Jonavos Justino Vareikio pagrindinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 10

Gegužės 28d. mokyklai 30 metų

Autorius:
Sukurta: 2011-05-27 08:13
Eglė Zabarauskaitė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2011-05-27 08:13

Visus sveikinu su Mūsų mokyklos 30 metų jubiliejumi                              

Neegzistuojantis vartotojas
2011-05-27 11:11

Aciu! Tave taip pat! 

Eglė Zabarauskaitė

2011-05-30 14:50

Buvau nuėjus į mokyklos gimtadienį. Pasveikinau 12b klases buvusią auklėtoją Virginiją Geduškienę, su ja pasidalinom keliais žodžiais, palinkėjimais ir tiek. Buvo koncertas - mokiniai dainavo, šoko, deklamavo. Labai nustebau, kad nei vieno klasioko nebuvo, bent kiek įdėmiai žiūrėjau, tai nemačiau - nebent visai nepažinau. Šeip šventinis renginys beveik 2 val. užtruko. Paskui buvo pasibendravimas su vaišėm sporto salėje ir valgykloje - kvietė visus, bet aš nėjau, nes kadangi nebuvo klasioku, jaučiausi viena kaip varna, šiek tiek nejaukiai, o su mokytojais nelabai yra apie ką kalbėti.
Jei trumpai apie mokykla - mokykla sensta, kur paremontuota, kur nieks nepakite. Mokytojai nekažinkiek pasikeitę, kaikurie kaip užsikonservave, regis tokie pat, kaip buvo baigent mokslus. Kaikurie mokytojai šiektiek papilnėja, bet visi pakankamai gerai atrodo. Daugelio mokytojų akyse matėsi ašaros iš susijaudinimo sutikus senai mokyklą baigusius mokinius.
Džiaugiuosi, kad išdrysau ir nuėjau į šią šventę - šiek tiek pagerinau savo prisiminimus apie mokyklą. Tik gaila, kad nesusirinko klasiokai, būtų puiki proga susimatyti ir pabendrauti.

Štai tokie mano įspūdžiai iš šventės

2011-05-31 19:08

Egle, kas lietuvių kalbą Jums dėstė? 

Eglė Zabarauskaitė

2011-06-01 14:53

Lietuvių kalbą, jeigu atmintis nemeluoja, tai Jasaitienė (senoji, ji buvo šventėje ir regis nėkiek nepasikeitusi) dėstė, o literatūrą Pavasarienė

Renata Mačikūnienė

Sukurta temų: 0

2011-06-02 10:14

Man irgi senoji Jasaitienė dėstė lietuvių kalbą ir literatūrą. Ačiū Jai didelis.Malonu girdėt, kad ji vis tokia pat. Visi žmonės skirtingi ir mokytojas gali tik "aptašyti" medžio kaladę, išdroždamas iš jos Buratiną, bet viduj ji visviek liks medinuku. (Čia p.J.Stirnaitei).  Jasaitienė Gera Mokytoja ir aš Jai dėkinga už tas pastangas, kurias ji padarė stengdamasi iš mūsų klasės paradyti žmones. Smagu prisiminti kaip bėgdavom iš jos pamokų, o ji su direktorium ir auklėtoja  mus parsivarydavo į klasę. Būtent parsivarydavo kaip ožkas, nes buvom būrys jaunų ir kvailų ožkų, kurios labai norėjo pasirodyti.

Ačiū Eglei (beje ar ji neturi vyresnio brolio, kuris mokėsi toj pačioj mokykloj?) už tai, kad pasidalijo savo įspūdžiais ir pažadino senus prisiminimus.

2011-06-02 21:20

Ačiū už dėmesį Renatai, neturiu nieko prieš Jūsų gerbiamą mokytoją, ką gi ji gali padaryti su tais bėgančiais iš pamokų . Ne mano reikalas vertinti, man ji net nedėstė. Tiesiog smalsu pasidarė. Beje, ar Jūs iš pykčio klaviatūros mygtukus painiojate, ar Jus irgi tik "aptašė"? Galit neatsakyti, čia tik retorinis klausimas... . O prie gerbiamos mokytojos pavardės vietoj Jūsų naudojamo "senoji"  gražiau būtų rašyti mokytojos vardą. Aš savo lietuvių kalbos mokytojoms be galo dėkinga. Gramatikos pradmenis gavau dabartiniame "Raly" iš Martinėnienės (vardo, deja, neatmenu), o pagarbą lietuvių kalbai išugdė šiuo metu Vilniuje dirbanti ir gyvenanti, tikrai nuostabi buvusi dabartinio "Vareikio" Mokytoja - Rytė Šalčiuvienė. Šios mokytojos labai daug "medinukų sugebėjo atgaivint" . Kas susidūrė, patvirtins...buvo sunku, bet verta.   

Redagavo:
userPhoto
(2011-06-02 21:33)
Eglė Zabarauskaitė

2011-06-03 10:25

Brolio (deja) neturiu. Turiu metais vyresnę sesę Ugnę. Mokykloje ir šeip ją prisimena kaip Ugnę su Vilmą - dvi draugės, klasiokės

Renata Mačikūnienė

Sukurta temų: 0

2011-06-07 00:34

Kadangi esu truputį jaunesnė už ponią Jolitą Stirnaitę, tai ją neblogai prisimenu. Manęs ji greičiausiai neatsimins, nes jaunesni visada vyresniuosius prisimena geriau nei vyresnieji jaunesniuosius. Tai va, metai bėga, mes senstam bet nesikeičiame - ponia Jolita vis tokia pat dygi kaip kaktusas. Laikas čia bejėgis.

2011-06-07 19:21

Yra toks geras posakis: "Kuo pats kvepi, tuo kitus tepi"... Gerb. Renatai priminsiu dalį jos komentaro: "...mokytojas gali tik "aptašyti" medžio kaladę, išdroždamas iš jos Buratiną, bet viduj ji visviek liks medinuku. (Čia p.J.Stirnaitei)." Taigi "badytis" pradėjot Jūs. Nesu ir nebuvau dygi, bet teisybę mėgau ir mėgstu, o už ponią ačiū, bet nebūtina, taip tikrai nesijaučiu.  Gaila, kad aš Jūsų neatsimenu... gal dėl to ir neleidžiu sau Jūsų įžeidžiamai vadinti (jei pastebėjot)  

Redagavo:
userPhoto
(2011-06-07 19:58)
Iš viso įrašų: 10

Nauji vaizdai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas