Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 11
 
 

Nagi, pasijuokim...

Autorius:
Sukurta: 2011-09-18 20:40
danute kasparavic

Pasisakymų: 62

Sukurta temų: 1

2011-09-18 20:41

http://www.selfcontrolfreak.com/slaan.html 

Kai nusibos žiūrėti į gražų vyruką, „pakutenk“ su pelyte..

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2011-09-18 20:49

 Super....Aš  iš  pradžių  gal  5 minutes  laukiau  "veiksmo", tik  paskui  su  pele  paspaudžiau...

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

Gitana Misiuniene

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 0

2011-11-14 10:41

geras

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 306

Sukurta temų: 1

2012-02-13 18:24

KAIP ATSAKYTI Į KOLEGŲ KLAUSIMĄ-KAIP TU GYVENI?

1.Kaip vištidėje:kiekvienas stengiasi nutūpti aukščiau,įkirsti artimui,apdergti žemiau   tupintį ir nežinai kuriame kampe tave gaidys prispaus.

2.Kaip kandis:paltą suvalgiau,dabar valgau kelnes.

3.Kaip pasakoje:uošvė-ragana.Žmona -gyvatė.Dukra-varlė karalienė.Žentas-

                           Jonelis kvailelis,o kaimynė-karalaitė gražuolė.

4.Kaip nuotaka pirmąją naktį:žinau,kad kažkas bus,tik nežinau kiek tai tęsis.

5.Kaip gilė:nežinai koks vėjas ir kur tave nupūs,kokia kiaulė tave suės,

                     o pasiskūsti nėra kam-aplink vien ąžuolai.

6.Kaip šuo:grandinę nuėmė,šeimininko nėra,būdą privatizavo,bet loju kada

                   noriu ,kiek noriu ir ant ko noriu.

7.Kaip hareme:žinai,kad išdulkins,bet nežinai kada.

8.Įvairiai:kai blogai-nuveža į  ligoninę,kai gerai-į blaivyklą.

9.Netolygiai:jeigu turiu duonos-neturiu sviesto.Kai turiu sviesto-neturiu duonos.

O KAIP TU GYVENI???

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2012-02-13 19:20

Beveik  auksinės  mintys...."lietuviškiausias"  dabarties  variantas gal  6....  tikrai   visi šneka, tik klausančių  nedaug...

Irena Žaludiene(Zykaitė)

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2012-02-14 18:24

 Geri atsakymai, galima kurį nors išsirinkti

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2013-05-28 08:29

Gal  bus  įdomu...ir, linksma...  gal  ir  skaitėte , bet  nesusilaikiau  neįkėlusi, nes  visada  įdomu  sužinoti  apie  save  ką  nors  naujo...

 

ANTIHOROSKOPAS: BJAURIAUSI VISŲ 12 ZODIAKO ŽENKLŲ BRUOŽAI  Šį kartą siūlome priešingą horoskopą: sužinokite ne tai, ką turite geriausio, o... bjauriausio. Antihoroskopas 12 Zodiako ženklų. http://www.moteris.lt/psichologija/antihoroskopas-bjauriausi-visu-12-zodiako-zenklu-bruozai.d?id=59670418#ixzz2UYrEbQU3

Avinas Primityvus – karingas ir beatodairiškas. Dažnai bukas protu, ir reikia didelių pastangų, kad ko nors išmoktų. Jei tik sugebėtų, visada stengtųsi pakišti kiaulę. Vulgarus, šiurkštus, mėgsta alų ir riebius juokus. Šeimoje reikia jį laikyti atokiai nuo pinigų – sumaišo savus su svetimais, o grąžinti nenori. Draugijoje – nuobodybė, valandomis gali kartoti įvardį „aš“. Būdamas geresnės formos, sukelia sumaištį ar net muštynes.

Jautis Šykštuolis, pataikūnas, skundikas. Būdamas veidmainis, vaidina altruistą (moterys – kankines), niekina kitus. Mėgsta turtą – kaupia jį be atodairos ir dažniausiai slapta. Egocentrikas su sadizmo požymiais: terorizuoja šeimą nuo mažiausio iki vyriausio, nors pažiūrėjus į jį atrodo švelnus ir malonus. Niekuo nepasitiki. Naudojasi visomis galimomis privilegijomis. Skaito nedaug, nors apie viską turi išankstinę nuomonę.

Dvyniai Amžinas kūdikis – ir intelektu, ir jausmais. Viena, ką iš tiesų mėgsta, – pakalbėti apie nieką ir dar lošti loterijoje. Didelis plepys. Dažnai tampa aktoriumi arba rašytoju, nes mėgsta riesti įvairias istorijas. Nuomones keičia dažniau negu drabužius, neturi jokių įsitikinimų. Neištveria nė mažiausių pastangų – nei protinių, nei fizinių. Mėgsta vaišinti svečius, tačiau dažniausiai arbata su džiūvėsėliais.

Vėžys Nevykėlis. Įsimylėjęs save konservatorius ir oportunistas. Niekas neįstengs palaužti jo įsitikinimų bet kurioje srityje. Iš baimės kartais puola pirmas. Su malonumu apjuodina visus ir viską. Vaizduodamas tolerantišką, vadovaujasi tik savo simpatijomis ir antipatijomis. Vertina ir mėgsta patogumus bei šventą ramybę. Kasdieniai rūpesčiai jam kelia pasibjaurėjimą, todėl nepastebimai juos užkrauna ant artimųjų pečių.

Liūtas Nuo ankstyvos jaunystės linkęs girtauti ir ištvirkauti. Šiaip jau labai tingus. Jo nepagrįstas pasipūtimas visiems gali apnuodyti gyvenimą, o rajumas ištuštinti kišenes. Tačiau polinkio tukti neturi. Mėgsta, kad gyvenimas suktųsi aplink jį, kartais, sukandęs dantis, mokosi ir dirba, tačiau tik tam, kad imponuotų. Niekuo nepagrįstas pasitikėjimas savo didybe, verte ir neklaidingumu. Liūtas labiausiai trokšta išsiskirti iš kitų.

Mergelė     Dramblio žavesys, triušio sumanumas, ir dar – niurzglė ir šykštuolė. Mergelės pedantiškumas daro ją tiesiog nepakenčiamą šeimoje ir darbe. Niekada neimprovizuoja. Viską šaltai apskaičiuoja, tai, ką kalba ir daro, – sunku, solidu, nuobodu.

Svarstyklės Jei gimėte po Svarstyklių ženklu, jums tikrai nepasisekė. Dvi kairės rankos, buka klausa ir regėjimas, humoro ir ambicijų darbe – nė padujų. Svarstyklės neturi pinigų ir joms nesiseka meilėje. Nesiseka ir namie, darbe, jos nesugeba uždirbti, imponuoti, sublizgėti. Dažnai rašo šleikščius memuarus.

Skorpionas Jis – pavojingas. Pavydi, apkalba, intriguoja iš malonumo naikinti. Nepaisydamas priemonių, kuria apie save gerą nuomonę, kad paskui užpultų iš pasalų. Karjeros laiptais kopia per kitų galvas. Jei Skorpionas sako, kad vertina tavo draugystę, būk tikras, kad prieš valandą įskundė tave viršininkui. Demoniškai inteligentiškas, psichopatiškai agresyvus, visko pavydi.

Šaulys Atkakli ir darbšti skruzdėlytė, taikanti mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio metodą – pranašumas be efektų. Nuo vaikystės randa pasitenkinimą vadinamojo dugno draugijoje. Agresyvus optimistas, auklėjimo antitalentas. Senatvėje rašo atsiminimus – išgalvotus nuo pirmo iki paskutinio žodžio.

Ožiaragis Namie – žandaras, darbe – tironas. Zyzia ir kabinėjasi prie smulkmenų. Jį sutramdo tik fizinis arba psichinis pranašumas. Intelektas primityvus, pats – be polėkių. Kerštingas, nepamiršta nuoskaudų ir niekada neatleidžia. Retas didybės manijos ir nepilnavertiškumo kompleksų derinys. Pripažįsta hierarchiją ir jos paiso. Ši jam suteikia tvirtą pagrindą ir saugumo jausmą.

Vandenis Niekada negrąžina pasiskolintų pinigų, apkalba artimuosius ir skleidžia nepagrįstus šmeižtus. Valgo prastai ir leidžia atostogas kokiame nors užkampyje, tačiau tik todėl, kad yra baisiai šykštus ir to gėdijasi. Stengiasi misti tėvų, sutuoktinio ar vaikų sąskaita.

Žuvys

Apsimelavusios tiek, kad pačios nebesuvokia, kas tiesa, o kas – melas. Prieštarauja sau, meluoja kitiems, sukasi be perstojo, bet neturi iš to naudos, elgiasi taip tarsi žaisdamos. Žuvų ženklo atstovais galima labiausiai manipuliuoti. Linkę į fanatizmą, lengvai tampa stipresniųjų įrankiu.

Rima D

Pasisakymų: 361

Sukurta temų: 0

2013-05-28 08:36

nu Dalyt,perskaičiau visus,bet niekas neatitiko mano pažįstamų žmonių netiesa tai netiesa

Dalia K-G

Pasisakymų: 762

Sukurta temų: 21

2013-05-28 09:35

 Neatitiko ir man.... bet  buvo  įdomu  perskaityti  tą  antihoroskopą...

Nijolė Arštikaitienė

Pasisakymų: 306

Sukurta temų: 1

2013-05-28 12:20

ne,tai netiesa-:::::ŠypsenaVANDENIAI NE TOKIE:::::Šypsena)))))))

Iš viso įrašų: 11
 
 

Ananksunamun

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama