Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 7
 
 

AR GAUTAS VARDAS ĮTAKOJA MŪSŲ BŪDO BRUOŽUS ?(manau,bus įdomu paskaityti...)

Autorius:
Sukurta: 2012-01-15 07:26
Dalia K-G

Pasisakymų: 38

Sukurta temų: 3

2012-01-15 07:26

 DALIA

 

 Vardo diena – IV. 9. Vardo skaičius – 9

Dalia – iš seno lietuvių mitologijos vardo Dalia – “dievybė, likimo dalytoja”.

Dalios gabios, turinčios savo idėjų bei planų, mėgstančios viską išsiaiškinti pačios, be kitų pagalbos. Labai garbingos moterys, jų apgauti beveik neįmanoma. Jų teigiamos savybės: dinamiškumas, inteligentiškumas, apsukrumas, švelnumas, intuityvumas, emocionalumas, romantiškumas. Dalios vardadienį valdo Saulė. Todėl pagrindinis jų bruožas – lyderiavimas. Kūrybiniai sugebėjimai išveda jas į priekį ir aplinkiniai pripažįsta teisingą jų padėtį. Širdies karštis, kuris užpildo visa, ką jos daro, suteikia džiaugsmo visiems. Jos organizuotos ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Mėgsta visa, kas geriausia, yra idealistės, ir tik tarpusavio pagarba gali atnešti norimų rezultatų. Nedaug sutinkama tokių kilniadvasių moterų, altruisčių ir pasiryžusių save paaukoti. Jos išskirtinai jautrios, atsišaukiančios į aplinkinių bėdas, niekada nepraeis pro šalį nepadėjusios kenčiančiam ir patiriančiam neteisybę žmogui.

Dalios, būdamos nesavanaudiškos ir kilnios širdies moterys, tampa puikiomis medikėmis, psichologėmis, rašytojomis, sportininkėmis, kultūros darbuotojomis. Jos savitai priima religiją, kurios nelaiko kokiomis nors priverstinėmis normomis. Jos primena mistikus ir filosofus, siekiančius įvaldyti aukščiausią psichinę sąmonę. Nuostabiai puikiai sugeba analizuoti savo vidines būsenas. Tas savybes jos stengiasi padaryti naudingas kitiems.

Dalios romantiškos idealistės, svajotojos ir labai dažnai jaučiasi įsimylėjusios. Jeigu suranda tikrąją meilę, tai jai atsiduoda visa savo siela ir kūnu. Jos optimistės ir atviraširdės ir netgi neturi minties, jog žmogus, kurį myli, galėtų būti neištikimas. Patyrusios išdavystę, jos gali be jokių svyravimų išardyti santuoką.

Neigiamos savybės: polinkis depresijai, išlaidžios, priekabios, ginčininkės, garbėtroškos, egoistės. Jeigu Dalias užvaldo negatyvūs aspektai, tai jų namai tampa tikru mūšio lauku; ieško įvairiausių priekabių, kaip susipykti su vyru.

Laimingiausias akmuo – rubinas.

 

 

 

Dalia K-G

Pasisakymų: 38

Sukurta temų: 3

2012-01-15 07:28

DALIUS 

Vardo diena – IV.09. Vardo skaičius – 3

Dalius- iš liet. “laimė, sėkmė, likimas”.

Daliai pagaulaus proto žmonės, sugebantys greitai ir iš esmės viską įsisavinti, o paskui efektyviai ir mažai dirbti. Tačiau nelaimė jų ta, kad jie nesugeba laiku sustoti ir kuo nors pasitenkinti, todėl visada yra neramūs, nes nori dar daugiau turėti.

Aukštos dvasinės savybės Dalius daro asmenybėmis, išskiria iš kitų tarpo, todėl jiems artimos aplinkos žmonės turi suvokti, kas reikalinga tiems žmonėms, kad abiem pusėms būtų gerai. Jie įsigyja priešų dėl savo nuolatinio verkšlenimo. Jiems patiems reikia žinoti, kad labiausiai kenkia nuolatinis jų nepasitenkinimas tuo, ką jie daro. Todėl būtina įveikti pesimizmą, nepasitikėjimą savimi, išmokti matyti šviesesnes gyvenimo spalvas. Svarbiausia – pasitikėjimas savimi ir būtinybė jausti kitų paramą.

Daliai – filosofai. Jie linkę studijuoti religines dogmas. Geri valstybės darbuotojai, aktoriai, finansininkai. Labai mėgsta užsiimti darbais, susijusiais su pardavimu ir reklama. Kelionės juos praskraidina. Gali būti nuostabūs virėjai, vertėjai, misionieriai, juristai.

Laiminga diena – ketvirtadienis. Nevykusi – trečiadienis.

Daluzele Dalia Alešiūnaitė- Kaklauskienė

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 3

2012-01-15 19:46

Įdomu.Daug teisybės

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-01-15 20:11

 taip, labai įdomu paskaityti.  Todėl, kad tai 99 % tiesos. Ačiū 

Dalia Leimontaitė

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2012-01-15 20:51

Labas, Dalytėms.

Nejaugi ??? Mes visos tą pripažinsime, mes moterys visos panašios

Man reikia RUBINO !!!

Dalia K-G

Pasisakymų: 38

Sukurta temų: 3

2012-01-16 07:15

Daluže, linkiu mažiausiai  trijų  rubinų... laimės tada  bus  trigubai...

Ir  visoms  klubo  Dalioms ir  Dalytėms - palinkėjimas toks  pat....Ir  Daliams - kuo  daugiau  ketvirtadienių...

Dalius Jusaitis

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2012-01-23 20:57

 Na čia jau gali visiškai susipainioti Šypsena Pagal vardo reikšmę turėtum būti vienoks, pagal pavardę - kitoks, o pagal gimimo datą  tai visiška priešingybė. O dar visokie kiniečių horoskopai, visokie astrologai su savo planetų padėtimis...... 

Iš viso įrašų: 7
 
 

visokiu po truputi..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama