Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1

be taves

Autorius:
Sukurta: 2011-07-09 07:04
Tomas Drevnickis

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 4

2011-07-09 07:04

Ich werde in die Tannen gehen Dahin wo ich sie zuletzt gesehen Doch der Abend wirft ein Tuch aufs Land und auf die Wege hinterm Waldesrand Und der Wald er steht so schwarz und leer Weh mir, oh weh Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein Ohne dich Mit dir bin ich auch allein Ohne dich Ohne dich zähl ich die Stunden ohne dich Mit dir stehen die Sekunden Lohnen nicht

Auf den Ästen in den Gräben ist es nun still und ohne Leben Und das Atmen fällt mir ach so schwer Weh mir, oh weh Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein Ohne dich Mit dir bin ich auch allein Ohne dich Ohne dich zähl ich die Stunden ohne dich Mit dir stehen die Sekunden Lohnen nicht ohne dichBe tavęs

Aš tuoj lipsiu į egles Ten kur paskutinį kartą ją mačiau Bet vakaras numeta audeklą žemėn ir ant kelių, einančių miško pakrašty Ir miškas yra toks tamsus ir tuščias Vargas man, o vargas Ir paukščiai nebegieda

Be tavęs aš būti negaliu Be tavęs Be tavę aš esu perdaug vienišas Be tavęs Be tavęs aš skaičiuoju valandas be tavęs Be tavęs sekundės vis sustoja Jos to nevertos

Šakose, grioviuose dabar tamsu ir nėra gyvybės Ir kvėpavimas man pasidaro toks sunkus Vargas man, o vargas Ir paukščiai nebegieda

Be tavęs aš būti negaliu Be tavęs Be tavę aš esu perdaug vienišas Be tavęs Be tavęs aš skaičiuoju valandas be tavęs Be tavęs sekundės vis sustoja Jos to nevertos, be tavęs

Iš viso įrašų: 1

Lietuvoje

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama