Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 18

kap Jus galvuojėt?

Autorius:
Sukurta: 2011-01-21 01:07
Angele Katkiene

Pasisakymų: 34

Sukurta temų: 3

2011-01-21 01:07

Matau tep lyg ė prisnūdė bėški,dėltuo siūlau naujė tema.Tik iš onksta prašau,be pėktomu,kuožnus pri sava nuomuonės.Če tuoki rimta temelė toriėtu butė;vo atsėtėka tep:paskombėna poseserė ė pasėbiėdavuojė,kad važiava ėr tebvažiov konėgiėlis kalieduodams.Če nebiėda,bet kad ons nustatė kaina kuožna šeimyna pats: jegu do darbinga omžiaus[nesvarbu ar turi darba]auka110lt.Ė saka pabondyk nedoutė..........Siunt žmuonis vo nedoute bėjė.No ė ku aš galiėjau ana patartė?

stanislava Simutyte - Semionova

Pasisakymų: 32

Sukurta temų: 0

2011-01-21 12:06

Cia yra gryna nesamone ! O kad zmones nori , tai ir duoda ...kas gali privesti duoti pinigus ? Ir jau jokiu budu kunigas neturi pasakyti kainos , kas kiek gali , tiek ir aukoja ...

Birute Skujyte

Sukurta temų: 1

2011-01-21 12:11

Nesamone,kas gali priverst duoti,bet jau musu zmones tokie bijo visko todel is paskitiniuju stengsis duot,tokie jau tie lietuviai,nesuprantu kokia cia gali but prievarta,kiek galiu tiek duodu,taip ir tam kunigui pasakuciau tiesiai sviesiai

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2011-01-21 12:25

kas ce daba,natekre zemaite renkas

stanislava Simutyte - Semionova

Pasisakymų: 32

2011-01-21 13:07

Adele , kas Jums nepatinka ? As issakiau savo nuomone , ji nebutinai turi sutapti su Tamstos nuomone ...

Albina MS

Pasisakymų: 51

2011-01-22 00:42

Ojej, mergelkas, juk Adelė čė tik dėl žemaičių šnekuos tep parašė, kad ne žemaitėšką rašuomvuo dėl kalieduojėmą, tai visap esu gėrdiejusi, ė pasaka keik duotė, ė pasaka, kad keik galėt teik aukuoket, ė da žėnau, kad ir žmoneliams kunigielis davė, nes matė, kap sunke gyven, tap kad visuokiuos patėrteis yr

Angele Katkiene

2011-01-26 13:40

Labdėin mergelėkės,apsėrga mažuoji,nebtoriejau laika pabėndsrautė,Vo dėl tuos temėkės kou dar nuoru pasakytė: aš ė pati žėnau,kad yr ė gerų dalykų.Kad ė musa parapėjuo,nieks nier pasakės kėik rek doutė kaliėdninkams.Dar kartas paklaus a nenusėskriaude savės.Bet čia kalba en aplink salontų parapėjė.Jog aš nesu anonims,kou papasakuojė poseserė vo šuogerka dar patvėrtėna,tou ė parašiau.Vo puonė slava mosintas nesosėdurė so tuokiom bieduom,kad mėslėj ka tep negal butė. Ė da kap.Bet aš mėslėju rasi ė salontėskis kuoks parašys.Je bėjė lai nepasėraša,soprasem.

Irena N

Pasisakymų: 35

2011-01-26 13:53

Kėik nuorat tėik ir doukėt,tik atydę klausykęt pamuoksla,je konigs sakys,kad žmogele sušikštieje,ta jau rek patiam susipraste.

Angele Katkiene

2011-01-26 13:57

Vo  Birute žėna kų pasakysu: je vakų natori,katrus rek krėkštytė,paruoštė pėrma komunėje,vo paskiau ė dėrmavuonė,je senus tiėvus jau kapelius lonka,tad gali ė morala konėgeliou sakytė.Vo je dar prireks,tad tou syk kap bus?Kad ė mona tų gėmėnaitiu yr nemaža ė vykosiu,mėslėju,kad pasakytu ė anėj,bet vėsė tor dar nebaigtus darbus.Ė tyl rūras sospaudė,Er aš anus poike soprontu,nuors pati vėstėik ėiškuotiuo kėtuokė pariedyma

Angele Katkiene

2011-01-26 14:04

P Irena esi tamsta laiminga, kad neteka atsėdort tuokiuo padietiė.Švuogerka nebiedna pasėdiejė šimtoka ė lauk.Atejė,pasėtėkslėna pavardė, ė  pasakė; aukatėik,už nesėlonkyma sekmadienes tėik,išvėsa tėik.VO KU TAD SAKYTĖ?

Irena N

2011-01-26 14:26

Graže padiekavuoti už apsilonkyma ė douti susipraste,kad daugiau nier iš kor

Angele Katkiene

2011-01-26 15:30

Žėna tas bova pryš Kaliėdas,vo tims katrėj  tik bondė pradietė stenietė,bova pasakyta: no lyg trėjų karaliu torėt laika somėslysi .Pasakuojė,kad er apsėpykst, ė žmuonis biedavuojės,anam kap nu žosėis vondou.Šnek kad ėr ot pamuoksla pasakė,nu kuožna kamėna po tėik ė tėik vo a jums patink a nepatink monėj tas pats.Sorašysu skuolėninkus,vo ka prireks kuo iš bažnyčės,pėrma skuola, paskiau jau kėta ruoda

Albina MS

Pasisakymų: 51

2011-01-27 01:13

Jerguteliau Angelė,jau visa negraže kunigielis dara, jegu tep, kuoes skuolas, nieks juk vekseliu nepasiraša, tegol uns šneknepabūs ilga ten, vistiek dasigėrs viskupijuo, nemėslyju, kad tep anam leistu savialiautė. Vuo ė tep juk anus kėlnuo, pabūn kelis metus ėr iškel juk, nie žmoniem kuo bijuotė-ates kits, gal nebtuoks būs

Irena N

2011-01-27 09:58

torėt rašyt bėndra laišką su visų parašas vyskupou.

Redagavo: (2011-01-27 21:31)
Angele Katkiene

2011-01-28 08:59

No svekas mergėlėkės.,aš džiaugous kad ė jus tepat galvuojėt,kap aš.Teisybė sakuot,nelauks žmuonės kol iškels,patys išvarys,Vakar skombėna kėta gėmėnaitė,ta tuokiu joukų pripasakuojė aple anou.No nepliotysu, bet pradiėjė žmuonis nebpasėdoutė,mėslėju užteka veinam- kėtam pasėšiauštė ė kvit.Nebiė bėzniokaMėslėjo,kad ė žemaitis kontros,kontros,bet trukst vėina dėina kontrybė.  Pagarba tims, katrėj mandage,bet tvėrta atsėlaikė konėgeliou reketėninkouno ė Jums, katrėj išdrysa ė nepabūga pasėpliorptė DIĖKOU

Angele Katkiene

2011-12-20 22:13

No svekė gyvė,nuoru tėkiet,kad vėsė gyvė tebesat,nuors žemaitieliu poslapis ė prisnuda.

Žėnuokėt,kad ta pėktžaizdė dar teb pūliou,vo Salontų kaliedniks ė viel kel erzalynė.Jau ė laikkrašte rašė tris kartus ė nu vyskopėjės davė atsakymą ė kū..........

Rokou ons sava,būs mokestis ėr tų pinigielių,rek sorastė.........jau vėsai nebjoukinga.

Lėka lauktė kas bus tuoliau vo je kas nuorėt galėt ė kompiuterie pasėskaitytė,''Pajūrio naujienų''laikrašė apžvalguo toriietu būtė.

Audronė Linkevičiūtė

Pasisakymų: 2

2012-01-12 22:42

negirdieti dalyka. Juk žemaite yr nepatampomi už kokia virvagalia. juk ani gal patys patumpyti je rek, nors ir kunigeli. Mūsiškis tai da i pats su dovanelem aten, tai narek nė galvuoti keik duoti, pati pinigini atsidara...nu nebūn te daugiau kaip 50 a 20...Kožnas tur sava galva ir atitinkama pinigine. Gerų metų ir daugiau draugų klubui.

Audronė Linkevičiūtė

Pasisakymų: 2

2012-01-12 22:42

negirdieti dalyka. Juk žemaite yr nepatampomi už kokia virvagalia. juk ani gal patys patumpyti je rek, nors ir kunigeli. Mūsiškis tai da i pats su dovanelem aten, tai narek nė galvuoti keik duoti, pati pinigini atsidara...nu nebūn te daugiau kaip 50 a 20...Kožnas tur sava galva ir atitinkama pinigine. Gerų metų ir daugiau draugų klubui.

Iš viso įrašų: 18

mano darbai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama