Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1
 
 

SLADE istorija

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-04-01 21:09
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2011-04-01 21:09

Copy from: www.music.lt

"Slade" yra britų roko grupė, suformuota praeito amžiaus septinto dešimtmečio pabaigoje. Karjeros pradžioje grupė išbande daug muzikos stilių: pradėjo nuo ritmenbliuzo ir folkroko, o baigė skuduriniu roku. Garsėdama grupė vis labiau populiarino ir skudurinį roką. Savo laiku "Slade" buvo pati populiariausia šio muzikinio stiliaus grupė. Didžioji grupės sėkmė pradėjo blėsti aštunto dešimtmečio pabaigoje, tačiau tai nesumažino "Slade" entuziazmo - jie ir toliau leido singlus. Antrą kartą "Slade" pavydėtinos sėkmės sulaukė praeito amžiaus devinto dešimtmečio pradžioje. Tuo metu "Slade" dainas pamėgo ir amerikiečiai. Po ilgos pertraukos, 1991-aisiais, grupė išleido Didžiosios Britanijos Top 10-uką šturmavusį singlą "Radio Wall of Sound", o 1992-aisiais jie oficialiai išsiskyrė.

1996-aisiais du buvę "Slade" nariai įkūrė grupę "Slade II". Per ilgus gyvavimo metus grupė išleido daugybę hitais tapusių dainų, o ir kritikai šią grupą vertina kaip labai smarkiai prisidejusią prie skudurinio roko išpopuliarėjimo. Na o dabar, plačiau apie "Slade"...

Grupė buvo įkurta 1966-aisiais ir buvo pavadinta "N'Betweens". Ji buvo sudaryta iš dviejų anksčiau egzistavusių grupių "The Vendors" ir "Steve Brett & The Mavericks". Grupų nesusilaukų pasisekimo ir po kelių metų pakeitė pavadinimą į "Ambrose Slade". Netrukus vaikinai susipažino su savo būsimu vadybininku Chad'u Chandler'iu. Nuo to laiko, kai Chad'as prisijungė prie grupės reikalų tvarkymo, grupė pakeitė pavadinima į "Slade" ir kartu suformavo naują įvaizdį. "Slade" pradėjo groti skudurinį roką ir užsiaugino ilgus plaukus. Tai susilaukė rezultato - 1971-aisiais grupė išleido didelį skaičių hitais tapusių singlu. 1974-aisiais grupė nufilmavo filmą, pavadinimu "Flame", kurį kino kritikai įvertino kaip iki tol geriausią, roko persunktą filmą. Fimo garso takelis susilaukė didelio pasisekimo - dideliais hitais tapo dainos "Far far away" ir "How does it feel". Atejus punk muzikos klestėjimo laikotarpiui, "Slade" muzika tapo nebepopuliari ir radijo stotys nustojo groti jų dainas. Grupė grojo tik universitetuose ir klubuose, prieš mažą publiką. "Slade" tyliai laukė savo eiles. Po ilgos pertraukos, 1984-aisiais grupė įraše puikius hitus "Run Runaway" ir "My Oh My", kurie tapo ypač populiariais net ir JAV. 1991-aisiais, po 25-erių metų grojimo su "Slade", grupę paliko Noddy'is Holder'is. "Slade" padare milžinišką itaką kitoms roko grupėms. 1983-iaisiais metalo grupė "Quiet Riot" perdainavo "Slade" hitą "Cum on Feel the Noize" ir su juo pasiekė 5-aja Top 10-uko vietą. "Kiss" narys Gene'as Simmons'as prisipažino, kad jo senąją kurybą labai įtakojo "Slade" muzika. "Slade" iki šiol prisimenami ir dėl puikių "gyvų" pasirodymų, kuriais tiesiog užburdavo publika.
 

Iš viso įrašų: 1
 
 

šeima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama