PASIKALBĖKIME....(šeimininkėms ir ne tik....)

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 681

PASIKALBĖKIME....(šeimininkėms ir ne tik....)

Autorius:
Sukurta: 2011-03-10 11:05
Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 992

Sukurta temų: 1

2011-03-10 11:05

Daug laiko praleidžiame virtuvėje.Kaip iš įvairių  produktų pagaminti kokybišką patiekalą?Kaip su turimom priemonėm išvalyti kambarius,rūbus?Kas žino geresnį koncervavimo ,rauginimo ar marinavimo būdą?Kaip lengviau ir greičiau įkalti vinį?Kuris vaistas geresnis-cheminis,ar tas kur auga mūsų darže?Dalinkimės viskuo,patarkime,padėkime vieni kitiems.Duosiu pavyzdį.Kai pamačiau ,kad draugė išmeta dantų šepetėlį,aš jos paklausiau ar ji nežino kur jis dar puikiai tiktų.Ji nustebo ir paklausė kam jis dar gali būti tinkamas.Ogi plaunant įvairius sietelius,mėsmalę....

Taigi,siūlykite,dalinkitės patirtimi ir patarimais.Ši tema apie viską.Ar ji jums patiks-pamatysime..Žodžiu ,bendraukime be jokių apribojimų ir įvairiomis temomis,kad nebūtų nuobodu..

Redagavo: (2011-03-11 06:37)
Irena N

Pasisakymų: 3643

Sukurta temų: 0

2011-03-10 11:13

su senu dantų  šepeteliu išvalau klaviatūrą,telefono plyšelius,pultelius,išplaunu šukas.....

Neegzistuojantis vartotojas
2011-03-10 11:17

Irena Pociutė-Navickienė Šiandien 11:13 rašė:

su senu dantų  šepeteliu išvalau klaviatūrą,telefono plyšelius,pultelius,išplaunu šukas.....

Tai cia gerai ...o as kriaukles- vandens tukejimo vietas isplaunu...

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-10 11:18

...na va,matai kur galima panaudoti tokį paprastą ir jau nereikalingą daiktą...

Lina Sakalauskienė

Pasisakymų: 298

2011-03-10 11:33

As plauku dazymui panaudoju

2011-03-10 18:18

ČIA IŠ TŲ TEMŲ- KAIP IŠ KIRVIO PAGAMINTI VAKARIENĘ?

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-10 18:24

aha....kas ką moka ar žino,tą tegul ir siūlo. Nors netikiu ,kad kas susidomėtų,nes mėgstamiausios temos apie antrą galą arba jumoras.

2011-03-10 18:30

Nijolė Arštikaitienė Šiandien 18:24 rašė:

aha....kas ką moka ar žino,tą tegul ir siūlo. Nors netikiu ,kad kas susidomėtų,nes mėgstamiausios temos apie antrą galą arba jumoras.

taigi ano galo gana ir atvirose diskusijose..užtat ir užsidariau,,kad jau per daug

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8264

2011-03-10 18:36

tema gera , aš jau priėmiau dėmėn , ir klaviatūrą valysiu su šepetėliu , o ne su ant degtuko apsukta vata...Kai tik prisiminsiu , parašysiu ką nors įdomaus.Tik tokį posakį turiu , kai šeima klausia ką valgysim šiandien/Atsakau - kurmį su kruopom......tai klausimų  daugiau nebebūna

stanislava Simutyte - Semionova

Pasisakymų: 55

2011-03-10 21:11

Na nebuvau girdejusi issireiskimo - kurmi su kruopom ....tai bent !  As tik galvojau pasakyti , kur galima panaudoti ta viduriuka is tualetinio popieriaus ar , dar geriau nuo popierinio ranksluoscio , jis ilgesnis , ant jo galima suverti gumeles , bantus plaukams suristi , ypac , kai namuose yra mergaiciu ...tai va ...

Valentina Z

Pasisakymų: 618

2011-03-10 22:44

Labai gera tema, Nijole, tikrai idomu bus suzinoti kur, ka ir kaip galima pritaikyti, pagaminti ar sutvarkyti Kaip tik ka prisiminsiu, tikrai pasidalinsiuo aš su dantų šepetukų valau batus

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-11 06:31

Labas rytas.Pabudome ir kelkimės...jei netingite,pasidalinkite mintimis apie kavą,arbatą ar kitus gėrimus-kaip paskaninti arba,tiesiog pasidalinkite kokios rūšies mėgstate ir kodėl.Gal turite pasiūlymų ar patarimų.Ir aplamai,rašykite įvairiomis temomis-kaip sakoma,be ribų...

Irena N

2011-03-11 08:29

Labas rytas,mano pirmasis ryto gėrimas - stiklinė šalto vandes tik išlipus iš lovos,paskui kava ir su pienu (moterim.o tuo labiau vyresnėm)ne daug cukraus ir kavos tik šaukštelis.Nesu kavos gurmanė,kavos kokybė manau visų rušių panaši tik perku vidutinio skrudinimo,naturalią,tinkamą užplikyti puodelyje.

stanislava Simutyte - Semionova

Pasisakymų: 55

2011-03-11 14:41

Mano pirmasis ryto gerimas - saukstelis medaus ir uzsigeriu stikline salto vandens , na , o po to jau kava , megstu kava pdaryta per aparata su spaudimu , nuostabus gerimas - takava ...

Valentina Z

2011-03-11 15:18

Labas, na as tai is ryto geriu arbata, arbatos geriu daug, visokios, bet daugiausia tai juodos, stambialapes, geriu ir kava bet tik viena, bet stiprios kavos, puodeli, dienoje, kava geriu jau idienojus, tai jau man kaip ritualas

Irena N

2011-03-11 15:32

pamėgink juodą stambialapę arbatą su pienu-skanu....

Valentina Z

2011-03-11 15:47

Taip, žinau, kad su pienu skanų, esu ne kartą tokią gėrusi, esu ir su cinamonų pasiskaninusi, žiema tai su citrina dažniau gėriau

2011-03-12 08:36

Daug ingredientų nereikalauja..ir turėtų būti skanu...

Faršu įdarytos bulvės

Jums reikės:

6 didelių bulvių

300 gramų faršo

1 kiaušinio

1 svogūno

1 morkos

Druskos

Pipirų

Kitų prieskonių pagal skonį

Paruošimas:

Nuskustas bulves perpjaukite išilgai pusiau ir šaukštu ar peiliu išskobkite jų vidų. Į faršą sudėkite smulkintą svoguną, kiaušinį, prieskonių ir viską gerai išminkykite. Paruoštu faršu įdarykite bulves. Jas sudėkite į išteptą skardą, kurios dugne sudėliokite griežinėliais supjaustytą morką. Uždenkite skardą ir kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 45 min. Baigus kepti, bulves apibarstykite tarkuotu fermentiniu sūriu ir dar 5 min palaikykite karštoje orkaitėje kol sūris išsilydys

Šaltinis; http://www.balsas.lt/naujiena/529102/farsu-idarytos-bulves?utm_source=klase.lt&utm_medium=info&utm_campaign=savireklama

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-14 10:25

laba diena.Žada tikrai pavasarišką ,šiltą dieną.Vis mažiau laiko lieka prisėst prie kompo.Tačiau nė vienas nebūname be nakties miegelio,na nebent išskirtiniais atvejais.Tada ir sapnuojame,o jais tikėti ar ne-kiekvieno reikalas.Štai kas man papuolė po ranka ir pasidalinsiu su jumis.

Pirmadienis laikomas sunkia diena,nes jį valdo Mėnulis.Naktį iš sekmadienio į pirmadienį susapnuoti sapnai dažniausiai rodo tavo emocinę ir psichologinę būseną,jie gali būti susiję su buities rūpesčiais,atspindėti santykius su artimaisiais.Jei pirmadienio sapnas ilgas ir ryškus,greičiausiai užgrius galybė namų ruošos darbų.Geriau susapnuoti aiškų,bet trumpą sapną.Jis reiškia,kad pavyks susikaupti,išvengti sumaišties.

Antradienis-ugningojo Marso diena.Antradienio sapnai yra susiję su asmenybės tobulėjimu,siekiais.Jie rodo,kiek tavyje ugnies įgyvendinti troškimus.Marsas -vyriškoji ,karo planeta,todėl antradienį prisisapnavę slogūs sapnai gali perspėti apie bręstančius konfliktus,skandalus.Jeigu antradienio sapnas ramus-vadinasi ,nemalonumai tau negresia.

Tiek šiam kartui.Jeigu ką sudomins-bus ir tęsinys.

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8264

2011-03-14 11:55

Nijole  rašyk , man tai  ne tik įdomu , bet ir pravers....Pradėjau laikytis dietos , sportuoti , patikėkit , nebegaliu sapnų apsiginti , sapnuoju ištisus"romanus".....būtų galima parašyti knygą......vaje , vaje ,

Iš viso įrašų: 681

SLOVAKIJA SLIDINEJ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama