PASIKALBĖKIME....(šeimininkėms ir ne tik....)

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 681

PASIKALBĖKIME....(šeimininkėms ir ne tik....)

Autorius:
Sukurta: 2011-03-10 11:05
Irena N

Pasisakymų: 3643

Sukurta temų: 0

2011-03-24 11:08

taip Nijole,visas rūpestis guls ant tavo pečių...taip taip....pasiimsit mažiuką ir prasidės....mokymas švaros,auklėjimas kur lipt kur negalima,pratinimas prie savo vietos kur miegos,skiepijimas būtinas ir vaistai prieš tai nuo kirmėlių,visa tai pas veterinarą,dar tinkama mityba,teks anūkam priminti ko negalima perdaug duoti,jei auginsit kalytę tai ruja biski sudarys rūpesčių,jei šuniuką tai jis ne vietoj savo teritorija ženklins.....viskas pakenčiama,kaip išauklėsit taip ir turėsit,bet DŽIAUGSMAS kai pribėgs pasiilgęs,jo prieraišumas ir meilė atpirks visus vargus.Aš dabar neisivaizduoju savo gyvenimo be gyvo padarėlio.....nesvarbu ar šunelis ar kačiukas....nes gyvenam tryse(aš ,vyriokas ir šuo Fredis).Sekmės ir kantrybės tau,Nijolyt...pirmi metai su gyvunėliu sunkesni ir lai tai neatbaido,nes anūkam to REIKIA...vaikai kitokie užauga...dar karta sekmės.

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 992

Sukurta temų: 1

2011-03-24 12:05

Irute,jie laiko pekinuką.Man tai jis atrodo piktokas,bet niekam dar neįkando-tik loja tai piktai,bet jeigu kas pašnekina,tai mandrumas tuoj dingsta.Lauk irgi išveda,bet kelis kartus jau nutvėriau sėdint prie kompo,o šuniukas neišvestas.Pabaigoj mėn .turi atvažiuoti 6 metukų anūkas.Tai jis neklausia ar vaikai bus namie,jam rūpi tik šuniukas.Pernai jis vedžiodavo,tai kai netyčia paleisdavo,tai būdavo juoko kol pagauna.O dabar katė augina mažą kačiuką,tai bus džiaugsmo.Gerai,kad priminei,reikės paklaust ar sudavė vaistus nuo kirminų.Aš tai turiu savo mylimą šunį,bet jis pririštas,labai sargus kiemsargis.

Audra P

Pasisakymų: 3823

2011-03-24 12:45

Dina-taip pavadinom ''savo'' kalytę,na ji gan didelė ir visai nėra grynakraujė ar veislinis šuo,liaudiškai tariant ''vilkšunis''...bet ne apie tai.Ją paklaidino!tikrieji ''šeimininkai'' visa tai įvyko prieš 9 metus(gegužę bus)...kadangi gyvenam kaime,yra šioks toks ūkis...karvytė jau buvo ganykloje... mano mamaitė(didelė gyvūnų mylėtoja) atkreipė dėmesį į nematytą, nedrąsiai slampinėjantį šunį... kalytė keletą dienų buvo vis toje pačioje teritorijoje(matomai ten išmesta)... mamukas nusinešė bliūduką palakino pienu(Dina,kol buvo stebima,neėsdavo)...paskui nešė iš namų maistą,palaipsniui priprato viena prie kitos ir tada ją parsivedė į namus...kas keisčiausia,kad ji lyg ir gerai prižiūrima buvo(nagučiai karpomi)...dar ji buvo nesenai atsivedusi mažylių(jų aišku mes nematėm)...ir nuo tol ji yra mūsų namų gyventojas...geras,paklusnus šuo

Rima D

Pasisakymų: 355

2011-03-24 12:52

malonu klausytis Audra tokias istorijas,,,,ačiū geriem žmonėm

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-24 13:14

Mane labai papiktino siaubingai žiaurus elgesys su senais,nereikalingais gyvūnais.Kaimynas nuėjo į miškelį parsinešt eglišakių.Ir ką jis pamatė-leisgyvį,pririštą šunį.Jis nepajėgė net atsistot.Matomai,jau senokai buvo pririštas prie medžio.Jei jis jau tikrai netinka,labai senas,tai nors užmigdytų oriai.Neįsivaizduoju kokiam žmogėdrai reikia būt ,kad pasmert gyvūną šitokioms ilgoms kančioms.

Audrut,man labai patiko kaip Tu vadini,kaip suprantu močiutę-mamaitė.Labai gražu.

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8264

2011-03-24 14:09

Aš lenkiu galvą prieš tuos gerus žmones , kurie neabejingi skriaudžiamiems gyvūnams.Myliu gyvunus , bet pirmiausia tai beglobiams skyriu dėmesį.Šiuo laiko tarpsniu žmonės nebeturi širdies , kurie išmeta laukan nebereikalingus , net nesuprantu , kaip atsiranda neapykanta per vieną minutę....Bet yra ir daug gerų .Mano sūnus pasiėmė iš prieglaudos šuniuką. Jo istorija tokia , sako rasta motina su dviem  mažyliais per šaltį laiptinėje . Kaip jis dėkoja , negali be šeimininko nei minutės , ieško akelėmis , kur jo draugas.Mes auginam 3 katinukus priglaustus , viena invalidukė.Mano katinukai yra klasės svetainėje - "Neskriauskit geriausių žmonių draugų".Rasit pagal pavardę......

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-24 14:18

Aš irgi patariu dažniau pažiūrėt į savo globojamo gyvūno akis-matysit  kaip jie moka džiaugtis ,liūdėt ir netgi verkt...

Redagavo: (2011-03-24 14:20)
Lolita Brokertaite

Pasisakymų: 346

Sukurta temų: 2

2011-03-24 19:08

As irgi dievinu gyvunus,ypac sunis...Susirinkciau visus benamius turbut,jei gyvenciau LT...
Cia benamiu nera,labai grieztos gyvunu teises.Lietuviai juokauja,kad UK pirmoj vietoj vaikai,antroj gyvunai,o jau paskui zmogeliai...

Albina MS

Pasisakymų: 189

2011-03-24 20:26

Labas vakarasNorvegijoj kaip ir pas Lolita  Anglijoje, gyvunai mylimi ir lepinami. Nepamatysi nei suniuko nei kaciuko vieno be seimininko kur tirsenancio Ir isivezti gyvuna is LT pas juos labai ziurima, kad visi skiepai, dokumentai butu tvarkoje, ir cipuotas, kad butu. Kiek zinau i UK ir i Norvegija yra griezciausios taisykles. O stai del tvarkos.. kad susirinktu ismatas..ivairiai bunabent jau miesto pakrasciuose tai nesistengia surinkt

Audra P

2011-03-27 19:54

Mylim savo augintinius,jie atsidėkoja tuo pačiu,net daugiau...šiandien žiūrėjau filmą ''Šuns Hachiko istorija''...jei yra nemačiusių siūlau pažiūrėti...čia tik ištrauka    http://www.youtube.com/watch?v=Hk5aiAsTJS0&feature=related

Redagavo: (2011-03-27 19:55)
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
Nijolė Arštikaitienė

2011-03-28 10:33

"Viešpatie,jei tu negali padaryti taip ,kad aš sulieknėčiau,tai padaryk taip,kad mano draugės pastorėtų"Verktiautorius nežinomas).Jau supratote apie ką šiandien siūlau pakalbėti.Vakar per tv.išgirdau apie liekninančių tablečių didžiulę žalą.Negi ir jūs užkibote ant reklamos kabliuko ir naudojot tabletes?Sakoma,kad  :gero žmogaus turi būti daug",bet ar mes norime turėti viršsvorį.Prisipažinsiu ,aš šiek tiek jo turiu.Nebadauju,tik riboju valgio kiekį .Svarstyklės tapo mano draugu.Ir judėti stengiuosi kuo daugiau.Kai didelė šeima,didelis kiemas-darbų visada yra.Kaip manote jūs apie tai?Gal turite kokių pasiūlymų,pasidalinkite savo mintimis.

Laimutė B - J

2011-03-28 10:40

Oi , oi .............oi........oi.....bėda......"laikausi dietų kasdien".....mintyse......bet kai jau susgriebiu , tai vėlai vakare jau nevalgau ir nevalgau iš "prausiamo bliudo"...jei kam neaišku , tai mažais kiekiais , bet aš valgau viską , atsisakiau  jau metai rukytų dešryčių......Prieš kelionę , ar kokį renginį per savaitę galiu "apsidailint".aš esu lankiusi net klubą.......bet nepadėjo.Čia turi pats sau padėti , bent aš taip suprantu šį reiškinį...

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-28 10:51

Aš irgi taip manau.Bet mums,moterims,labai sunku ,nes reikia ruošti maistą šeimai.Laikausi savo nusistatytų taisyklių,bet ,jei ką skaniai gaminu ,žiūrėk,neiškenčiu ir pasmaližiauju.O kiekvienas papildomas kąsnis-jau negerai.Viena moteriškė meta svorį valgydama po mažai,daug daržovių,valgo keturis kartus.Bet tai žiauriai nepatogu,nes reikia valgyt tuo pačiu laiku.Tai nešasi į darbą ir į kelionę dedasi.Sakė ,kad tai geriausias būdas.Bandžiau,bet man nepatiko,gal neturiu valios su tais indeliais lakstyt.

Audra P

2011-03-28 11:55

Tfu,tfu,tfu kad tik neprisikalbėčiau...kol kas lyg nei per plona,nei per storagal fizinis darbas padeda...nežinau kaip bus ateity...o va mano dukrikė 18 metų,ūgis 168,svoris apie 56 susigalvojo,kad yra stora...ir vos ne visus gautus,vieno mėnesio pinigėlius(našlaičių pencija)panaudojo,spėkit kam?ogi nusipirko liekninamūjų tablečių ALLI...ir ačiū dievui,kad netyčia radau,tiesa nežinojau kas tai...pagelbėjo internetas...ir vyko tarp mūsų ilgos,atkaklios diskusijos...įtikinauatsikratė jų...bet kas būtų buvę,jei būčiau neradusi ?..

Mylėkim save pačios,tokias kokios esam...ir nekankinkim dietom-juk jei pradėsi ,turėsi tęsti tai visą laiką...žinoma į mitybą turim kreipti dėmesį ir pasportuoti neprošal...tik netapkime vergai viso to...čia tik mano nuomonė...SĖKMĖS VISOMS

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-28 12:53

Audrute,patikėk,labai nesmagu ir nesveika turėt  viršsvorio.Aš nekalbu apie nedidelį ,vos kelis kg.turinčius.Aš turiu rimtų problemų su stuburu.Kai nueinu pas gydytoją,vis sako mesk svorį.Taip,imu kaip kokį nereikalingą skudurą ir išmetu.Ne taip paprasta.Tau ,Audrute ,ir neturi būt viršsvorio,nes Tu jauna.Patikėk,kai jau būna virš penkiasdešimt,beveik kiekvienas turi tą problemą.Ir blogiausia,kad griebiamas tų apgaulingų tablečių.O kontroliuoti savo svorį kai turi bet kokių problemų-būtina.Pirmas dalykas,aš manau,valgyt viską ,bet mažai....

Audra P

2011-03-28 13:10

Na taip...man nėra kuo skūstis...o va,kai kuriems tikrai daug problemų sudaro antsvoris ir išties nepaimsi jo ir neišmesi kaip nereikalingo daikto...lengva šnekėti tiems,kurių neliečia ši problema...bet kaip bebūtų sunku-negriebkit nežinia kokių tablečių...reguliuokit mitybą,sportuokit,judėkit-pagal galimybes...turėkit valios tam...o gal ir man pačiai ateity tai pravers...

Laimutė B - J

2011-03-28 13:19

Mano darbas sėdimas ir ne 8 val , o  apie 10-12 val.......(kartais).Bet kai sulaukiu pavasario ir važiuojam į sodybą kelis kartus per savaitę , aš tiek pasportuoju , man gera labai , svarbiausia grynam ore , prie miško , vienkiemyje.Užtat dabar palangės apkrautos sodinukais......šeima - mičiurinu vadina.....darbo nusimato.Na žiemos sezonas man yra nepalankus , sutinku su Nijole , tas pasireiškė su metais.....nenoriu čia labai nuvertinti savęs ir kitų paliesdama metus , bet tai realybė....Tablečių kol kas negėriau jokių , bet kažkokią lenkišką arbatą prieš 10 metų gal -figūra - vadinosi....bet nepadėjo.Pasikartosiu - savo kūno šeimininkai esam patys.Tiek moterys , tiek vyrai.

Laimutė B - J

2011-03-28 13:22

Mano dukra , jai 25 metai , darbas irgi sėdimas , valgo viską , bet nedaug , labai daug sportuoja , namuose treniruoklį mina , pratimus daro , sporto klubą lanko .

Nijolė Arštikaitienė

2011-03-28 14:42

Aš irgi stengiuosi daug judėt,nes vasarą ir šiltnamis ir savo daržoves užsiauginam.Nenorim daug chemijos varyt,tai tenka daug ravėt-kol vieną nuravi ,žiūrėk ,jau bulvių iš žolių nesimato .Treniruoklio neturiu,bet kiek jėgos leidžia važiuoju su dviračiu.Ir iš vis pasportuoju-gal nuskambės kvailai,bet kai būnu viena,susirandu geros muzikikės ir ...gaunasi pensininkės aerobika.Gerai,kad gyvenu antrame aukšte,tai niekas nemato,o tai sakytų,kad visai nukvakau.Patikėkit,šokant daug kolorijų sudegini.

Iš viso įrašų: 681

Mano vaikuciai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama