Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 21

Ką Jūs MANOTE?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2011-07-09 20:43
Neegzistuojantis vartotojas
2011-07-09 20:43

http://lt.club.26l.com/forum11625.html

?

Sveiki. tai nebloga atrtternatyva klasei lt , Svetaine patikrinta ir nelūžinėja..Turtri viską , ko reikia niormaliam ir kultūringam bedravimui....

Bendravimas Pradžia, Forumai, Čatas, Dienoraščiai, Klubai, Web kamera, Fotoalbumai, Pažintys, Mesendžeris , Vartotojai Naudinga Naudinga Šypsenėlės, Avataros, Horoskopai, Slaptažodžių generatorius

+ nera reklamu

atsakymo langas atrodo taip...

http://i48.servimg.com/u/f48/15/18/37/46/z1111111.gif

Taigi ..yra viskas ko reikia... GAL VISTIK VERTĖTŲ PERSIKRAUSTYTI?

2011-07-10 10:54

MANE GALITE SUSIRASTI ČIA... http://lt.club.26l.com/forum11625.html

Lina Sakalauskienė

Pasisakymų: 298

Sukurta temų: 0

2011-07-10 11:03

Rimgaudai, gal nebutu blogiau, bet as baisi konservatore...

Man klasej viskas taip iprasta...

2011-07-10 11:17

SUDIE..., KONSERVUOKITES.man uztenka..

http://i48.servimg.com/u/f48/15/18/37/46/z1111112.gif

2011-07-10 12:53

rimgaudas dingo????

Irena N

Pasisakymų: 3643

2011-07-10 12:56

praeis karščiai-atsiras....

Audra P

Pasisakymų: 3823

2011-07-10 14:15

...gal atsiras,o gal ir ne...gal kada trumpam ir užbėgs pasižiūrėt kaip gyvuoja ''kavinukė''...aš jį visiškai pateisinu...sukūrė savo tinklalapį,garantuoja kokybę...kiek atkakliai mus kvietė...tik kad,mes ožkosbijom naujovių....

2011-07-11 10:12

Sakyciau klasej dabar galima neblogai pabendrauti.Kas nori tai atranda nors truputinoro ir laiko.

Audra P

2011-07-11 21:14

Galima,Renatėl,galima tik noro reikia...galima ir čia,ir kitur...manau vienos rankos pirštukų pakaktų,kad suskaičiuotumėm tuos kurie tik vienam soc.tinkle...bet čia kiekvieno asmeninis reikalas

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 992

Sukurta temų: 1

2011-07-11 21:23

o man labiausiai patinka būt klasėje.Čia jau senokai turiu gerų draugų,su jais bendraujam,kalbamės,dalijamės džiaugsmais ir bėdomis.Kavinukėje irgi smagu,tik mažoka yra žmonių,o aktyviausius ant pirštų suskaičiuotum.Bandžiau pasižiūrėti ir Rimgaudo "klasiokuose",bet mano durnai galvai ten sudėtinga.Bet gal ten daugiau jaunimas eina,tai aš ir nedrįstu...

2011-07-11 21:29

nu ir kaip man jus pernešt...Ten faina ir veikia viskas... ir kaip viską kelt surašiau...

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 992

Sukurta temų: 1

2011-07-11 21:42

na va,atmeta registraciją.Sako ,kad toks el paštas ir slaptažodis uždraustas.

2011-07-11 21:58

pažiūrek, ko gero paste reikia patvirrtinti registraciją...

2011-07-11 22:03

Pasižiūrėk ar pas tave nera pranesimo pašte - kad patvertinti nuorodą? Jie yra- taian nuorodos paspausk ir viskas...

Audra P

2011-07-11 22:06

Draugužiai,bijau pameluotprieš kiek laiko buvau vos ne kategoriškai prieš...prieš kitą soc. tinklą(nes vieninteliam ir buvau)...o dabar...pabandžiau,nuėjau...ir negavau muštnu dar neapsipratus,klaidžioju ...o ir  ''klasės''.bent kol kas neišsižadėsiutik kaip spėt...bet  sakoma-draugams laiko negaila...

...taigi užeikit nepasididžiuokit...nepatiks...atgalinių durų niekas neužrakins,manau...

Audra P

2011-07-11 22:22

Minusiukas mažytis autoriui-Rimgaudai,jei nori smerkbet...bendraujam ne dėl kokybiško saito...ir pats rašei ''nu ir kaip man jus pernešt''...nesupyk(šiaip ar taip mes draugai)...turiu beprotišką-neįmanomą pasiūlymą-perimk  ''klasę'' į savo rankas...Nu pokštauju...neužsigauk...manau viskas bus gerai...ir mums

Gintaras Stašaitis

Pasisakymų: 74

2011-07-11 23:22

Rimgaudai-gal tu jau personaliai,o ne visus kartu kviesk,paskiau vėl už mažiausią kritiką ar pastabą ir iš saito mesi,ir iš draugų....nepykstu už paties poelgį,bet daiktai vadinami savo vardais neturėtų kelti pykčio priepolių....sekmės pačiam ar ten ar čia...

2011-07-12 00:28

na,pasiulymas yra,o pasirinkti kiekvienas turi pats.

Gintaras Stašaitis

Pasisakymų: 74

2011-07-12 01:58

Šiandien 00:28 rašė:

na,pasiulymas yra,o pasirinkti kiekvienas turi pats.

...jokių problemų,už pasiūlymą-dėkui,o toliau kiekvieno laisva valia,ką ir kaip daryti-aš pavyzdžiui senokai esu prisijungęs tam serveryje,tiek,kad ....nėr kada minimuose puslapiuose apsilankyti,nors niekada nesakau niekada...

2011-07-12 08:47

Vakar 23:22 rašė:

Rimgaudai-gal tu jau personaliai,o ne visus kartu kviesk,paskiau vėl už mažiausią kritiką ar pastabą ir iš saito mesi,ir iš draugų....nepykstu už paties poelgį,bet daiktai vadinami savo vardais neturėtų kelti pykčio priepolių....sekmės pačiam ar ten ar čia...

Prie ko čia pyktis. Gintarai,tu mane pats išprovokavai šiam srtraipsniui... esu priverstasatsirašyti, taigi , jau nepyk...  .aš dėl menkniekių niekur durim netrankau ir paprasčiausiai siekiu, kad visiems būtų geraiTeisti žmones ir smerkti- ne mano prerogatyva....

.. Toliau. Jei tu apie pašalinimčą iš anos svetainės - tai iš ten pašalinti visi, o svetainės seniai ner... ( KITAIPčia svetainės nerištrinsi, pirmiausia iš jos visko neištrynęs, bnarių tame tarpe irgi..) Toliau..jei tu apie pašalinimą iš draugų-tai buvo padaryta po paskutinių atsiliepimų dienor aščiuose..ir  ne tik dienoraščiuose..Manau tai padarytų kiekvienas save gerbiantis saito lankytojas. Taip pat visi tie atsiliepimai man atmušė bet kokį norą tęsti čionai savo dienoraštį...Geriau aš busiu vienas bet neskaitysiu to viso purvo.. taigi.Va taip

Iš viso įrašų: 21

mano

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama