Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 261

Anti Biruciu, Ziviliu ta pati, Linu, LORI, Kristinu ir ju sektos nariu .... tema

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-02-26 18:04
Neegzistuojantis vartotojas
2011-02-26 18:04

kas nukentejo, buvote isjuoktos arba buvo prie jusu kabinejimasi siu asmenu galite sioje temoje labai atvirai savo nuomone pareiksti.

Redagavo:
userPhoto
(2011-02-26 19:34)
2011-02-26 18:13

nu ir kas bus toliau

2011-02-26 19:31

vargse nuskriausta,nukentejo...oi griuk negyvas-susirask gera advokata,kad nuostolius ir zala isreikalautu is sios SEKTOS-na gera internacionaline sekta susiburus-placiu mastu....

2011-02-26 20:35

nu nesveikumas per krastus liejasi,pries man apsisakant mano vardo temos pavadinime nebuvo(o gal cia ne as...),o dabar va garbingai pamineta...

buvau ne tik as bet ir dauguma kitu Klases nariu apzmeizti,isvadinti nesvankiais zodziais-keiksmazodziais,prisiusta grasinamu,smeizianciu zinuciu,prirasyta sveciu knygose,bet ne virsuje paminetu asmenu,o temos autores bei kitu asmneu,kurie i menesi po kelis kartus pakeicia savo vardus-metydami pedas.Geda,slykstu,bet niekas nei klubu administratortiai,nei Klase LT.administracija negali ju sudrausminti-na kaip tu pagausi veja laukuose....

2011-02-26 20:42

o tu galvoji cia tik mane linksniuos viens du trys,ir tave irase ai nekreipk tu demesio.normalus zmogus i tokias temas nereguoja,o jei kas priklausys anti biruciu,ar antikakuciu partijoms,tai ju bedos.matai kad kuria vis naujus vardus,traidalioja is klubo i kluba ir temas labai intelektualiais pavadinimais kuria

2011-02-27 14:11

Lina Stankeviciute K Vakar 20:35 rašė:

nu nesveikumas per krastus liejasi,pries man apsisakant mano vardo temos pavadinime nebuvo(o gal cia ne as...),o dabar va garbingai pamineta...

buvau ne tik as bet ir dauguma kitu Klases nariu apzmeizti,isvadinti nesvankiais zodziais-keiksmazodziais,prisiusta grasinamu,smeizianciu zinuciu,prirasyta sveciu knygose,bet ne virsuje paminetu asmenu,o temos autores bei kitu asmneu,kurie i menesi po kelis kartus pakeicia savo vardus-metydami pedas.Geda,slykstu,bet niekas nei klubu administratortiai,nei Klase LT.administracija negali ju sudrausminti-na kaip tu pagausi veja laukuose....

mh, matai tave irgi Lina Birute ir Zivile ta pati taip dare?

Nieko naujo, manau nereikia nei rasyti pacios pasiraso ka pridirbe kitiems zmonems esa. Tiesiog nuostabu, nemaniau kad ispazintis parasys pacios. Taip ir toliau.

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

Sukurta temų: 0

2011-02-27 16:15

Loreta Koperich Šiandien 14:11 rašė:
Lina Stankeviciute K Vakar 20:35 rašė:

mh, matai tave irgi Lina Birute ir Zivile ta pati taip dare?

Nieko naujo, manau nereikia nei rasyti pacios pasiraso ka pridirbe kitiems zmonems esa. Tiesiog nuostabu, nemaniau kad ispazintis parasys pacios. Taip ir toliau.

ech... besmegeniu liga neisgydoma as turiu vilti kad kai saulute pasvies ir ateis vasara pati istirpsi

2011-02-27 18:48

Birute, Zivile,Lina... o is kur jus zinote kad jus turime uomeni? Matai, taip ir issiduoda zmones kurie yra pridare nesamoniu klaseje.

Kaip matote pacios save issidave, kad yra prisidirbusios kitus zmones issaipydamos. Manau tai jau viska pasako.

Rasa Jurkeviciute-Kadush

Pasisakymų: 7

2011-02-27 19:05

As tai truputi nesuprantu, jus ka rasyt neturit apie ka, kad puolat ant Biruciu, Ziviliu ir Linu.... ar cia paprasciausiai moteriskas piktzodziavimas is neturejimo ka veikt..... siaubas...

ir kas cia kuo nusikalto?????

2011-02-27 19:14

Rasa dziaukis kad jos taves nesudirbo. Paprasciausiai jos visas merginas issiepia ir provokuoja kur tik gali, jos yra ne viena sudirbusios, todel manome atejo laikas ir joms.

Rasa Jurkeviciute-Kadush

Pasisakymų: 7

2011-02-27 19:22

na dar kol kas nepriekabiauja, jokiose temose, bet as manau vistiek, negi cia iseitis, efektyviau veikia kai , pradedi ignoruot tokius asmenis jeigu kas nepatinka..., negu izeidinet vieni kitus...na bet cia mano nuomone, as jos niekam nepersu.... sekmes merginos!

Zifka  kauniete

2011-02-27 21:34

Loreta Koperich Šiandien 19:14 rašė:

Rasa dziaukis kad jos taves nesudirbo. Paprasciausiai jos visas merginas issiepia ir provokuoja kur tik gali, jos yra ne viena sudirbusios, todel manome atejo laikas ir joms.

kur tos visos ?¿?¿ cia mes tik tave matom o tu aplamai tik vakar prisiregistravai ir i cia istojai taip kaip mes tave jau taip skriaudem ?

Laima Kowalsky

Pasisakymų: 24

2011-02-27 22:13

na,Zivile,tau mastymas turbut sutrikes,arba jau sklerozes pirmieji pozymiai,jau nebepameni ka ir kada izeidinejai?Ir is ko nusprendei,kad Loreta nukentejusioji?Gal pasiskaite temikes jusu zmogus ir nutare jums pakasyti pakausi,kad pabustumet.Skaiciau ne viena tema,kurioje tu puoli kaip pantera.Birute irgi.O Loreta tu saunuole,kad tokia tema uzvedei.Nes tikrai slykstu skaityt Biruciu,Linuciu ir Ziviliu komentarus,kuriuose izeidinejate,kabinejates ir velnias zino dar ka isdarinejat.

Zifka  kauniete

2011-02-27 22:17

Laima Kowalsky Šiandien 22:13 rašė:

na,Zivile,tau mastymas turbut sutrikes,arba jau sklerozes pirmieji pozymiai,jau nebepameni ka ir kada izeidinejai?Ir is ko nusprendei,kad Loreta nukentejusioji?Gal pasiskaite temikes jusu zmogus ir nutare jums pakasyti pakausi,kad pabustumet.Skaiciau ne viena tema,kurioje tu puoli kaip pantera.Birute irgi.O Loreta tu saunuole,kad tokia tema uzvedei.Nes tikrai slykstu skaityt Biruciu,Linuciu ir Ziviliu komentarus,kuriuose izeidinejate,kabinejates ir velnias zino dar ka isdarinejat.

Ale greit skaitai ka tik prisiregistravai ir jau viska perskaitei

2011-02-27 22:18

pati su savim pasirasinesi oi tu,mergina,mergina...nors rasymo stiliu keisk,kad niekas nepazintu as skunda turiu !!!!!! kodel Lori ner siame sarase??? cia kodel daba sarasa sutrumpinai

Laima Kowalsky

2011-02-27 22:18

O ne tik cia ..kitu temu nera?

2011-02-27 22:19

jinai,Zivile,matyt pas varazbytka buvo kortikem pabure ta gera,ana negera  

Laima Kowalsky

2011-02-27 22:20

Birute pabudo is letargo miego?Jau issigandau,teks slides tept.

Laima Kowalsky

2011-02-27 22:22

Ji matyt pas tave buvo to burimo meno pasimokint?

Laima Kowalsky

2011-02-27 22:24

Tarp kitko-tavo kojos graziosBirutuk...

Iš viso įrašų: 261

Michael Jackson "s..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]