Kviečia krikščioniškas kino klubas

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1
 
 

Kviečia krikščioniškas kino klubas

Autorius:
Sukurta: 2011-10-11 13:35
valdemaras saldunas

Pasisakymų: 38

Sukurta temų: 38

2011-10-11 13:35

Kaune

2011 m. spalio 13 d. (ketvirtadienį), 18:00 Ateitininkų rūmų (Kauno technologijos universiteto III rūmai) pusapvalėje salėje, Laisvės al. 13, IV aukštas, 406)

Krikščioniškas kino klubas kviečia į kino seansą, kuriame toliau kalbėsime apie vyro ir moters santykį. Šį kartą nagrinėdami vyro ir moters priešpriešos priežastis paliesime lyties paniekos klausimą.

Yra daug būdų, kuriais reiškiasi ar yra reiškiama lyties panieka: nemeile sau, psichologiniu, ir fiziniu smurtu kito atžvilgiu, savo vyriškumo ir moteriškumo nepriėmimu, kito vyriškumo ir moteriškumo niekinimu ir taip toliau. Vienas iš jų – savo lytinės tapatybės nepriėmimas ir seksualinės iškraipos. <...> Į šią temą mus įvesdins Neilo Džordano (Neil Jordan) filmas “Mona Liza” (“Mona Lisa”, 1986, JK), iš pirmo žvilgsnio paprasta ir sentimentali britiško gangsterinio filmo stiliumi sukurta juosta pasakoja istoriją apie keistą aukštos klasės prostitutės ir jos apsaugininko bei vairuotojo ryšį. Filmo režisierius apibūdina jį kaip “anti-erotinį” filmą, kilusį iš noro sukurti juostą apie totalų ir absoliutų vyro ir moters tarpusavio supratimo plyšį.

 

Iš viso įrašų: 1
 
 

turkey.kemer.2008

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama