Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 43

santuokos iregistravimas Lietuvoje

Autorius:
Sukurta: 2011-06-28 18:14
Monika Girdiene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2011-06-28 19:37

Birute, cia ne Linai paso reik, o man-Monikai. O bütent nuo tu vokeliu as jau atpratau ir pasibaisejus dar pries pora dienu klausiau vienos lietuvaites pasakojimo apie gydytojus kurie naglai reikalauja kysio. Nors zmogus tikras ligonis vos paeinantis ir epilepcijom krentantis ir gauna invaliduma. Tam, kad pratest vel invaliduma daktare paklause tiesiai i akis- "o ka man uz tai duosi?" Pats laikas bütu kazkam pradet ir be vokeliu reikalus tvarkyt.

Monika Girdiene

2011-06-28 19:40

Lina, tu labai teisingai mane supratai. Noriu iskart gaut pasa su pakeista pavarde. Del to ir gaunasi pinkles del galiojimo pabaigos.

Neegzistuojantis vartotojas
2011-06-28 19:57

Monika,Birute zino,kad as jau pasa su vokiska pavarde turiu-mes jau seniai tarpusavyje cia bendraujam...

2011-06-28 19:59

bet as kiek matau tau to laiko LT nera daug su kysiais lakstyti,as vedybom popierius LT per 4dienas susitvarkiau,o gyvenau Kedainiuose,tai ir Kauna ir Vilniu aplankiau ir be masinos...

2011-06-28 20:03

mane dabar kysininke apsauks eina peklon,daugiau nerasysiu nieko.as tik pamasciau garsiai kas labiau apsimoka.ar keisti negaliojanti pasa i nauja skubos tvarka,paskui i nauja pavarde,ar tokiu keliu.sakykit ka norit,saldainiu deze yra pigiau

Monika Girdiene

2011-06-28 20:04

Aciü, Birute, uz nuoroda. Jame radau atsakyma dar i viena klausyma del santuokos registravimo.

2011-06-28 20:07

Birute,viena nuodieme-nuobauda daugiau ar maziau...va tas pamastymas garsiai ir buna naudingiausias...

na gal nors kiek paaiskes padetis tau,Monika...

Monika Girdiene

2011-06-28 20:15

neimk i plaucius del kysiu, pati Lietuvoj gyvendama su jais visur laksciau. Tik gaila tu zmoniu, kurie neturi is ko duot, o is ju yra reikalaujama. Turejau toki varijanta su Lietuvos policija kai mus sustabde uz greicio virsijima ir reikalavo beprotiskos sumos, nes pamate, kad vokiski numeriai. Cituoju Policininko zodzius: " tavo vyras jug is vokietijos, tai tikrai turit is ko susimoketi." Taip ir norejosi i snuki jam vozti, nes Lietuvoj buvau nebuvus 3 metus irgi del laiko ir pinigu stokos. Kodel daugelis saliu taip galvoja, kad jei Vokietijoj gyveni, tai pinigai lietumi lyja.

2011-06-28 20:31

Šiandien 20:15 rašė:

neimk i plaucius del kysiu, pati Lietuvoj gyvendama su jais visur laksciau. Tik gaila tu zmoniu, kurie neturi is ko duot, o is ju yra reikalaujama. Turejau toki varijanta su Lietuvos policija kai mus sustabde uz greicio virsijima ir reikalavo beprotiskos sumos, nes pamate, kad vokiski numeriai. Cituoju Policininko zodzius: " tavo vyras jug is vokietijos, tai tikrai turit is ko susimoketi." Taip ir norejosi i snuki jam vozti, nes Lietuvoj buvau nebuvus 3 metus irgi del laiko ir pinigu stokos. Kodel daugelis saliu taip galvoja, kad jei Vokietijoj gyveni, tai pinigai lietumi lyja.

cha cha cha ir man taip buvo, tai pasakiau, kad vyras bedarbis   sumazejo kaina tada

2011-06-28 20:36

kai as i LT su drauge graike vaziavau irgi masina vokiskais numeriais,virsijom greiti...bet priciulbejau as tiems mentams,tai uzteko 50litu -nebrangininkai pasitaike...

2011-06-28 20:45

O mao drauge cia istekejus jau penki metai,bet ant paso ji nesioja lietuviska pavarde,kita astuoni metai irgi tas pats.

Monika Girdiene

2011-06-28 20:53

iki siol man netrukde pase lietuviska pavarde, bet as visur cia Vokietijoje vadinuosi vokiskai. Todel priverstinai keiciant pasa nusprendziau pagaliau ir teisinga nauja pavarde jame irasyti, nes visi pastoviai klausineja, kodel mano pavarde kitokia negu pase parasyta.

Monika Girdiene

2011-06-28 21:01

Dar viena problema- ar Ryanair pripazis Berlyne isduota laikina paso pratesima? Bilietai jau seniai uzsakyti ir sumoketi. Bütent siandien norejau isspausdinti bilieta ir uzkliuvau del galiojimo datos. Kai uzsakinejau bilieta paskubomis paziurejau vokiskai i galiojimo data. Ten buvo parasyta 11.04.15. As apsidziaugiau, kad iki 2015 del paso turiu ramybe, o cia juk 15 diena, o ne metai. Visa diena nerandu sau ramybes. Lietuvoj ir sesuo del manes pasieme atostogas, ir kambariai prie jüros uzsakyti...ech... O liudniausia del mano beveik triju metu mergytes. Negi teks likti stovet su ja aerouoste. Ji minutes skaiciuoja kada pamatys oma su opa.

2011-06-28 21:07

Tai ka rekes joms paskui Özelienemis ir Yilmazienemis virsti?

2011-06-28 21:09

Šiandien 21:07 rašė:

Tai ka rekes joms paskui Özelienemis ir Yilmazienemis virsti?

nesupratau ..

2011-06-28 21:10

O kur dar visokie vertimai i lt.kalba,tvirtinimai.Gal kas yra tureje tokiu atveju,parasykit,ka i Lietuva vezt,kad jie ta vokiska santuoka uzskaitytu?Kokie is Vokietijos reikalingi dokumentai?

Jolanta Watson

Pasisakymų: 115

Sukurta temų: 0

2011-06-29 00:01

Man paaiskino ir Lietuvoj, ir cia vietinej ambasadoj,kad lietuviskoj abecelej raides W nera,todel gali but tik Vatson ,o tai jau skirtinga pavarde .....su jusiskem pavardem gal nera tokiu problemu,tai jums pasiseke

Nobody can hurt me without my permission.

M.Gandhi

2011-06-29 00:13

o ka,Vatsoniene irgi neblogai o jei rimtai tai va net nezinau.musu pavardes irgi buna su "W" ar kokios juk "Ü" tai irgi nera lietuviskoj abecelej as matai paprastesne pavarde turiu

2011-06-29 00:19

zinau viena,kad vokieciai tokios problemos nedaro.kai man reikejo pazymos kur ejo mamos pavarde tai jie kraipe galvas ziuredami i tas "ė" ... "č"  bet paskui pasitare savivaldybej ten tarp saves,toki nesamoniska bruksniuka ant raides uzdejo ir viskas.kai nuejau i kita istaiga, kita tetule jau galva kitaip kraipe,nes originale buvo vienaip,tam isduotam popieriuj kitaip,o ji kai rase dar treciaip parase

Iš viso įrašų: 43

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama