Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1
 
 

Maža investicija, didelė grąža.

Autorius:
Sukurta: 2011-01-25 19:29
Paulius Zaborskis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2011-01-25 19:29

Club-Asteria suteikia galimybę užsidirbti net keliais skirtingais būdais. Du pagrindiniai yra pasyvios pajamos(tai yra pelno dalis nuo jūsų turimų asterijų) ir pajamos už pakviestus aktivius žmones. Papasakosiu plačiau apie abudu būdus.

Pasyvios pajamos

Jei tampate sidabriniu arba auksiniu nariu, turite kekvieną mėnesį mokėti nario mokestį. Sidabrinis narys moka 9.95$, auksinis narys moka 19.95$. Už šiuos pinigus jus gaunate asterijų. Asterijos yra ta jusų investuota arba uždirbta pinigų suma nuo kurios ir yra skaičiuojamas pelnas. Viena asterija yra lygi vienam doleriui. Taigi kai sugalvojete tapti auksiniu nariu ir pervedat 19.95$ už tai gaunate 19.95 asterijų. Ir jau artimiausia ketvirtadieni atsižvelgiant į Club-Asterija pelną jus gausit ~7% nuo jusų turimų asterijų. Gauto pelno 80% yra reinvestuojama, tai reiškia, kad kita ketvirtadieni jums pelnas bus paskaiciuotas jau nuo didesnes sumos. Likusius 20% jus galit taip pat reinvestuot, arba persivesti i savo sąskaitą. Minimali suma kuria galit persivest į savo sąskaitą yra 10$.
Tikslas yra 20000 asterijų, kai pasiekiamas šis taškas, jusų pajamos nebeauga, ir kekvieną savaite gaunate iki 400$.
Tapus auksiniu nariu ir kas mėnesį mokant 19.95$ galutinį tašką galima pasiekti per du metus. Maždaug po penkių mėnesių projektas pradeda pats save išlaikyti, o jei pakviečiat bent du žmones kurie tampa auksiniais nariais, už kekviena gaunate po 9$ ir nebereikai mokėti nario mokesčio iš savo kišenės.
Bet galima ir papildomai investuoti ir pasiekti iki 400$ per savaitę greičiau. Šiuo metu yra akcija tiems kurie užsiregistravę per 14 dienų perveda paplidomai 250$ ar daugiau, gauna dar tiek pat. Tai reiškia, jei užsiregistruojate, pervedat 19.95$ auksinio nario mokestį ir per 14 dienų pervedat dar 250$, išviso turesit 520 asterijų. Pasirinkus toki variantą iki 400$ per savaite galima pasiekti per metus.

Pajamos už pakviestus žmones

Tai dar viena galimybė užsidirbt, kurią jums suteikia Club-Asteria. Jūs gaunate išmokas kekvieną mėnesį už jūsų pakviestus žmones, kol jie yra aktyvūs.

Sidabrinis narys gauna po 4.5 $ nuo kiekvieno pakviesto aktyvaus nario per mėnesį.

Auksinis narys gauna po 4.5 $ už Sidabrinius narius ir po 9 $ už Auksinius narius per mėnesį.

Taigi, pakviečiat 2 aktyvius narisu ir jūsų auksinė narystė nebekainuoja, pakviečiat 10 aktyvių narių ir kas mėnesį gaunate po 90 $. Tai ne vienintelis būdas uždirbti už pakviestus narius. Galite nusipirkti "Tinklo direktoriaus" statusą ir tada gaunate pelna nuo visos struktūros.

N1 kaina: 1000$ - uždarbis 5% nuo struktūros
N2 kaina: 3000$ - uždarbis 10% nuo struktūros
N3 kaina: 5000$ - uždarbis 20% nuo struktūros
N4 kaina: 7500$ - uždarbis 25% nuo struktūros
N5 kaina: 9500$ - uždarbis 30% nuo struktūros

Pirkdami "Tinklo direktoriaus" statusą jus taip pat gaunate asterijų, todėl ir pasyvios pajamos pasiekia 400$ per savaitę žymiai greičiau.

registruotis galite
club-asteria.com/index?refid=95461


daugiau informacijos puslapyje
ca-lietuva.blogspot.com/

arba e-pastu
[email protected]

arba skype
ltjankas

kreipkitės, papasakosiu daugiau, padėsiu užsiregistruot. 

Iš viso įrašų: 1
 
 

mano diena

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama