Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 43

Bele kas!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-03-07 19:08
Neegzistuojantis vartotojas
2011-03-07 19:08

TUSO 

2011-03-07 19:10

As tuo i kelnias padarysiu, nibigaliu. Kas tave ims.                         

2011-04-04 16:41

Redagavo:
userPhoto
(2011-04-04 19:38)
2011-04-04 19:33

ten visko kaip ir gal neapsimoka man skaityt mane domina tik ta dalis kur interpolas  tai kas ten naudojos tuo tavo adresu,kieno cia interpolas iesko nu tu kai pavarai nu kur cia ko ieskot,kai visi ten pat gyvenam grizk is tos floridos,mergike tave ten skresvejai perpute jau galvojau cirkas baiges,pasirodo ne......

Zifka  kauniete

Pasisakymų: 239

Sukurta temų: 0

2011-04-04 19:45

Eilini kart Agnyte prisikakojai,... dabar trini ir anketa uzsirakini nu ka mes jau priprate

2011-04-04 19:51

Tai kad nuo jusu reikia viska slepti, ba jus neduodat ramybes. Siandiena irgi, neaisku kas su jumis???? Manau negalite pakesti, kad i jus nekreipia niekas demesio, o kitus kaltinate demesio stoka. Vis tos pacios visada, nieko naujo, viskas po seno..

2011-04-04 19:58

nu tai aisku mes tos pacios senos cia tu vis nauja,nes per menesi tris kart issiregistruoji ir prisiregistruoji... ai tiek to,ilsekis ramybej tu ten toj floridoj

Zifka  kauniete

2011-04-04 20:07

Butkų Birutė Šiandien 19:58 rašė:

nu tai aisku mes tos pacios senos cia tu vis nauja,nes per menesi tris kart issiregistruoji ir prisiregistruoji... ai tiek to,ilsekis ramybej tu ten toj floridoj

virtuali Florida ,... varom Biruciuk ir mes ten pailseti

2011-04-04 20:19

As tai galvoju kad jos interpolas iesko,tai pedas meto manes neiesko, liksiu vietoj ir kaip visiem emigrantam priklauso,atostogausiu Lietuvoje

Redagavo:
userPhoto
(2011-04-04 20:19)
2011-04-04 20:21

Pvydo pritvine kaip nezinau kas. Kas jums dabar yra ? Nepatinka kad as i Florida nuvaziavau ar ka?

Kvailes, pajuokos objektai. Mergos pavydas yra kaip velnias, bukit atsargios.

Vaziuokite ir jus gi kur jus norite, tik pailsekite ba stogai jau ciuozia pas jus.

Redagavo:
userPhoto
(2011-04-04 20:23)
LORI TUSO

Pasisakymų: 87

2011-04-04 20:23

Agne as Šiandien 20:21 rašė:

Kvailes ka ir bepridursi.

...kokie cia zodziai lenda????

LORI TUSO

2011-04-04 20:24

Pvydo pritvine kaip nezinau kas. Kas jums dabar yra ? Nepatinka kad as i Florida nuvaziavau ar ka?

Vaziuokite ir jus gi kur jus norite, tik pailsekite ba stogai jau ciuozia pas jus.

..........................

2011-04-04 20:26

LORI TUSO Šiandien 20:24 rašė:

Va jums.

Zifka  kauniete

2011-04-04 20:27

o kas tas pvydas ......

LORI TUSO

2011-04-04 20:31

Agne as Šiandien 20:26 rašė:

LORI TUSO Šiandien 20:24 rašė:

Va jums.

............

LORI TUSO

2011-04-04 20:37

ai cia tipo is geros Agnes i bloga pavirto..........................na ir vel, na ir pasakyk tu man...........................????? Kaip tu is nesikoliojancios i bloga pavirtai, savo dabartiniu tikru vardu????

2011-04-04 20:42

Kada nors kai as tave susitiksiu gatveje tu nepabegsi man Lori, bus issiaiskinta politika su tavim. Ba cia loji, o i akis bijai paziureti.

Tada galesi man sakyti ka nori, bet ziuredama man i akis. Vat tep ir bus.

LORI TUSO

2011-04-04 20:45

Agne as Šiandien 20:42 rašė:

Kada nors kai as tave susitiksiu gatveje tu nepabegsi man Lori, bus issiaiskinta politika su tavim. Ba cia loji, o i akis bijai paziureti.

as tikrai nezinau, ka as su tavimi aiskintis tureciau..........????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir aplamai tavo vietoje , net nenoreciau manes susitikti! tau geriau bus ....negadink sau nervu geriau..

2011-04-04 20:49

Oj kol tu man nervus suganisnsi prazylsi, bet kai sutiksiu tada pakalbesime. As tau priminsiu ka mes aiskinsimies tada.

O susitikimo as laukiu ir net labai vis ziuriu aplinkui, nes tada griepsiu jauti uz ragu.

As nesuprantu ko tu bijei?

LORI TUSO Šiandien 20:45 rašė:

Agne as Šiandien 20:42 rašė:

as tikrai nezinau, ka as su tavimi aiskintis tureciau..........????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir aplamai tavo vietoje , net nenoreciau manes susitikti! tau geriau bus ....negadink sau nervu geriau..

2011-04-04 20:51

Jau seniai laikas buvo ir Corado tau siule su jo prieziura kad mes isikalbetume, bet ne. Jis iskarto gi suprato kas tu per viena, protinga jis tave nelaiko.

Iš viso įrašų: 43

Raimio nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama