Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 43

Ką sėjam, ką planuojam auginti ir visi kiti pasiruošimo darbai...

Autorius:
Sukurta: 2011-02-16 21:36
Jūratė Sučkovienė

Pasisakymų: 59

Sukurta temų: 4

2011-02-16 21:36

Sveikos visos! Šiemet planavau nieko nesėti ir nieko naujo nedaryti, bet jau turiu nusipirkusi 6 pakelius sėklų ir dar ruošiuos nusipirkti lobelijų sėklų. Tai viskas pakolkas pasikeitė su sėjimu, o gėlynų persodinti ir naujų daryti tai neketinu, bet bus matyti... O ką jūs planuojat?

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė

Pasisakymų: 39

Sukurta temų: 1

2011-02-16 21:40

ryt planuoju set aitriaja paprika ,pirkau mazus vinuoginius pomidoriukus,bet juos sesiu veliau,nes jiems dar anksti...

Jūratė Sučkovienė

2011-02-16 21:46

Vida Sinkevičiūtė-Koženiauskienė Šiandien 21:40 rašė:

ryt planuoju set aitriaja paprika ,pirkau mazus vinuoginius pomidoriukus,bet juos sesiu veliau,nes jiems dar anksti...

o paprika ne per vėlai, nes girdėjau, kad reikia sausio pabaigoj - vasario pradžioj sėti, o pamidorus jau sėja irgi, bet neaišku kaip bus su tuo pavasariu šiemet, gal greit dar neaplankis mūsų...

2011-02-16 21:54

maniskiai pomidoriukai sejami kova,juos galima net vazone augint ir ji nesiot po visa darzajie labai greit sudygsta,buna krumelio formos ir gausiai dera,o vaisiai nedideli,vieno kasnio...paprika ko tai sunkiai dygsta siemet...ja turejo paset draugai,bet jiems pasejus dar niekas nesudygo,nedaigi sekla matyt...,o as savu pipiriuku sudziovintu turiu,tai is ju meginsiu paset...bet pries tai sekleles pamerksiu i vandenuka,kad greiciau sudygtu...gal taip dasivysiu

Jūratė Sučkovienė

2011-02-16 22:13

ai tuos pamidoriukus žinau mano uošvienė permai augino - smagūs tokie... o su paprikom manau suspėsi, nes jai sėklas mirkisi, tai greitai ir sudyga, tik mirkyk su permanganatu truputi, taip esu girdėjusi

Audronė Vaičekonytė-Zentelė

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 0

2011-02-17 19:52

paprikas ir pomidorus seju visada kovo vidury,nes pas mane nesildomi siltnamiai,uzauga ir gan neblogi,patirtis tokia pas mane. daug metu vazinejom i turgu su daigais,klijentu nusivylusiu neturejau

Neegzistuojantis vartotojas
2011-02-22 11:53

Sveikos merginos,

As mano paprika irgi jau pasisodinau, pamidorus sesiu kito men. viduri.

2011-02-22 11:57

siais metai noriu svogunu laisku, paprikos, cukinijos, agurku ir ridikeliu.

Seju agurkus ir pamidorus i silnami.

Nijolė Tumkevičiūtė

Pasisakymų: 5

2011-02-22 14:04

Sveikutės,manau ,kad manęs neišvysite. Labai gerai ,kad čia užsukau ,bent jau sužinosiu kada laikas sėti.Jei turėsite laiko pavaikščiokite po mano sodą: www.zaliasnamusodas.blogspot.com

ineta ineta

Pasisakymų: 10

2011-02-23 07:36

nuostabus sodas kiek metu ji kuriate?

Nijolė Tumkevičiūtė

2011-02-23 08:24

Kai sumasčiau perstvarkyti ,jau gal šešeri metai ,tačiau kiekvienais metais kažką tobulinu.Kiekvieną pavasarį turiu naujų minčių kažką persodinti ,ar naujo  pasodinti .Žinomą po žiemos randu ir nušalusiu augalų.

2011-02-23 19:26

grazei tavrkomas sodas,o kiek aru,nes pagal foto atrodo labai didelis...

Nijolė Tumkevičiūtė

2011-02-24 12:58

Nemažas,18 arų savo sklypo ir dar truputėli tvarkau  valstybinės žemės.Vis tam lietuviui mažai...

2011-02-24 21:19

pritariujuk norisi,kad ir uz tvoros grazu butu...

2011-02-24 21:26

informacija kam arti Panevezys...sendien nusipirkau visai fainu viendieniu ir lelija... galit pasizvalgyt...geliu parduotuve randasi Nemuno g.32

Jūratė Sučkovienė

2011-04-05 16:49

Sveikos... Sveiki... Na štai ir sulaukėm pavasario - pas mane pasirodė pirmieji žiedai........... Ant palagės pradeda žaliuoti daigai - pasisėjau kvapniujų heliotropų, mėlynų krūminių lobelijų, margenių, žiomenes darželines. Sudygo visos. Jau derinu atokaitoj sėti kvapniuosius pelėžirnius ir burnočius šluotelinius. O kaip jums sekasi?

2011-04-05 17:43

pas mane begonija krauna ziedus,klivija taip pat netsilieka...salotinis svogunas sudygo,kanos is proto eina   reikes i vazona sodint

2011-04-05 21:21

o pas mane pilnu pajegumu kieme zydi krokai... visas kiemas pilnas ziedu... Mirktelėti

2011-04-10 14:16

ateinanti savaitgali, Megoj bus muge ir egzotiniu augalu paroda.. tad jei kam idomu uzsukit Šypsena

Aldona Šaronaitė- Janaitienė

Pasisakymų: 12

2011-05-02 14:10

gal ir paveluotai einu pasesiu vasarinius jurginiukus, man atrodo kad spes ir uzaugti ir graziai suzidet

Iš viso įrašų: 43

maniskiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama