PASIKALBĖKIME....(šeimininkėms ir ne tik....)

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 681

PASIKALBĖKIME....(šeimininkėms ir ne tik....)

Autorius:
Sukurta: 2011-03-10 11:05
stanislava Simutyte - Semionova

Pasisakymų: 55

Sukurta temų: 0

2011-03-17 14:59

Tikrai taip , citrina is vis nepamainoma virtuveje , kad ir peiliui nuvalyti po svogunu lupimo ...

Valentina Z

Pasisakymų: 618

2011-03-17 15:04

Visiskai su tavimi, Slava, sutinku, citrina tikrai nepamainoma, ir maistui, ir kepiniams, ir peiliams, ir daug daug kam....

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 992

Sukurta temų: 1

2011-03-18 07:45

Labas rytas,mano mielosios.Šiandien siūlau pakalbėti tema"Moteris už vairo".(Tačiau galite rašyti kokiomis tik norite temomis,čia niekas neribojama).Jau tikriausiai ,ne vienas matėte ant mašinos galinio lango lipduką"atsargiai,moteris už vairo".O kiek nekantrių vyrų jums signalizuoja-greičiau važiuok.....Pasidalinkite savo vairavimo ypatumais...o gal buvo kokių juokingų situacijų?

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-18 08:03

Jolanta Makrickiene

Pasisakymų: 213

2011-03-18 09:07

O , čia tai temą palietė Nijolytė, kaip man patinka važiuoti, galėčiau važiuoti ir važiuoti, aš pailsiu važiuodama

Jolanta Makrickiene

Pasisakymų: 213

2011-03-18 09:24

Nesakykit, kad moteris už vairo kažkoks siaubas, tų siaubų būna ir vyrų. O man buvo toks nutikimas, vyras su broliu remontavo mašiną, keitė ratus, o taip pakeitė, kad bevažiuodama vieną ratą pamečiau, daug metų jau prabėgo, bet taip ir liko neaišku kuris tą  ratą keitė, nei vienas nenorėjo tokios garbės prisiimt. Visa laimė, kad nedidelis greitis buvo.

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-18 09:33

Na,bet važiavimas važiavimui nelygu-vyrai vis sako ,kad moteris tai kliūtis kelyje.Važiuojam anąkart Kaune,o mano vairuotojas,jei tik kas,tuoj sako-jau boba už vairo,velkasi kaip vėžlys....Arba...'va ir višta,kuria juosta važiuoja-traukis greičiau.O kas mažiau avarijų padaro,paklausiau,juk dabar vos ne pusė vairuotojų -moterys.Deja,moterys vairuoja atsargiau.

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8264

2011-03-18 10:05

Man labai pikta , kai išgirstu vyrus kalbant , moteris už vairo tai jau nekas....Aš daug metų vairuoju.Pastebėjau , kiek vyresnio amžiaus vyrų žiauriai , klaikiai vairuoja.Tegul neįsižeidžia vyresi vyrai.Apie juos kalba ir daug jaunimo.Išlenda pavasarį diedukas su savo gražiu , nublizgintų mašinuku iš šalutinio kelio , gatvės ir jam dzin.... jis nei posukio , nei nieko .... ir tursena į sodą .... Kai ša išmokau vairuoti , man vienas bičiulis patarė - vaikeli , saugokis vyro su kepure. tada dar žiguliukais ir maskaradais važinėjom.Taip jo žodžiai ir dabar ausyse skamba ir jau keliolika kartų apsaugojo nuo atsitikimų.

Laimutė B - J

2011-03-18 10:09

Man teko įsitikinti , kad  daugelis vyrų yra supratingi , ir tas jų posakis  - boba už vairo - . tai tik padeda..Vieną kartą rodė man pirštą.....vyriškis , matomai nusižengiau , o aš jam bučinį pasiunčiau........Tai kelis kartus atsiliko , kad aplenkti ir rodė ženklus , kaip gailisi.....tai buvo Via Baltica kelyje.

Neegzistuojantis vartotojas
2011-03-18 10:15

Laimutė Barkevičiūtė Šiandien 10:09 rašė:

Man teko įsitikinti , kad  daugelis vyrų yra supratingi , ir tas jų posakis  - boba už vairo - . tai tik padeda..Vieną kartą rodė man pirštą.....vyriškis , matomai nusižengiau , o aš jam bučinį pasiunčiau........Tai kelis kartus atsiliko , kad aplenkti ir rodė ženklus , kaip gailisi.....tai buvo Via Baltica kelyje.

Laimut ,tai jis gal bucinuku dar norejo ,kad pasiustum...

Laimutė B - J

2011-03-18 10:18

Violeta , o tai buvo senokai , kas dabar žino.......

Laimutė B - J

2011-03-18 10:25

Aš mėgau važinėti dideliais keliais biški greičiau , bet tai jau praeitis ir manęs galit nebijoti......važiuoju , kaip priklauso.Ogi todėl: prieš 8 metus važiavau į Pasvalio raj, į brolio laidotuves , mašinoj vežiau daug gėlių , vainikų keletą  su užrašais ir lėkiau , lėkiau , verkdama  , greitis buvo viršytas labai daug.Na ir sustabdė kelių policija.Na tai kur skubi , Laimute .Aš tuoj puoliau rodyti , kad lekiu į broliuko laidotuves , kad va vainikus vežu......Tai man patrulis ir sako - jei taip lakstysi , bus dar vienos laidotuvės....Patikėkit , manę sudrausmino , nuo tos minutės , niekada , bent jau stengiuosi  ir jokio viršijimo greičio .Čia ir liudna istorija , bet ir pamokanti , gal kam pravers......

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-18 10:59

O man pernai buvo ne visai maloni situacija.Važiavau motoroleriu.Priešais mane važiavusi mašina staiga sustojo,praleist žmones. ir ...ką jūs manot?...sustojau lengvai stuktelėjusi į priekyje staiga sustojusią mašiną.Kaip pagal užsakymą-faras prisistatė.Sako ,nieko čia rimto,pasitraukit į šoną ,susitarsit.Kad išlipo toks panokęs diedukas,kad pradės šaukt-sako,va,įlenkėt čia.Ta mašiniukė jau parūdijusi kaip reikiant .Stoviu išsigandusi,o policininkas sako jam "čia senas nubrozdinimas.Jeigu jos motorolerio plasmasės net nenubraižytos,tai kaip jums įlenkė?Ir kažkoks vaikinukas su mergina prėjo ir sako,kad mes matėm kaip buvo-vairuotojas staigiai stabdė,kad praleist žmones,o ji lengvai stuktelėjo.Bet kuriuo atveju aš kalta-nesilaikiau atstumo.Nežinau kiek būtų nulupęs iš manęs žmogelis,bet išsisukau su 50 litų.Matot,žiopla buvau,dabar visada sustoju kuo toliau

Albina MS

Pasisakymų: 189

2011-03-18 17:02

Labukas vairuojančioms

Esu girdėjus, kad surudijusių mašinyčių vairuotojai specialiai staigiai pastabdo

Lietuviai vyrai(ne visi žinoma!Mirktelėti) išties nelabai toleruoja moterų-vairuotojųir kritikos nepagaili kas be ko - būna ir už kątai mes praleidžiam geriausią progą lenktitai per mažai vietos parkavimuisitai lūpas reik pasidažyti

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-21 20:28

Pagal Avestos tradiciją ,kaip ją pristatė žymus rusų astrologas P.Globa,nuo 21kovo (nuo pavasario lygiadienio),prasideda nauji-Šarkos metai.Jie tęsis iki 2012 m.kovo 21dienos.Šarka šioje tradicijoje suvokiama kaip dvasios pranašas,kaip paukštis pranešantis svarbią žinią.Tai paukštis,kuris simbolizuoja gebėjimą skirti blogį nuo gėrio,jų niekada nepainioti.Teigiama,kad tai ypatingi,magiški metai,susiję su žodžio,minties jėga.Negalima meluoti,tuščiai žadėti.Šarka globoja sumanius,gudrius,greitai mąstančius žmones,kurie nepasimeta,nesnaudžia ir t.t.(N.G.Wolmer)

Mes tokiais dalykais nelabai domimės,bet perskaitykite

2011-03-21 20:39

Nijolė Arštikaitienė Šiandien 20:28 rašė:

Pagal Avestos tradiciją ,kaip ją pristatė žymus rusų astrologas P.Globa,nuo 21kovo (nuo pavasario lygiadienio),prasideda nauji-Šarkos metai.Jie tęsis iki 2012 m.kovo 21dienos.Šarka šioje tradicijoje suvokiama kaip dvasios pranašas,kaip paukštis pranešantis svarbią žinią.Tai paukštis,kuris simbolizuoja gebėjimą skirti blogį nuo gėrio,jų niekada nepainioti.Teigiama,kad tai ypatingi,magiški metai,susiję su žodžio,minties jėga.Negalima meluoti,tuščiai žadėti.Šarka globoja sumanius,gudrius,greitai mąstančius žmones,kurie nepasimeta,nesnaudžia ir t.t.(N.G.Wolmer)

Mes tokiais dalykais nelabai domimės,bet perskaitykite

Laimutė B - J

2011-03-21 20:41

Man patiko , priėmiau dėmėn.....Ačiū....man įdomu

Audra P

Pasisakymų: 3823

2011-03-21 20:44

Aha,idomu ir manmat koks tas paukštukas...o mūsuose juk kaip ir nelaimę panašaujantispagal prietarus,kažką tokio esu girdėjus...

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-24 10:39

Labas visiems.Šiandien noriu pakalbėti grynai šuniška tema.Beveik kiekvienas turime keturkojų draugų.Šunys yra tarnybiniai,medžiokliniai ,dekoratyviniai ir ,kaip aš sakau,naminukai,kiemsargiai.Miestuose šunys laikomos pagal tam tikras taisykles.Nutirpus sniegui,ant takų,pievelėse pilna šunų kakučių.Ar mes vedžiodami juos surenkame-deja,retai.bet ne apie tai noriu su jumis pašnekėt.Ar jūsų globotiniai nesudaro sunkumų,ar esate patenkintos jų prieraišumu,ar jūsų mažyliai neskriaudžia jų-juk daugelis vaikų mėgsta žaist,o kai nusibosta,ne vienas ir skriaudžia.Žodžiu,jei norite ir turite ką papasakoti lauksiu savo "kamarėlėje".Galite pasakoti ir apie katinukus-juk ir jie mūsų gerieji draugai,nors ne kiekvienas juos myli,prižiūri .Kai anūkai pasakė,kad norim šuniuko-galvojau,o varge,juk jį dar reikės ir prausti ,šukuoti...Dabar taip pripratau,kad mano nusistatymas prieš kambarinių šuniukų laikymą išgaravo kaip pernykštis sniegas.

Rima D

Pasisakymų: 355

2011-03-24 11:03

Auginu mažą TOY TERJERĄ ,esu labai patenkinta ir džiaugiuosi kad jį turiu,,,,,kas rytą vedu į lauką,o tai ir mankšta ir atgaiva sielai pasivaikščioti prieš darbą ir vakare prieš miegą,,,,myliu savo augintinį,,,(NUOTRAUKŲ YRA MANO GALERIJOJE)

Iš viso įrašų: 681

Nuomuotos mašinos...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama