Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 261

Anti Biruciu, Ziviliu ta pati, Linu, LORI, Kristinu ir ju sektos nariu .... tema

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-02-26 18:04
Neegzistuojantis vartotojas
2011-02-27 23:06

ne tau buvo skirta galvoji ir tu man patinki   noretum man tik gyvunai mieli tai kaciukai,tai leopardziukai... tai pelytes... tai pelkytes o is tikruju tai ar aa ar kaka,ar ??? vis tas pats

LORI TUSO

Pasisakymų: 87

Sukurta temų: 0

2011-02-27 23:09

Samanta Guler Šiandien 22:56 rašė:

Bandyk laime,Birka...tik nepamirsk- lazda turi du galus,pagauta jau esi,ka nejauti kupra niezti,pasiziurek,gal ten kirvis?

ir vel tu su ta lazda.....taigi ji seniai jau tavo ir antras ir trecias galas..nu jei nori ir ketvirtas

LORI TUSO

2011-02-27 23:11

Birutė Butkutė Šiandien 23:06 rašė:

ne tau buvo skirta galvoji ir tu man patinki   noretum man tik gyvunai mieli tai kaciukai,tai leopardziukai... tai pelytes... tai pelkytes o is tikruju tai ar aa ar kaka,ar ??? vis tas pats

ups atsiprasau, dabar verksiu , ka ni man skirtu buva...  

LORI TUSO

2011-02-27 23:11

LORI LORI Šiandien 23:11 rašė:

Birutė Butkutė Šiandien 23:06 rašė:

ups atsiprasau, dabar verksiu , ka ni man skirtu buva...  

2011-02-27 23:13

siulau sukurti tema,kad as tave nuskriaudziau kad nemyliu irgi

LORI TUSO

2011-02-27 23:18

jauciu as ir dabar juodame sarase..

LORI TUSO

2011-02-27 23:19

Birutė Butkutė Šiandien 23:13 rašė:

siulau sukurti tema,kad as tave nuskriaudziau kad nemyliu irgi

a kaip gi ne, butinai..

2011-02-28 10:38

Loreta Koperich Vakar 18:48 rašė:

Birute, Zivile,Lina... o is kur jus zinote kad jus turime uomeni? Matai, taip ir issiduoda zmones kurie yra pridare nesamoniu klaseje.

Kaip matote pacios save issidave, kad yra prisidirbusios kitus zmones issaipydamos. Manau tai jau viska pasako.

Mergos jums neatrodo kad jus save pacios ant lekstutes pateikete?

Gerai Lori kad ir tu pasirasiai, gi tu irgi ten vis lojai kaip kale ant tokios panikes vis, gerai tuoj pakeisiu tema, kad visos butumete paminetos.

http://www.free-smiley-faces.de/puking-Smiley_Smilie-kotzend/www.free-smiley-faces.de_puke-smiley_smilie-kotzen_01_300x300.gif

2011-02-28 10:42

LORI LORI Vakar 22:52 rašė:

Samanta Guler Šiandien 22:49 rašė:

Ner ka veikt?Eikit dirbt,kompu nemaigiusios,socialo ziurkikes.

taigi dirbu, ka nesimato   

Ka tu dirbi grazuole? Su savo sraige dirbi ne su kuo daugiau, vienintelis dalykas ga gali.

Eik tu gal padirbti ne is socialo gyvenusi.http://www.b-king-power.de/wcf/images/smilies/smiley1125.gif

LORI TUSO

2011-02-28 14:37

Loreta Koperich Šiandien 10:42 rašė:

taigi dirbu, ka nesimato   

Ka tu dirbi grazuole? Su savo sraige dirbi ne su kuo daugiau, vienintelis dalykas ga gali.

Eik tu gal padirbti ne is socialo gyvenusi.http://www.b-king-power.de/wcf/images/smilies/smiley1125.gif

ti kad as karves melziu ir vistas lesinu..as kep is kaima...man tava lygis per aukstas...  

LORI TUSO

2011-02-28 14:38

Loreta Koperich Šiandien 10:42 rašė:

taigi dirbu, ka nesimato   

ka tau pavydas bamba griauzia???   

LORI TUSO

2011-02-28 14:58

ai Loreta, jauciu, kad kokiu bobu reikes ant tava vyra uzsiundyt....matosi kad asilelis, kad tokia nesocialine islaiko, kazin kur gi tu begtum vargsele??? taip kad dabar sargauk, nes yra daug norinciu....  

2011-02-28 20:09

Na,neber zodziu...pati siulosi jau.Ka tik ta tesugebi?

Laima Kowalsky

Pasisakymų: 24

2011-02-28 20:22

daug norinciu isauti,tokiu kaip tu?Bet ne vienas i jus jau demesio nebekreipia,tai kaip katems morcius parsideda,todel cia draskotes ir kitus draskot?Isvada viena-isigykit kaip Birute vibratoriu,vyra ir meiluzi..

2011-03-01 08:46

LORI LORI Vakar 14:58 rašė:

ai Loreta, jauciu, kad kokiu bobu reikes ant tava vyra uzsiundyt....matosi kad asilelis, kad tokia nesocialine islaiko, kazin kur gi tu begtum vargsele??? taip kad dabar sargauk, nes yra daug norinciu....  

Lori nu baik tu savo gyvenimo istorija ant kitu stumti. Jei ant tavo vyro lipa ir kaskas uzsiunde kaska tai pati ir atsikratyk, jei tau socialo mazai nepavydek, kad kiti eina dirbti ir daugiau turi.

Durnos jus tikrai. Kitiems kisate savo gyvenimo istorijas.

2011-03-01 09:59

Nemanau, kad jei reikes begti, tik reikia didziuotis, kad vyras simpatiskas ir panikes kimba. O ir pati Loreta kaip lele, jei paciai gerbeju netruksta.

Lori as tau pasakysiu viena, kai zmogus zino savo vieta ir gerbia savo partneri, tai ir jaudintis nereikia kad pakalbejo ar su kita pasoko. 

Matai kai tu negali pasitiketi savuoju, tai ir ant kitu pradedi pykti ir nesamones rasineti ir gaunausi kaip darzelyje , """"as noriu sio zaislo, ne as.......""""""..

Juokinga tu man, bile rasai, pamastyk tada rasyk, nes gi tik komentaro is zmogaus reikia paskaityti ir gali ji kiaurai permatyti. Norejau pasakyti, kad pati issiduodi kokia kvaila ir nevykusi esi savo gyvenime. 

LORI TUSO

2011-03-01 10:15

2011-03-01 21:12

Matai ka tu daugiau pasakysi, zada praradai? Kvaile, nevykele. LORI

Rasa Rasiukas Šiandien 09:59 rašė:

Nemanau, kad jei reikes begti, tik reikia didziuotis, kad vyras simpatiskas ir panikes kimba. O ir pati Loreta kaip lele, jei paciai gerbeju netruksta.

Lori as tau pasakysiu viena, kai zmogus zino savo vieta ir gerbia savo partneri, tai ir jaudintis nereikia kad pakalbejo ar su kita pasoko. 

Matai kai tu negali pasitiketi savuoju, tai ir ant kitu pradedi pykti ir nesamones rasineti ir gaunausi kaip darzelyje , """"as noriu sio zaislo, ne as.......""""""..

Juokinga tu man, bile rasai, pamastyk tada rasyk, nes gi tik komentaro is zmogaus reikia paskaityti ir gali ji kiaurai permatyti. Norejau pasakyti, kad pati issiduodi kokia kvaila ir nevykusi esi savo gyvenime. 

Rasa Rasiukas Šiandien 09:59 rašė:

LORI LORI Šiandien 10:15 rašė:

Redagavo:
userPhoto
(2011-03-01 21:13)
LORI TUSO

2011-03-01 21:14

Javol!

LORI TUSO

2011-03-01 21:15

as tai taves Agnyte laukiu kol tu prisijungsi..matai dabar daugiau laiko...egzai islaikyti...  

Iš viso įrašų: 261

seip visko po trup..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama