Anti Ziviliu ta pati, biruciu ir ju sektos tema...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 17

Anti Ziviliu ta pati, biruciu ir ju sektos tema...

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-02-26 18:05
Neegzistuojantis vartotojas
2011-02-26 18:05

kas nukentejo, buvote isjuoktos arba buvo prie jusu kabinejimasi siu asmenu galite sioje temoje labai atvirai savo nuomone pareiksti.

Laimute Zajarskiene

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2011-02-26 20:31

Neteko susidurti su anti Zivilem,birutem....tad net nezinau apie ka cia....Buvo galima ir parasyti apie  ka eina kalba.....

2011-02-27 02:16

dabar teks....

2011-02-27 13:20

eilinis sios asmenybes nusisnekejimas -va parasiau ir esu iskrat juodam sektos sarase

2011-02-27 14:25

Alina Sutkuviene Šiandien 02:16 rašė:

dabar teks....

Taip atejo ziurkiu galas ir kaliu. 

2011-03-01 13:17

Laimute Zajarskiene

Pasisakymų: 11

2011-03-01 18:03

O toje sektoje tik ziurkes,kales....???? anti Ziviliu,biruciu nebus???...

2011-03-02 01:08

Del nezinomu priezasciu kartais norime pasislepi ir nebuti savimi.Kartais kaip tie struciai slepiame galvas i smeli,tik ar verta tai daryti tarp zmoniu lietuviu? Juk lietuva mazas krastas… toli nepabegsi ir nepasislepsi… galiu vadinti kaip bebutu save,juk esu tik zmogus.Tevai ismoke gerbti save ir kita.Tik va klausimas iskyla,kodel kiti klubo nariai registruojasi keliais vardais,kodel tas pyktis,kuris del nezinomu priezasciu susikaupes zmoguje,yra isliejamas virtualioje erdveje? Nesuprantama.Kartais paprasciausiai nesuprantama.Juk visi mes zmones.Ir kartais padarius klaida,ar pasakius ne toki zodi galima pasakyti paprasciausiai „atsiprasau“ .Kaip sakoma… paklausk ir tau bus padeta,paprasyk,ir tau bus atleista.Nejau reikia visa laika tu isgalvotu asmenu,nejau esi laimingesnis kai kas nors taves pagaili? Galbut karta reiketu atsistoti tiesiai ir prisipazinti „taip as esu Agnes Jaruseviciute „ Galbut reiketu nustoti ieskoti priesu visuose asmenyse,nes ju tikrai nera.Nezinau,gal cia ligos pozymis,gal dar kokia priezastis tave vercia taip elgtis,bet is tiesu tai kvaila registruotis keliais vardais,ir kalbeti paciai su savim nete.Nori irodyti,kad turi draugu? Bet is tiesu tereikia zmogui buti savimi ir jisai tures draugus.Ir pabaigai.Kadangi isivaizduoju,kad bus verkimas,kad tikrai as meluoju,ir t.t. paskaitykit patys…

Loreta KoperichTave kviečia draugauti
Draugystės statusas: Draugas
Žinutė: cia as Agnes

Rasa RasiukasTave kviečia draugauti

Erika hi hiTave kviečia draugauti
Draugystės statusas: draugas

Blogai padariai kad savo tikru vardu pasirasiai. Tai kad tu prisijungiai kaip Kowalsky as tave pakvieciau i draugus, ar tu tenais?

Geriau tu prisiregistruo su dar vienu vardu tada bus dar geriau. As tai dar viena varda priregistruosiu, kad musu daugiau atrodytu. Sedesiu prie dvieju kompu, bet tas kales as su sudais suesiu. Kur as Laima uzsiregistravusi , tai mano vyras irgi turkas jei kas.

Gerai tikiuosi susieksime per skype Agnes

Aisku.kiekvienas susidarysite savo nuomone.Kitaip ir buti negali.Tik kazkada siems zaidimams turi buti galas.Jusu reikalas su kuo jus draugaujat ar realiam gyvenime ar virtualiame gyvenime,tik gal kartais noretusi jums zinoti bent jau kas uz tos nuotraukos,ar to vardo slypi?

2011-03-02 12:21

juhu,linksmumelis prasideda o kur visa chebra dingo-sekta tai siauce.Mergos nebukit pyzdos nesislepkit,duokit tom ziurkem ka jos nusipelne

2011-03-03 09:35

Laima Laimute Vakar 12:21 rašė:

juhu,linksmumelis prasideda o kur visa chebra dingo-sekta tai siauce.Mergos nebukit pyzdos nesislepkit,duokit tom ziurkem ka jos nusipelne

Laima matai duodame nebijok.

2011-03-03 10:47

B Loreta B Kemperich
Miela Sekta,

as jums pasakysiu viena, yra visada lengviausia smeizti zmogu kuris negali gintis. O del manes jus man zinot pabuciuokite ir pupa.

Matau gerai savo darba atliekate, smeiztas, provokacijos, saipymas yra jusu specialybe. Liuks.

Kitus linciuojate, bet tas linciavimas gaunasi taip, kad jusu gyvenimo istorijos yra rasomos taip. Kaip jus nematote, ka jus ant kitu asmenu vezate toks gi jusu gyvenimelis yra. Jus kaip atvira knyga.

Butkų Birutė

Žinutė: B Loreta B Kemperich

Kaip matai naikinimas prasidėjo. Jumis netikės gi niekas, nes mes turime daug palaikančiu, o jus visi šaipo, tai dar dadėsime visada ir bus jums tada

Loreta KoperichTave kvieia draugauti

Rasa RasiukasTave kviečia draugauti

Erika hi hiTave kviečia draugauti
Draugystės statusas: draugas

Pagalvok kuom tikės visi, gi mumis. Man pochui kad tos agnes nera bet mes ja sudurbsime.

Butkų Birutė

Man vienodai kas tu esi Žiurke, mes esame kelios ir tave sudirbsime kur galėsime. Nesimaisyk mums po kojomis su savo draugėmis.

Tu gi zinai kad mes visos privačiai bendraujame. Zinom kur tu ir tavo draugės gyvena, mes viska labai gerai sekame.

Buk atsargi su mumis nes mums Kristina padės sakė, nes ji turi geru berniuku jums parinkusi.

LORI LORI

Tu kale, zertva , besmegene, nevaisinga kale as tave padesiu i vieta. Neuztenka kad sudirbau???..............., dar loji, pala as tave sutiksiu gatvej.

Radau as kur tu su Erikute pizute gyveni, nebus tau ramybes.

B Loreta B Kemperich
Miela Sekta,

as jums pasakysiu viena, yra visada lengviausia smeizti zmogu kuris negali gintis. O del manes jus man zinot pabuciuokite ir pupa.

Matau gerai savo darba atliekate, smeiztas, provokacijos, saipymas yra jusu specialybe. Liuks.

Kitus linciuojate, bet tas linciavimas gaunasi taip, kad jusu gyvenimo istorijos yra rasomos taip. Kaip jus nematote, ka jus ant kitu asmenu vezate toks gi jusu gyvenimelis yra. Jus kaip atvira knyga.

2011-03-03 11:55

kaip matau,su tavim nei geruoju,nei piktuoju neimanoma.man atsibodo.niekad nepamirsk kad zmogus pasidaro pajuokos objektas pats.ir nesvarbu koks vardas ant profilio parasytas,ar jis anonimu pasisakineja,braizas yra tas pats.gali kurti zinutes,rasyti.dar kazka.zmogus nors kiek bendraves su manim,zino kad as vulgariais zodziais nekalbu.sekmes,tau, Agne.ir neuzsimirsk besiardydama,kad sitam klube yra griezta administratore.tik ji retai buna.nezinau kiek ilgai galesi savo rasymus testi...

2011-03-03 19:54

birute jonovna Šiandien 11:55 rašė:

kaip matau,su tavim nei geruoju,nei piktuoju neimanoma.man atsibodo.niekad nepamirsk kad zmogus pasidaro pajuokos objektas pats.ir nesvarbu koks vardas ant profilio parasytas,ar jis anonimu pasisakineja,braizas yra tas pats.gali kurti zinutes,rasyti.dar kazka.zmogus nors kiek bendraves su manim,zino kad as vulgariais zodziais nekalbu.sekmes,tau, Agne.ir neuzsimirsk besiardydama,kad sitam klube yra griezta administratore.tik ji retai buna.nezinau kiek ilgai galesi savo rasymus testi...

Birute tu vis mini ta varda, nesuprantu tu gal sizofrenike esi?

As tau dar karta sakau yra geriausiai zmones apsmeizti kurie negali gintis.

Sakau dar karta  nesu as kuo mane laikai. Prirasote zinuciu, paskui ginates mes nekaltos, mes geros.

Baikit gerai, esate tik pasaipos objektai. 

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 106

2011-03-03 21:31

nesuprantu ,koks cia uzpakalis su feranka uzdengtas?

Tania Vindašienė

Pasisakymų: 48

2011-03-04 18:08

Vytautai 

Daiva Juskaitis

Pasisakymų: 4

2011-03-04 19:44

Sita tema yra tik eterio tersimas.

nellie vin

Pasisakymų: 243