Dalius Ramanauskas. „Budavones kankiniai“

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 3

Dalius Ramanauskas. „Budavones kankiniai“

Autorius:
Sukurta: 2011-07-09 09:00
valdemaras saldunas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 4

2011-07-09 09:00

http://video.balsas.lt/video/dafa802e9e101d361c0cc1097544b02a/dalius%20ramanauskas.%20budavones%20kankiniai

Zita Jurgelevičienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2012-07-25 20:52

Aš augau prie Budavonės. Buvo laikas, kai tėvelis neleisdavo net prisiartinti prie miško. Bet tas smalsumas... Mano kelias namo iš Bartininkų aštuonmetės mokyklos buvo per Budavonės mišką. Man patikdavo kryžius... Tėvas mane bardavo... Kartą net "prilupo"... Ėjau namo kartą, o kryžiaus nebuvo... Buvo suartas laukelis... Kryžiaus jokios žymės... Buvau išsigandus. Niekam nesakiau. Kitą dieną iš mokyklos ėjau vėl pro miškelį - stovėjo naujas kryžius... Tėvas mane vėl labai barė... Šiandien aš dar viską pamenu.

Zigmas Mickevičius

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2012-08-19 12:05

Aš taip pat augau prie Budavonės miško šiaurinės pusės. prie Budavonės dvaro ir Budavonės žudgirės, Apie kunigus man daug papasakojo mano senelis. Jis matė juos nukankintus. Kai sužinojo, kas įvyko, nuėjo pažiūrėti. Kūnai buvo dar nepaimti. Buvo nusivedęs ir mane. Aš mokiausi Pašeimenių aštuonmetėje, o į Bartininkus eidavome tik per Kalėdas ir velykas tai tada ir praeidavome pro tą kryžių.

Iš viso įrašų: 3

Dobelėje

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama