kedžių atžvilgiu, kaip šlykščiai elgiasi prokurorai meluodami ir dangstydami žmogžudžius pedofilus. Renkasi, kad moraliai palaikyti "teisėsaugos" ir korumpuotų prokurorų persekiojamą šeimą, kuri vietoj to, kad sulaukti teisybės, turėjo laidoti nužudytą brolį, sūnų. Ar buvote nors kartą nuvykusi? Žmonės piktinasi, keikia prokurorus ir teismus po straipsniais komentaruose, o pakelti užpakalius nuo kompiuterių tingi. Į mitingus renkasi daugiausia senyvo amžiaus žmonės ir jaunesni pastoviai tie patys Kedžio rėmėjai.Ar tai jiems vieniems rūpi Lietuva, teisybė?  

Redagavo:
userPhoto
(2011-03-26 12:36)
2011-01-12 12:22

R.Paciukonis" “MES VISUR”

Mes buvome visur,

Mes sausio naktyje žvarbioj užgimę.
...
OMONo buožėm krikštyti,

Mes sąžinė gyva.

Nekėlėm ginklo žmoniškumą išpažinę,

Tylioj maldoj kartojom-Lietuva.

Mes buvome visur,

Viltis slapčiausias dainomis apgynę.

Jausmu brolystės girdyti,

Žinojom-Lietuva gyva.

Į laisvę žvelgėme,ją širdimi pažinę,

Vergovės grandines numetusi Tauta.

Mes vėl visur,

Tie patys sausio naktyje užgimę.

Nuodais veidmainių girdomi,

Mes šiandien tik “minia”.

Nekaltą vaiką vėl malda apgynę,

Dabar jau patvory kartojam-LIETUVA.

Violeta Paradauskienė

2011-01-14 02:08

O žinote, mielieji didžiuojuosi, kad esu Šiaulietė, todėl kad Šiaulių teismas ir prokuratūra pasipriešino gėjų klanui. Tikiu, kad dar ne viskas prarasta.

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 58

Sukurta temų: 2

2011-01-14 12:12

Oho... Tai jau ir susijusį gėjų klaną aptikot? Kvatotis Matau, nebespėju gaudyt svarbios informacijos Kvatotis

Rolandas Bernatonis

Pasisakymų: 106

2011-01-14 15:21

Aplinkuj tik gejai ir prostitutes,koks kosmaras...

Violeta Paradauskienė

2011-01-14 15:39

ATSIPRAŠAU LABAI. Buvau pavargusi, be to ir naktis buvo, todėl suklydau, pedofilus pavadinau gėjais ( nors aš prieš visas kitokias orentacijas, aišku, kai jos viešai propaguojamos ). Bet dėl mano klaidos niekas nesikeičia : kam reikės tas supras, kad Šiaulių teisėtvarka ne iš bailiųjų. Tiesiog labai džiaugiuosi dėl mažosios mergaitės. Labai labai labai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laimutė Stankūnaitė

Pasisakymų: 2

2011-01-14 19:23

man del to labai liudna... labai, labai, labai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rolandas Bernatonis

Pasisakymų: 106

2011-01-14 19:42

Laimutė Stankūnaitė Šiandien 19:23 rašė:

man del to labai liudna... labai, labai, labai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uzjauciu..

Violeta Paradauskienė

2011-01-15 10:16

Nesu iš tų, kurie iš karto puola žmogų, jo nepažinodami, bet jūs, Laimute, nesate geras žmogus: mano dukrai  jau - 33m., anūkėlei - 12m., jums tik - 24m., todėl jūsų pasisakymas vakar - ne laiku ir ne vietoje. Atvirai prisipažinsiu buvau šokiruota, ilgai negalėjau patikėti, kad tai tikrai - jūs - mažosios mergaitės mama (galvojau kažkas pajuokavo), bet aplankius anketą, teko patikėti. Susidėliojo į vietas ir tšk. ant " i " : Rolando pasisakymas "aplink vien gėjai ir prostitutės". Jis - jūsų draugas ( nuoširdžiai noriu tikėti, kad ne toks, kaip a.a. Ūsas ). 

Rolandai, prie ko čia prostitutės? Jaučiatės labai gudrus, bet, jei - gėjai, tai ir - lesbijietės, ar ne taip ?

2011-01-15 11:16

Violeta Paradauskienė Šiandien 10:16 rašė:

Nesu iš tų, kurie iš karto puola žmogų, jo nepažinodami, bet jūs, Laimute, nesate geras žmogus: mano dukrai  jau - 33m., anūkėlei - 12m., jums tik - 24m., todėl jūsų pasisakymas vakar - ne laiku ir ne vietoje. Atvirai prisipažinsiu buvau šokiruota, ilgai negalėjau patikėti, kad tai tikrai - jūs - mažosios mergaitės mama (galvojau kažkas pajuokavo), bet aplankius anketą, teko patikėti. Susidėliojo į vietas ir tšk. ant " i " : Rolando pasisakymas "aplink vien gėjai ir prostitutės". Jis - jūsų draugas ( nuoširdžiai noriu tikėti, kad ne toks, kaip a.a. Ūsas ). 

Rolandai, prie ko čia prostitutės? Jaučiatės labai gudrus, bet, jei - gėjai, tai ir - lesbijietės, ar ne taip ?

Violeta, nekokia čia ne Laimutė. Paprasčiausiai sukurta anketa, kad galėtų koks pedginys ar koks tam tikrų struktūrų darbuotojas pudrinti smegenis. Juk anketa net prie jokios klasės nepriskirta ar kokios mokymo įstaigos, kaip derėtų būti šiame tinklalapyje. O juk Laimutė gyrėsi, kad baigė aukštuosius mokslus. Ir kas čia leis jai rašinėti, kai be kaukėtų palydos net į tualetą nenueina. O ir klaviatūra, kuria rašoma jos vardu, be lietuviškų raidžių. Negi Laimutė kurs apie save svetainę ir dar tarp įžymių žmonių. 

Iš viso įrašų: 33

Powerscourt House ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama