Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 14

Paroda !

Autorius:
Sukurta: 2011-04-04 22:26
stanislava Simutyte - Semionova

Pasisakymų: 30

Sukurta temų: 1

2011-04-04 22:26

Mielieji , vyks orchideju paroda !  "Zali horizontai " , Kaune  "Mega " centre , balandzio  15 ---17 dienomis ....ir ne tik orchideju , bet ir kitokiu geliu ...galite ir patys dalyvauti su savo grazuolem gelytem sioje parodoje

Laimutė B - J

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2011-04-04 22:49

aplankysiu manau , jei tik geras oras neišvys į sodybą....Megą matau pewr langus... manau pavyks tai padaryti.

2011-04-04 22:55

Pavydziu , kad salia gyvenat ! ...o man is kito lietuvos pakrascio , tikrai sudetinga ....

Renata Švaikauskienė

Pasisakymų: 8

2011-04-05 09:41

oliuks... reikės nulėkti, nors ir iš Vilniaus..kas čia tėra Šypsena Dievinu orchidėjas , pati turiu nemažai šių gražuolių Mirktelėti

...........

Rožė Vaškevičiūtė-Norkūnienė

Pasisakymų: 12

2011-04-05 10:14

aš ne tik aplankysiu, bet ir keletą augalų išstatysiu. Ėt, ko gero, mano katlėja ir epikatlėjos nespės išsiskleisti...

Laimutė B - J

2011-04-05 10:19

Marija , kaip smagu , tikrai ateisiu.. iki greito ir sėkmės

2011-04-05 21:32

Renata , tai parodyk parodoje , ka turi grazaus , isstatyk savo gelytes ...ir visos ta galite padaryti , tik reikia is anksto uzsiregistruoti ...stai Marija - saunuole !

Renata Švaikauskienė

2011-04-06 08:56

slava S Vakar 21:32 rašė:

Renata , tai parodyk parodoje , ka turi grazaus , isstatyk savo gelytes ...ir visos ta galite padaryti , tik reikia is anksto uzsiregistruoti ...stai Marija - saunuole !

Oi nemėgstu pati dalyvauti Šypsena..ir neprisiruoščiau.Gražu pažiūrėti o ir isigyti. Čia kaip ir su katyte buvo, norejau parodose dalyvauti, taip ir neradom laiko. (tai dabar tik mano karalienė, kitiems tik foto ) Kvatotis

...........

2011-04-06 21:39

Na bet jau i paroda tai butinai nuvaziuokit , labai jau ten viskas grazu , as pernai buvau  Kaune - na tai ispudis neisdildomas ! Siemet , deja , neoavyks ten nukeliauti ...

Renata Švaikauskienė

2011-04-07 04:06

slava S Vakar 21:39 rašė:

Na bet jau i paroda tai butinai nuvaziuokit , labai jau ten viskas grazu , as pernai buvau  Kaune - na tai ispudis neisdildomas ! Siemet , deja , neoavyks ten nukeliauti ...

butinai Mirktelėti

...........

Vilma Jonušaitė

Pasisakymų: 3

2011-04-10 11:16

O tikrai-gal i sa paroda kokia kita gele atsivezti-mano orchidejos kazkaip siemet neskuba ziedu skeisti. Turiu kita idomia gele-amorfofala, jis kaip tik ruosiasi savo istabuji zieda isskleisti. Tik bijau, kad su ta gele mane is parodos isvaryti gali 

2011-04-11 21:33

Vilma , jauciu , kad Tavo amorfofola baisiausiai kvepia ? ...ir zydi labai  trumpai ? o siaip idomu butu paziureti ...kai issiskleis , ikelk cia , paziuresim ...

Vilma Jonušaitė

Pasisakymų: 3

2011-04-12 08:36

http://lt.netlog.com/Vilma_Val/photo/photoid=470115&surr=0#photos

Cia maniskis amorfofalas, bet cia ne siemetisnis (siemetinis dar nespejo issiskleisti ir savo "nuostabiojo" aromato paskleisti ). Pirma karta prazydo po 10 m., o paskui zydi jau kasmet, siemet jau bus treti metai. Ir grazu, ir kartu problema. Net nezinau kur ji padeti reikes, kai prades kvapas sklisti... Šypsena

Laimutė B - J

2011-04-15 14:15

Aplankiau šiandien parodą Megoje.Gal aš pasiskubinau......dar dėliojosi.Patiko kaktusai , bet man labai keista pasirodė , kad parodoje ir plastmasiniuose indeliuose vargšiukai .Parodoje kažkaip neiprasta matyti ........augalas gerbiamas ir keramikinis vazonėlis , ar galiausiai į kokią dėžutę apipavidalintas.Toks vaizdas , kad va tik nupirktas ir pastatytas.....Labai šauniai pabendravau su vaikinuku , iš kurio nupirkau porą gėlyčių - viena itin reta.Bet parvežė į namus , negaliu pavadinimo parašyti.Sėkmės , kas  aplankys , gerų emocijų.

Iš viso įrašų: 14

Ustukiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama